Jump to content

Галена - Горчиво


Препоръчани коментари

Комбинацията от рими, изпяване и музика ми куца, като каканижене звучи на места.

Не ми е запеваема.
Нищо ново или интересно като аранжимент. 

Продължава линията от ЧРД.

Частта от 2:39 натам ме кефи много!
Клипът е хубав, но пак нищо от това, което сме свикнали да виждаме от нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът - много се смях! :D :D :D Кефи ме как влиза в ролята на другата жена и на булката едновременно! Песента е яка, радва ме!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче пак разкатава фамилията на всички де що има чалгарки. Вече не се и опитват да ѝ съперничат. Много идейно е всичко отново - както винаги прави нещата с концепция и безкомпромисно. Само в текста можеше да вкарат някоя по-запомняща се фраза, но за това си има Ергенът за сезона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, типично за Галена - силен проект за откриване на лятото. Клипът е натоварен с много символи и метафори, отличава се дори от предходните на Галена по мое мнение. Хубав проект, очаквам да стане хит и да натрупа гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата от четирите песни с нейно участие от тази година, но пак ми идва твърде обикновена. Този аранжимент го преекспонираха на макс, не е истина просто.

Клипът си е клип на Галена, това е достатъчно да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо!Обикновено Ганев се старае повече само за нея и Преслава, но последните песни и на двете  са мега слаби.Лошото е че няма кой да ги замести, защото новите попълнения са под всякаква критика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален проект! Текста най-много ми хареса и видях че тя го е писала заедно с Мавродиева и че участва и в други работи. Браво!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък текста ми харесва, а музиката не толкова. Можеше аранжимента да не е толкова “сух”. Все си мислех че Ганев се раздава повече за Галена, но и тук е рециклирал доста - особено отсвирите са ми скучни.

Следващия път да пробва с Оцко.

С по-светла коса съвсем си прилича с Диона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

@Fast да се изкаже за промотирането на домашно насилие

Доколкото разбирам от сюжета на клипа, въпросните неща не са случват в действителност, а само си ги е помислила, защото й е гадно, че я зарязват пред очите й? Няма какво да му се коментира толкова.

Колкото до песента, не мога да кажа че е съвсем слаба, но не ми е по вкуса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, nikitrz каза:

Много слабо!Обикновено Ганев се старае повече само за нея и Преслава, но последните песни и на двете  са мега слаби.Лошото е че няма кой да ги замести, защото новите попълнения са под всякаква критика!

Данна е от малкото читави, но е заключена с Да*мънд би*тс, и всяка песен и е една и съща

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина мелодията е малко слаба като за Галена,клипа и той като за Валери Милев,но това й е най-доброто от последните предложение. Другите две тъпотии ще се направим че не са излизали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ооОоо как е обработено все едно се дави с капки течност :D

Да гори в любов ли пак :D

Тоя отсвир а-ха да довърши "Шефката" ама да не бие много са го отрязали до 1/2 от него.

И малко бие на тая песен:

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...