Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Започна поробването на човечеството чрез “чипизация”... Статията е още от 2011...

 

http://snaiper-bg.net/2011/12/zapochna-por...izatsiya-video/

 

Добре де,не вярвам как хората биха се съгласили на това доброволно :mf_surrender:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

И аз го забелязах онзи ден за Оскарите и ми направи впечатление символа.

 

А в клипа на Wisen с Рики и Джей Ло- Adrenalina забелязах,че по време на снимките на една от сцените има триъгълници. Свързано ли е с тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не знам защо си мислите, че като използват такива знаци известни певци, то те вече са поробени от илюминати и т.н. Аз ако бях един Джъстин Тимбърлейк примерно, със сигурност бих ги изпозлвал, защото създават впечатление и защото после такива като вас, ще ги коментират по целия свят, ще влезна в доста рубрики, сайтове, предавания.... Не виждам нещо ненормално, че използват тези стари знаци, за да будят интерес с проектите си. Никой и никога не може да ме убеди, че някой може да ви въздейства чрез тези знаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.erepublik.com/br/article/-chemt...-p-1777567/1/20

 

Най-общо казано, тук можете да прочетете какво причиняват chemtrails (химическите следи в небето). Кошмар!

Дори само докато четох статията реших да погледна през прозореца и хоп - изненада.. Втората снимка също е моя oт 2012 година.

IMG_2916.jpg

1506628_302134979935129_951233172_n.jpg

В момента това е разпръснато и прилича на широк облак, но не се вижда почти нищо на снимка.. много е прозрачно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Russian Market ‏@russian_market 7s

Several sources report Ukrainian national gold reserves transferred out from Kiev Airport to USA. [link to iskra-news.info] …

Quoting: < DL >

 

Звучи ли познато?

 

Какво трябва да значи това? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво трябва да значи това? :helpsmilie:

Драгона навремето нали обясняваше, как целия златен резерв на България е бил тайно предаден на американците.

За това вече на банкнотите не пише, че срещу замяна на банкнотата БНБ плаща злато (както на старите пари е пишело ЦЪК)

 

Сега явно подобно на България и украинското злато е отмъкнато.

Между другото ето един интересно клипче за Ротшийлд и общо взето историята на парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

http://www.azlyrics.com/lyrics/pitbull/getitstarted.html

Thriller in Manila, knocking them out like Pacquiao

No Ali, no Frasier, but for now it's off to Malaysia

 

Two passports, three cities, two countries, one day

Now that's worldwide, if you think it's a game, let's play, dale

 

Sounds familiar with MH370 ?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Емил Василев от РЗС:

 

"От ГЕРБ най-известният масон е самият Цецо. При червените лидер на масонската им дружинка беше енергийният мафиот Р. Овч. Опитвам се да си ги представя Р. Овч. и Цецо седнали един до друг на масонските им сборища."

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
И като казах Дейвид Линч просто не мога да не ви разкажа за Туин Пийкс и антиилюминатската пропаганда, символи и знаци които той използва. Сега ще ви се сторят доста завоалирани, но все пак сериалът е правен през 1989 г... Нормално е тогава да не се е казвало всичко 1:1 както е в Prison Break например, но въпреки всичко чрез символиката Линч е направил това което е искал. А той точно там е най-силен. И затова е гений.

 

1. Всяка година Илюминатите имат тайна сбирка в Бохемиан гроув край Лос Анджелис, където се събират и правят ритуали и жертвопринушения на хора. Дори от някоя телвизия в САЩ бяха заснели скришно един такъв таен ритуал... Вижте в Ютюб за bohemian grove и ще го видите. Символът на Бохемската гора е... сова. А в Туин Пийкс демонът БОБ който е представен като обитател на адско място наречено черната дупка в Гластънбури гроув и е изобразяван като... сова. В Туин Пийкс се казва, че "Совите не са това което са". Винаги съм се чудел какъв е бил смисълът на това и вече го разбрах. В Бохемската гора зад олтара за жертвоприношения има огромна сова. Също на еднодоларовата банкнота има в дясно в горния край сова.

2. В Туин Пийкс има жена с едно око, която е представена като хахаво куко със свръх-сила и възможности.

3. В черната дупка има джудже, което говори наобратно (subliminal message)

4. Шерифът в Туин Пийкс се казва Хари С. Труман... Точно както и американският президент хвърлил бомбите над Хирошима и Нагасаки.

5. Агентът на ФБР Дейл Купър в края на сериала е обладан от демона БОБ и от добрия става лош. За мен това показва как всъщност истинските добри пред обществото - ФБР, ЦРУ и т.н. всъщност не са такива.

6. В пилотната серия на Туин Пийкс дават кадър на убитата Лора Палмър заснет от видеокасета в която камерата се приближава към окото и й се вижда, че там е скрито нещо (във филма мотора на гаджето й), но точно този кадър детайл за мен е повече от ясен какво представлява...

7. В една от сериите бащата на Одри се побърква и си представя, че е във времето на Гражданската война в САЩ между Севера и Юга и побеждава Юга. А в истинския живот побеждава Севера, спонсориран от Ротшийлдс.

8. В началото на 2 сезон Дейл Купър е прострелян и жели в хотелската си стая върху килим, шарките на които наподобяват недовършена пирамида, само че обърната надолу и пропита с кръв...

 

Аааа сега се сетих за "поемата", която БОБ и другите като него казват във филма:

Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chance out between two worlds, fire walk with me!

Има и още доста неща, но сега не се сещам... Но в общи линии е ясно.

Също така има една жена Лана, която привлича всички мъжки погледи и им замайва главите с чара си. Лана е с червена коса. Също като демона Лилит, която е спомената като крещяща сова във варианта на Библията на крал Джеймс. Тя омайва всички мъже, привлича ги и ги убива. Когато Лана се омъжи, съпругът ѝ почина от инфаркт в брачната нощ. И тази Надийн, която е с едно око и има свръхсила, също е червенокоса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

 

Тая е същата, а това е уж най-големия хит.

 

 

 

А това в детските филмчета е още по фрапиращо. Набиват разврат в мозъка на децата.

 

 

Самото им лого даже е от числото.

G4PVyn0.jpg

 

Двореца е точно като пирамида.

b0a209026d9bc0b58e91f93993afe6a1.jpg

 

А тук пък показва една част от филмите със скрити символи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...