Jump to content


Стани сценарист на първия сингъл на Тео


Препоръчани коментари

Стартира и конкурсът за идеи за клипа към песента. Всичко се случва на сайта Участвай..Всички, които харесват Тео и новата му песен, могат да се регистрират на сайта и да изпратят своите предложения за сценарий. Сайтът ще бъде отворен за предложения до 31 декември 2007. На 11 януари комисия от представители на Coca-Cola и Вирджиния Рекърдс, както и самият Тео ще изберат победителя в конкурса. Той ще бъде представен като официален сценарист на видеото и лично ще присъства на снимките. За петте най-интересни предложения ще има и поощрителни награди – mp3 player с песента на Тео „Аз и Ти, Ти и Аз”. Остава само феновете да развихрят фантазията си и да станат звезди като идола си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз написах едно сценарииче за 10 минути и го пратих пък ще видим какво ще излезе :P

 

Ако на някой му се четът глупости ето,но не е нищо интересно :unsure:

 

 

Когато започва клипът дават как Теодор стой сам в една стая без врата само със стени боядисани в чернен цвят,а той стой приклекнал в един от ъглите на стаята тъжен и омърлушен.Когато започва да пее "Дори и на стените в този час не бих прошепнал аз без глас това което беше в нас" изправя главата си и изпява това.Когато започва да пее "Вали и ето времето без теб,безкрайно мъртво е и няма дума за тъга" дават как той започва да си спомня раздялата с приятелката си и как когато тя се обръща за да си тръгне започва да вали и времето спира остава единственно дъжда,който не спира да вали.Това става преди залез слънце и когато започва да пее "Сега нощта се слива бавно със дъжда и мудно пада над града и сякаш някой ме вика" дават как времето отново тръгна,но продължава да вали и приятелката му заминава и слънцето залязва и се спуска нощта,но на него от всякъде му се причува гласът на приятелката му.Когато пее "Но аз не се обръщам този път,защото няма път назад искам да питам" дават както той дава знак за не с кимване на глава въпреки,че чува гласа на приятелката си не се обръща,а също продължава в обратната посока по-която е поела приятелката му."Те бяха,те бяха четери ръце,но зад тях стоеше,не сърце,а четери сърца" когато пее това дават как той отново си спомня,как двамата са се въртели хванати за ръце в някакъв парк да кажем и са били щастливи."Бе,бе почти като в небе отразено във поле в което тичаше дете" когато пее това дават как той се връща в реалноста и поглежда нагоре,а тавана е нарисувано небе и той тогава пее "Бе,бе почти в като небе",но да си личи,че небето не е истинско.Да бъде на половина небе на половина срутено,а когато запее "отразено във поле,в което тичаше дете" дават пода от страната ,където е срутен тавана,че е поле,а по полето съответно тича някво щастливо бебе."Сега нощта се слива със дъжда и мудно пада над града и сякаш някой ме вика,но аз не се обръщам този път,защото няма път назад сега няма да питам" го дават,че отново се връща в спомените си как върви по-пътя където е тръгнал след като се е разделил с приятелката си и пее това.И с някакви ефекти отново по-някакъв начин ще се покаже,че той чува гласове незнам точно как :) "Но умира утрото без теб като бяла празнота изгрява сивият ми ден,защо се свършват улиците в мен ? В огледалото ми няма още други светове"- тук дават как Теодор върви с часове нали дават как времето се превърта доста дълго,но продължава да е нощ и той пее,"но умира утрото без теб като бяла празнота изгрява сивият ми ден" когато пее "Защо се свършат улиците в мен ? В огледалото ми няма още други светове" дават как той продължава по улицата по която е тръгнал и се оглежда в празните магазини и вижда отръжението си в тях."Нощта заспива във дъжда и пада над града и сякаш пак някой ме вика,но аз не се обръщам този път,защото няма път назад сега вече няма да питам" го дават как продължава по улицата и пее.Когато започва това "Е-е-е-е-е-е" дават как всичко е града е светъл има хора по улиците и той е с приятелката си и се обичат и когато пее "Защото няма път назад няма да питам" дават как спомените му от тъмната улица започва да се преплитат с веселите му спомени и накрая като казва "Ти аз,аз ти" го дават как слумява глава в стаята, в която започва клипът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го моето предложение: Началото на клипа започва със свирене на пиано, на плажа, по залез за придаване на романтичност. После сцената се пренася в спалня, където главният герой в песента(Тео) спи спокойно с интимната си приятелка спокоен сън. След това всичко се превлъплащава в сън (един вид история на запознанството им, но историята ще претърпи обрати един вид кошмар), където сънят се развива като реалност. Тео и неговата любима са безумно влюбени, но се случва едно нещастие- героинята умира и има сцена с погребение, където погребват героинята и сцената е тъмна, вали дъжд . Всичко за него е безмислено вече. Това е голям шок за главния герой и той не може да превъзмогне загубата, но до него ще е най-добрата му приятелка или на главната героиня, която го утешава... В съня Главния герой върви по една голяма улица със страшно много хора, където героятт случайно забелязва красива жена (тази която спи в леглото с главния герой), която се изгубва из тълпата. След това героинята преследва на всяко едно място Тео като призрак и вика неговото име и после изчезва - един вид халюцинация. Това се случва няколко пъти, на няколко места... След това клипът продължава със спомени на веселите им моменти, докато героинята е била жива, това ще е в черно-бял вид и от едната страна ще е Тео, който ще пее песента, и в същото време ще се дават спомените. След това за финала отново се пренасяме към пианото и плажа по залез и се свири малко и после Тео се събужда от съня, поглежда своята любима и я целува много романтично и се радва, че тя е до него жива и здрава ... THE END

Малко объркано, но като за първи път според мен се е получи много добре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...