Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Явно някои фенове на Счетоводителката, бивши на Преслава, пишещи се преди 10 години в Скайп "Разбивача на женски сърца" се чувстват доста фрустрирани от факта, че Мис Айфон и нейното пословично напъване не дават желания от тях резултат - а именно тя да бъде разпознаваема не само сред роднините си.

Много се радвам да видя като почнат да падат маските на хрисими и морални стожери и се покажат истинските лица на хората.

 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Явно някои фенове на Счетоводителката, бивши на Преслава, пишещи се преди 10 години в Скайп "Разбивача на женски сърца" се чувстват доста фрустрирани от факта, че Мис Айфон и нейното пословично напъване не дават желания от тях резултат - а именно тя да бъде разпознаваема не само сред роднините си.

Много се радвам да видя като почнат да падат маските на хрисими и морални стожери и се покажат истинските лица на хората.

 

Съветвам те да прочетеш правилата на първа страница, преди да пишеш обидни квалификации и лепиш етикети.

Поздрав с този мегахит, който дъни за трета поредна година чалготеките и слънчака

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой се обижда от моите слова:
1. проблемът е изцяло негов;
2. щом се е обидил, значи съм го оцелил право в сърцето. Просто на подсъзнателно ниво усеща, че съм прав и квалификацията ми е 1:1 с истината.

Аз не се обиждам от някакви хора в някакъв форум :)

Чакаме Меди и Пресис.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако някой се обижда от моите слова:
1. проблемът е изцяло негов;
2. щом се е обидил, значи съм го оцелил право в сърцето. Просто на подсъзнателно ниво усеща, че съм прав и квалификацията ми е 1:1 с истината.

Аз не се обиждам от някакви хора в някакъв форум :)

Чакаме Меди и Пресис.

Не ми се прави на остроумен, а чети какво съм те предупредил, защото втори път няма да те предупреждавам.

Гери-Никол е снимала клип на нова чалга песен (Оцкова).

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Съветвам те да прочетеш правилата на първа страница, преди да пишеш обидни квалификации и лепиш етикети.

Поздрав с този мегахит, който дъни за трета поредна година чалготеките и слънчака

Аз обиди в горния пост не виждам. И със сигурност няма такива, ако някой се е писал така, това е факт.  Кое правило точно е нарушено?

Иначе за Турболенция е така, това казах и аз вчера. Още цепи мрака. Титаничен хит. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми! Поне да я бяхте публикували с клипът! 

Обичам Яница, не обичам Баница и не си падам пияница! ❤️ 😘 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Явно някои фенове на Счетоводителката, бивши на Преслава, пишещи се преди 10 години в Скайп "Разбивача на женски сърца" се чувстват доста фрустрирани от факта, че Мис Айфон и нейното пословично напъване не дават желания от тях резултат - а именно тя да бъде разпознаваема не само сред роднините си.

Много се радвам да видя като почнат да падат маските на хрисими и морални стожери и се покажат истинските лица на хората.

 

Върна ме в периода в който с @pechenko и Ричи правехме класацията. Всъщност беше доста готино! Помните ли как властваше нашата "КАК ТИ СТОИ?" Любима песен! По този повод:

@Mousie очаквам коментар за тази песен 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Аз обиди в горния пост не виждам. И със сигурност няма такива, ако някой се е писал така, това е факт.  Кое правило точно е нарушено?

Иначе за Турболенция е така, това казах и аз вчера. Още цепи мрака. Титаничен хит. 

Изобщо не ме интересува това за “разбивача” въпреки, че това не е известно на целия форум и е нещо като лично инфо, но както казах не ми дреме и няма да издребнявам.

Относно правилата на първа страница, които никой не чете:

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати
 

т.е заяжда се, нарича ме селянка и ми говори в женски род, което си е обида, но няма как да се засегна от такива плитки неща и просто му казвам да прочете правилата, да не пише обидни квалификации и да лепи етикети ( бил съм хрисим, стожер, паднала ми маската ) някакви измислици и глупости, но той продължава да остроумничи и да се прави на шест без десет. Подмятанията за някакви неща от преди  повече от 10 години са меко казано смешни. Имал честа да се докосне до мен, след това се скара с мен и за тези 10/12 години ми търси вниманието и всеки път тича след коментарите ми и прави опити да ме захапе. Това е като цяло май дарлинг.. просто едно предупреждение от един “хрисим и стожер”, но упс маската му паднала :1000(10):

giphy.gif?cid=2154d3d7df9d3195a9594caa10

Мушамата на Емилия пак е онлайн:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Изобщо не ме интересува това за “разбивача” въпреки, че това не е известно на целия форум и е нещо като лично инфо, но както казах не ми дреме и няма да издребнявам.

Относно правилата на първа страница, които никой не чете:

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати
 

т.е заяжда се, нарича ме селянка и ми говори в женски род, което си е обида, но няма как да се засегна от такива плитки неща и просто му казвам да прочете правилата, да не пише обидни квалификации и да лепи етикети ( бил съм хрисим, стожер, паднала ми маската ) някакви измислици и глупости, но той продължава да остроумничи и да се прави на шест без десет. Подмятанията за някакви неща от преди  повече от 10 години са меко казано смешни. Имал честа да се докосне до мен, след това се скара с мен и за тези 10/12 години ми търси вниманието и всеки път тича след коментарите ми и прави опити да ме захапе. Това е като цяло май дарлинг 

giphy.gif?cid=2154d3d7df9d3195a9594caa10

Мушамата на Емилия пак е онлайн:

 

Даже преди около 2-3 седмици я хванах в канала на Хит Мюзик, представи си. Не очаквах, че я излъчват.
DSTV излъчват Галена с Честит Рожден Ден и още една песен, но в момента не се сещам. Това също е нещо което ме учуди? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория взе кардинално решение – готова е да напусне страната

Примата на попфолка с остра реакция заради скандални публикации
Глория взе кардинално решение - готова е да напусне страната
 

Глория обяви, че тя и близките й ще са следващите, които са готови да напуснат страната заради многобройните спекулации за личния й живот.

Примата на попфолка никога не се е впускала в подробности относно своя интимен свят, но последните медийни публикации я извадиха от равновесие с безпочвени твърдения за нея и настоящия й приятел Добромир.
“Как не ви е срам, имате ли капка мозък в тия глави? Кои сте вие да се бъркате в животите на хората и да измисляте гнусотии? Затова толкова популярни хора напускат тази държава, аз и моите близки ще сме следващите! Дано сте щастливи сега!” – написа гневно фолк звездата.
347004825_796688675154411_6900628566616504054_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg_p350x350&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=110474&_nc_ohc=fw85Bh_El1oAX8XMU9f&_nc_ht=scontent.xx&edm=AN6CN6oEAAAA&oh=00_AfCzHP9UZa-57pmDdomiuW2uAnuXuy01bLNeWLqa5sWAlw&oe=6488C6EF
 

Феновете на Глория предизвика буря от подкрепящи я коментари в социалната мрежа, като феновете й засвидетелстваха подкрепа и са категорични, че не вярват на измислиците, тиражирани в жълти медии.
 

Ето какво пишат някои от почитателите й:

“Ако имаш младо -гадже измислят гнусотии, ако е богат- материалистка си, ако е беден – използва те… Непрекъснато се бъркат в живота на хората… Жалки същества, които не виждат по-далеч от носа си…. Без никаква стойност… Не мога да ги нарека и журналисти, щом са неспособни и работата им е да измислят жалки статии… Ти си прекрасна, не им обръщай внимание, знаеш коя си, знаеш какво е в къщата ти, цениш стойностните отношения в семейството ти (личи си отдалеч, колко сте прекрасни и ти и дъщеря ти)”,

“Злобата няма предел, няма скрупули и срам! Измислиците и клюките са приоритетни занимания на комплексарите и дребните души. Тази помия ни залива отвсякъде! Да, долно е, гнусно е, обидно е! И не знам колко над нещата трябва да е човек, за да не се впечатлява от всичко това. Мисля , че е невъзможно…”

“В нашата държава е така всеки пише гнусотии всякакви, Вие и Вашето семейство сте пример за мен! Бъдете благословени!”

Примата на попфолка е пословична със своята премереност в поведението си и никога досега личният й живот не е бил обект на такъв интерес и всевъзможни интерпретации.

SIGNAL.BG

Глория обяви, че тя и близките й ще са следващите, които са готови да напуснат страната заради многобройните спекулации за личния й живот.

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Даже преди около 2-3 седмици я хванах в канала на Хит Мюзик, представи си. Не очаквах, че я излъчват.
DSTV излъчват Галена с Честит Рожден Ден и още една песен, но в момента не се сещам. Това също е нещо което ме учуди? 

Сигурно ги въртят безплатно :1000(29): не мисля че Галена или Емилия си плащат за ротация точно в тези пропаднали телевизии 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Сигурно ги въртят безплатно :1000(29): не мисля че Галена или Емилия си плащат за ротация точно в тези пропаднали телевизии 

Може, наистина се учудих, че ги видях точно по тези телевизии... Сега точно не мога да се сетя коя беше втората песен на Галена там, но с Честит Рожден ден я засичам поне два пъти по поздравите. 
А с Мария пък какво се случва? Как така "Обичам да е лято" я въртят по Фен? Не е ли в Пайнер? Нищо не се разбра за нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Слушаме ли песента на @Achito

 @Achito Чакаме дует с Цветелина Янева 

И аз попаднах на тази песен. Дебютна ли му е ?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...