Jump to content


Не мислите ли, че форума стана прекалено чалгарски?


Препоръчани коментари

Допреди 5-6 месеца нямах много много свободно време да сядам на компютъра и съответно не влизах много често и във форума...регистрирах се преди почти 2 години,след дълги обиколки по предните форуми(старите юзъри знаят кои).

 

Та мисълта ми е такава, че в началото като че ли се въртяха нещата във всеки раздел, винаги във форума имаше нови и интересни неща от всеки стил, потребителите бяха...как да кажа...всестранно развити по отношение на музиката. Кеф ти хаус, кеф ти денс, кеф ти рап и т.н...пак казвам винаги нови и интересни неща...да обаче в последно време така като гледам, имаме един смея да кажа отлично развит поп-фолк раздел, нищо не ни убягва. И може би добре развити раздел гръцка и сръбска музика...нормално нали да се слуша бг поп-фолк, ама чак така да изостанат другите раздели...не пускам темата с надежда нещата да се променат, извинявам се за грубия израз, но "където се е срало, пак ще се сере", така, че чалгарски е такъв ще си остане...но може би пък има хора, които имат желание да се поддържат така добре и другите раздели...айде чакам и вашите мнения. :baaasmiley:

 

И още нещо:

 

Имам следното предложение : ако все пак има потребители, които да разбират добре и от други неща освен чалга, може ли да се направи нещо като гласуване и всеки да каже кой стил му е силен и т.н. В последствие да предоставя интересни музички от този стил, който заявява и по преценка на модератори и администрация така да се каже...да бъде повишен. :)

Редактирано от dheadcho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Човече да не говорим какъв е бил форума преди 2 години! И аз като теб съм тук от около 2 години и много добре помня какво беше! Извинявам се за офтопика но като сме почнали да сравняваме форума сега и преди две години - разликата е огромна... На мен това сега ми прилича не на форум а наистина на детска градина в която хлапета се обиждат, врът си носа навсякъде, обиждат певиците които не харесват и постоянно дрънкат колко е великата любимката им!

 

По моя въпрос оправия няма, да се надяваме поне по твоя проблем да се вземе някакво решение...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумът ще стане такъв, какъвто беше още от създаването на 2-рата версия - чист от глупави комплексарски постове и подреден! Надявам се съвсем скоро да разполагам с малко повече свободно време и ще се заловя за работа с почистването му! И когато това стане, ще стоваря правата си на който дръзне да се оака на метеното, без колебания!

На онези които не им харесва да спазват елементарните права на форума, казваме си "Довиждане" и точка!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отварям темата, защото знам, че и други искат да се изкажат.

А аз всъщност съм си мислел много отдавна тоя поп-фолк раздел, там да има само и единствено линкове, нищо друго. Много ще кажат, ще загубите потребители, а аз ще кажа, че " И без тези потребите, пак ще бъдем добре, и то както преди"

 

Преди в место да се правят нови теми, и то като сегашните, абсолютно безсмислени, влизахме всииичките във флууда, и яко писане, даже съм се връщал по 2 стр. назад, за да вида какъв ми е отговора, четеш, пишеш, четеш и времето минава... а сега подминавам тъпи теми, даже и не ги отварям. Аз също се залавям и то още сега да ИЗТРИЯ тъпите теми от поп-фолка, и да останат тези, които са като информация за даден изпълнител или нещо от сорта..

 

 

dhead, аз мога да кажа, че горе/долу поддържам и Турския, Хаус и ориенталският раздел, така че мини провери и тогава да се изказваме ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отварям темата, защото знам, че и други искат да се изкажат.

А аз всъщност съм си мислел много отдавна тоя поп-фолк раздел, там да има само и единствено линкове, нищо друго. Много ще кажат, ще загубите потребители, а аз ще кажа, че " И без тези потребите, пак ще бъдем добре, и то както преди"

 

Преди в место да се правят нови теми, и то като сегашните, абсолютно безсмислени, влизахме всииичките във флууда, и яко писане, даже съм се връщал по 2 стр. назад, за да вида какъв ми е отговора, четеш, пишеш, четеш и времето минава... а сега подминавам тъпи теми, даже и не ги отварям. Аз също се залавям и то още сега да ИЗТРИЯ тъпите теми от поп-фолка, и да останат тези, които са като информация за даден изпълнител или нещо от сорта..

dhead, аз мога да кажа, че горе/долу поддържам и Турския, Хаус и ориенталският раздел, така че мини провери и тогава да се изказваме ;)

Точно това имах в предвид като казах, че форума ще стане такъв, какъвто го отворихме, Саки!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Saki, прав си за това което казваш, пускаш линкове постоянно, но не виждам никакъв интерес от потребителите към тях, това е проблема, примерно има потребители, които не са много на ти с някой стил музика и ще бъде добре да има интерес към всеки един стил, за да може да се разбере коя песен/компилация е по-добра, какво може да се извади от нея и т.н. Както в поп-фолк раздела, пуска се компилация и се почва 1-ва песен - оценка 4, 2-ра песен - осенка -5...имам чувството, че са потребителите са събрани от детската градина и както каза по-горе DIDO : На мен това сега ми прилича не на форум а наистина на детска градина в която хлапета се обиждат, врът си носа навсякъде, обиждат певиците които не харесват и постоянно дрънкат колко е великата любимката им!

 

Нека всеки за замисли над темата, ако не да кръщаваме форума Rachalgia и да се знае!

 

Не сме малко хора във форума, може би тия прословути флуудъри, които пълнят разделите с тъпотии са повече, но мисля, че можем да се справим с проблемите, по-добре да се загубят накои потребители отколкото целия форум...

Редактирано от dheadcho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам едно конкретно предложение.Много теми се дублират в раздела попфлок и в новини.Та предложението ми е. Новините са си новини и мястото им е там, а разни "жълтини" да си стоят в попфолка и по точно в попфолк скандали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами от както затвориха форума на Планета всички екзалтирани фенове се преместиха тук и почнаха да се карат.

Ако има желаещи да развиват някои раздели да заповядат, аз права рядко отказвам, ако някой е съвестен в работата си.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия простотии съм ги виждал и преди...То и аз тъй се оплаквах в Планетата, после в още няколко форума- все новите потребители били виновни, все нещо друго. Обаче вече не мисля така. Ще си вършите работата и това е, а няма да ограничавате писането, да затваряте раздели и т.н. Това са пълни глупости. Ако искате да си пишете 3-4 човека, тогава изтривайте всички потребители, слагайте една парола на форума и си чатете, връщайте си се ако искате и 10 страници назад, каквото искате правете.

 

Ей го, momo, го е написал - който има желание, ще му даде права да модерира, на който не му изнася да модерира съм напълно сигурен, че ще му отнеме правата. Като не ви се занимава с новите потребители, като не ви се модерира просто напускайте поста и се отдайте на блаженство в раздел, който ви интересува.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия простотии съм ги виждал и преди...То и аз тъй се оплаквах в Планетата, после в още няколко форума- все новите потребители били виновни, все нещо друго. Обаче вече не мисля така. Ще си вършите работата и това е, а няма да ограничавате писането, да затваряте раздели и т.н. Това са пълни глупости. Ако искате да си пишете 3-4 човека, тогава изтривайте всички потребители, слагайте една парола на форума и си чатете, връщайте си се ако искате и 10 страници назад, каквото искате правете.

 

Ей го, momo, го е написал - който има желание, ще му даде права да модерира, на който не му изнася да модерира съм напълно сигурен, че ще му отнеме правата. Като не ви се занимава с новите потребители, като не ви се модерира просто напускайте поста и се отдайте на блаженство в раздел, който ви интересува.

 

 

не ти прочетох цялото изказвано но ми беше достатъчно само :Ще си вършите работата и това е, а няма да ограничавате писането, да затваряте раздели и т.н. Това са пълни глупости:/

 

искам само да те попитам ти нормален ли си ще си вършите работата ....ти да не ни плащаш а ? мерете си изказванията

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не ти прочетох цялото изказвано но ми беше достатъчно само :Ще си вършите работата и това е, а няма да ограничавате писането, да затваряте раздели и т.н. Това са пълни глупости:/

 

искам само да те попитам ти нормален ли си ще си вършите работата ....ти да не ни плащаш а ? мерете си изказванията

 

Модератор съм на достатъчно много места и никой не ме кара. Като не ти се занимава, като не ти плащат - напускай! Никой не те е вързал тук.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от модераторите - ако са съвестни и държат да си вършат работата, форумът ще е добре. Ако влизат веднъж седмично, за да изтрият 50 поста...няма как даочакваме подреден форум. Модераторският пост е преди всичко отговорност, не само някаква привилегия или признание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератор съм на достатъчно много места и никой не ме кара. Като не ти се занимава, като не ти плащат - напускай! Никой не те е вързал тук.

Боби, успкой се, ако обичаш.Идеята и делото на този форум са на Рамирес и момо.И не си ти потребителя, който има право да държи този тон на който и да е от създателите на този форум.

Тука не ти е детска градина дай си ми куклите - вземи си парцалите и всеки малко или много е длъжен да се съобразява.

Този форум е направен за омбяна на музика, за развлечение и уплътняване на свободното време.

Модераторите са тези, които са избрали да вършат безвъзмездно определени задължения и да следят за развитието на форума

Когато имат време го правят.

Но повече време и нерви им отнема постове като твоя - да убеждават такива като тебе, че никой тук не е длъжен на другия с нищо.

На теб щом не ти харесва, ти щом имаш задължения в други форуми - върши си ги там, както сметнеш за правилно, но не си ти тук човека, който ще казва - напускай на създателя на този форум!

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не преиначавай думите ми. Модераторите се оплакват, не аз. Мисля, че вече го казах- ако на създателите на форума не им харесва това, че форумът се разраства да изтрият всички, да сложат парола и да си пишат 4-5 човека близки приятелчета.

Както модераторите не са длъжни да се съобразяват с капризите на потребителите, така и потребителите не са длъжни да мсе съобразяват с капризите на модераторите. Имате форум, има правила, вашата работа е да следите за спазването на тези правила. Ако не ви се върши тази работа - напускате и се назначава някой, на когото тази работа ще му се върши. Но да се излиза със заплахи, че видиш ли ей сега ще дойде злия чичко модератор и ще опатка всички, защото той нямал време да си върши задълженията и му станало много натоварено- айде няма нужда.

 

Поп-фолк разделът е най-активния в този форум- факт. 90% от потребителите тук са редовни посетители там. Да се ограничава раздел, който се развива най-бързо от всички е всичко друго, но не и обосновано.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ще стоваря правата си

 

Ето къде бил ключа от палатката ... и аз съм бил модератор, и аз съм бил малко или много доволен от това, ама такива изрази ... между другото "Няма да пощадя никой и ще бъда строг и справедлив" звучи по-добре. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не преиначавай думите ми. Модераторите се оплакват, не аз. Мисля, че вече го казах- ако на създателите на форума не им харесва това, че форумът се разраства да изтрият всички, да сложат парола и да си пишат 4-5 човека близки приятелчета.

Мисля че никой от екипа на форума не е против неговото разрастване,но просто потребителите трябва да се съобразяват със правата на форума,а тук в последно време всеки прави каквото си поиска!Пускат се всевъзможни теми ,където се обиждат както хора от екипа,така и потребителите на форума,от самозабрави ли се не само нови потребители!Гледам също така ,че доста от модераторите на подраздели не съм ги засичал от доста време!Според мен трябва да се повишат още ограничен брой потребители ,за да може по всяко врем във форума да има лице от екипа!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако правилата на форума се спазват една голяма част потребители трябва да имат наказания.Спазват ли се правилата, форума ще си върви напред.Има ли потребители които обръщат форума с главата надолу, трябват и наказания.Спора с някой от екипа не води до добро.Ако не сте доволни от работата на някой модератор си има админ който решава спора.Каква ще е политиката на форума, не е работа на потребителите.Такива изказвания като

сложете си парола на форума и си пишете 3-4 души
са меко казано нахални.Обръщам се специално към Боби.Щом си бил модератор, трябва да знаеш правилата които са общи за всички форуми и да не ги нарушаваш.Модератора не е детегледачка и да ви надзирава постоянно.Дръжте се като зрели хора и няма да имате проблеми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че никой от екипа на форума не е против неговото разрастване,но просто потребителите трябва да се съобразяват със правата на форума,а тук в последно време всеки прави каквото си поиска!Пускат се всевъзможни теми ,където се обиждат както хора от екипа,така и потребителите на форума,от самозабрави ли се не само нови потребители!Гледам също така ,че доста от модераторите на подраздели не съм ги засичал от доста време!Според мен трябва да се повишат още ограничен брой потребители ,за да може по всяко врем във форума да има лице от екипа!

 

 

На 100% си прав! Трябва да се поддържат подфорумите, раздел спорт например е занемарен от незнам колко време...все едно, че никой не го интересува спорта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така де, но ако някой реши да развива даден раздел не са му нужни права за това. Пример са Петроханчо, болярката, еролиш и още сума хора, които нямат права, но пускат теми навсякъде, тоест развиват разделите.

Това е без значение като цяло де, както казах в предишния си пост - щом има нужда от твърда ръка, ще дам права на всеки, който има желание да помага и не е имал дразги с екипа. Има нужда от модератори на всички раздели освен DJ-ския, Поп-фолк и главния на Общи приказки, така че очаквам прдложения.

Единственото условие, освен желанието, възможностите и нормалното държание до сега, е желаещия да няма права из други форуми по разбираеми причини - конфликт на интереси ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

моето мнение е,че форума е такъв какъвто сами си го направим.не да стоварваме вината на модераторите.навсякъде е така ако има самоконтрол,ако има уважение към всички всичко ще е по мед и масло.аз съм на принципа,като видя нещо ново независимо от кой стил е споделям го.ако всеки прави така винаги ще сме номер-1. :1000 (26):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деад, как да е важен спорта, като е по-важно, днеска Рики дали си е мил зъбките, а Андреа, Ивана, Преслава, Камелия, Емилия и останалите к*рволячки с кво бельо са днес, и дали ще имат нова песен.

 

Аз съм ЗА, нови модератори, но това ще се обсъди в последствие във админския, и ще видим и със тая работа докъде ще стигнем.

Мога да кажа и на Боби, че никой от нашият екип не се е оплаквал, и както каза Рамирес, не ни плащате, за да ни казвате през колко дена ще минем и колко теми ще изтрием. Бъдете така добри да пускате теми, които не са в разрез с правилата, не се карайте с други потребители, и ние няма да се месим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля,че взимате нещата прекалено навътре. Съгласен съм с Боби по темата,и мисля че единственото нещо което е добре да се направи и ще има полза от него,е стягане на раздел Новини....с което като гледам момо вече се е заел :)

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...