Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Mousie каза:

Постоянно ми излиза някаква реклама за отслабване със снимка на Десислава, дори в официални сайтове като тези на Нова и Бтв... Много е криндж

Когато съм от телефона и на мен ми излизат такива неща.... за Ивана също ми е излизало.... Това са пълни лъжи и измами..... Сигурно искат да си продадат стоката... То ако така се отслабваше...... Който държи на външния си вид, ще си намери начин, но не е това начина чрез фалшиви реклами. 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Копирах го, скъпа, играеш го лисица. Зарежи песента на Ема, знаем и двамата, че е вярно твърдението ми. Дай сега да говорим за теб и Райна. Ако Райна напише мемоари за сексуалните изпитания и как мъжете не й смогват, ще се познаеш ли в някои от тях? И вие феновете й ли сте такива секс терминаторки? Обичате ли грубичките игри?

Само ще ти кажа, кака, че видях бившия и, Валери, на летището един път и се замаях. Без малко да припадна. 

 

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Само ще ти кажа, кака, че видях бившия и, Валери, на летището един път и се замаях. Без малко да припадна. 

 

Толкова ли му е? :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Толкова ли му е? :D 

 

Стига само ме провокирайте да говоря за секс. После мелето на мен ще лепи наказанията. 
Чакам нов хит за лятото от кака. 

  • Wow 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Стига само ме провокирайте да говоря за секс. После мелето на мен ще лепи наказанията. 
Чакам нов хит за лятото от кака. 

Обещавам да нямаш бан! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Все са й бивши на нея.

Поне ги е опитала. В крайна сметка е наебала половината хубави мъже в България. Другата половина не може поради сексуални бариери между тях. А колежките й кво, всяка вечер с прасето до нея. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Поне ги е опитала. В крайна сметка е наебала половината хубави мъже в България. Другата половина не може поради сексуални бариери между тях. А колежките й кво, всяка вечер с прасето до нея. 

И поне си прави кефа, ходи си по почивки, намира време и само за себе си, това много ме кефи в нея. Освен като певица, харесва ми и като човек, това което сме видели. ❤️ 
Ай, МАШАЛА! ❤️ 

Любимата ми фолклорна песен! ❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

И поне си прави кефа, ходи си по почивки, намира време и само за себе си, това много ме кефи в нея. Освен като певица, харесва ми и като човек, това което сме видели. ❤️ 
Ай, МАШАЛА! ❤️ 

Любимата ми фолклорна песен! ❤️ 

Ходенето по почивки не е голямо постижение, а време за себе си - какво значи това? То цялото й време е само за нея.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Ходенето по почивки не е голямо постижение, а време за себе си - какво значи това? То цялото й време е само за нея.

Че не се съобразява много с мъжете. :D Гледа си собствения кеф! Точно така ми изглежда и това много ме кефи! ❤️ Страхотна Райничка ❤️ 

Clip from zai4eto82 
За всички фенове! Въййййй, какво нещо е това Коццеееее! Ах лелеле , как Райна заряза такъв не(адекватен) мъж!

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum @Lelqtian защо никой от вас до сега не се е сетил за този МЕГА ГИГАНТСКИ ХИТ на Мира?

Нека възбудим нощтааааааа.... Ама как се възбужда нощ? 😮 Мира ще свърши докато опитва да рапира....
Още, ощеееее... ❤️
 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Поне ги е опитала. В крайна сметка е наебала половината хубави мъже в България. Другата половина не може поради сексуални бариери между тях. А колежките й кво, всяка вечер с прасето до нея. 

Ти изкара, че междукрачието й е публичен дом, приютил всички,

Чак половината е твърде голям залог.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Мисълта ми беше, че бит диамант излезе като име наскоро. Значи Жени Димова, между разговорите с представители от кръчмите и пуш-паузите, е редактирала инфото под клиповете.

Taq ce neHcuoHupa. 

преди 9 часа , DanielPiliov каза:

1 000 000 ГЛЕДАНИЯ 🥳💣

СЛУШАМЕ ЛИ ХИТА😁

Bceku geH

преди 8 часа , DanielPiliov каза:

Коя и беше последната самостоятелна?

Qnaci

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

Боби Павлов?

Деян тенджерата Асенов?

MaJyHa 🤣

cuHam Ha PokcaHa❤️

преди 8 часа , DevilWish каза:

Ахахахаааа

Глория и Емилия - Счетоводителка, разкарай се от главата ми

Ахахаха, тогава вече ще имат хита на годината!!!

KaBap Ha

преди 6 часа , DevilWish каза:

@asylum @Lelqtian защо никой от вас до сега не се е сетил за този МЕГА ГИГАНТСКИ ХИТ на Мира?

Нека възбудим нощтааааааа.... Ама как се възбужда нощ? 😮 Мира ще свърши докато опитва да рапира....
Още, ощеееее... ❤️
 

no obu4aM tyu

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Mousie каза:

Акула и Тръгвай си ги пуснаха през една седмица през 2019та. Говоря за двата от миналата година, че са неуспешни. И че се обърна внимание на Пак ще се броиш заради смъртта му, а Единствено е пълен флоп.

giphy.gif?cid=2154d3d7df9d3195a9594caa10

преди 8 часа , Mousie каза:

Нали се води фт. с Кости, пък и тази песен поп фолк ли се води?

Ице, ти определено имаш проблем в системата

Да, дуетите нямаха огромния успех на първите и на всички е ясна причината. Емилия ако искаше да гръмне и да се възползва от тренда на смърта му, щеше да ги пусне веднага след смъртта на Денис и щеше да избие рибата, но жената изчака няколко месеца и ги пусна.

Твърденията в черно са повече от абсурдни… 

Нека всеки флоп има по 13 милиона

п.с От циганката на профила разбирам защо уиндолса ти е зациклил на XP версия

Поздрав с този “флоп”

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pechenko каза:

Поздрав с този “флоп”

 

Ами като имаме предвид цялата медийна сензация около проекта + актьорите които участват - наистина не пожъна успеха който би се очаквал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...