Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Дишай, издишай - това са просто певици ;)

Наслади се на тази ромска версия от Жадор, който тотално е изключил наша Емилия:

Хич не ми дреме коя колко и откъде има пари, стига да пуска песни, каквито харесвам. Имам пълното право да изкажа мнение, и то го правя в нашето затворено общество тук, не съм тръгнал лично да им държа сметка.

Аз дишам перфектно, но други явно не защото не могат да понесят успеха на Емилия Башур.

Това нито е излъчвано по телевизия, нито нищо. Дори не знаех това изпълнение, но явно, вие истинските фенове на Емилия Башур следвате всяка нейна стъпка и крачка! Двете официални версии на ''Джале'' са с участието на терминаторката Бейшур.

Емилия не работи за Герганафен или Рамания, Емилия работи за феновете на чалгата и се вижда, че кариерата и в последните години преживява невероятен ренесанс така че всичко си върви перфектно.

Мнение се изказва няколко пъти, тук Емилия се критикува ежедневно.

Защо не видях един негативен коментар за Галена дето след като роди първото дете на Галин от проекти като ''Нещастница'' мина на класни такива ? Цура изяде и тя доста хейт, но вече почти не се коментира, но същата работа. 

  • Like 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Аз дишам перфектно, но други явно не защото не могат да понесят успеха на Емилия Башур.

Това нито е излъчвано по телевизия, нито нищо. Дори не знаех това изпълнение, но явно, вие истинските фенове на Емилия Башур следвате всяка нейна стъпка и крачка! Двете официални версии на ''Джале'' са с участието на терминаторката Бейшур.

Емилия не работи за Герганафен или Рамания, Емилия работи за феновете на чалгата и се вижда, че кариерата и в последните години преживява невероятен ренесанс така че всичко си върви перфектно.

Мнение се изказва няколко пъти, тук Емилия се критикува ежедневно.

Защо не видях един негативен коментар за Галена дето след като роди първото дете на Галин от проекти като ''Нещастница'' мина на класни такива ? Цура изяде и тя доста хейт, но вече почти не се коментира, но същата работа. 

В клипът на Нещастница Галена беше бременна всъщност. Ама да не бъдем така лоши, преди това нали поне си имаше Знам диагнозата, Дяволът ме кара и Не тръгвайте с женени..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Но освен тогава Емилия подобно на Камелия цялата кариера си е била интересна със скандалите с Ана, Коко, изневерите му с Преслава, побоищата дето й е нанасял. И дори до сегашните й проекти, които са доста успешни, независимо, че много хора го отричат. Не всички, но тези дето са е лесно да ги сложим най - отгоре. Отделно си има както споменах дуетите със Стораро, Алкохол и тем подобни които са хитове. 

Сравнението с Камелия е много абсурдно, беб.
Като се абстрахираме от чипровския корен на дъртата парантия- тя и в туника за 2 и 50 от женския пазар, както непрекъсното се носи, излъчва характер, индивидуалност, сексапил, власт, мъжете са й в краката. Въобще не може да бъде сбъркана - с нови джуки, изпилен нос и мраморни кастанети в устата - абе пак си е тя. Пак е разпознаваема. Камелия е родена да бъде звезда! Да бъде в телевизия! Да бъде на корици! Има си Х фактора и с гордост го развява.

Мое да няма кой знае какъв глас, а напоследък да врещи като котка, дращеща по стиропор, но Камчатка е изключително хитра и има изключителен нюх за бизнес, провокация и кое ще продаде и ще я направи тема номер 1. Да не говорим, че с тоталните си хитове и истерията от миналото е станала част от етимологията на битуването на българина - "Металика е супер, ама и Камелия кърти мивки".

Да не забравяме, че Кама е продала само със "Златна рибка" 200 000 касети и 30 000 СИ ДИ-та. 

Емилия беше в пика на продажбите и няма златен албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Герганафен не я критикува редовно. Мен в Емилия и Галена ме дразни само едно: много парадират с парите на мъжете си. И преди да отворим спора - говоря за домовете им. Изглеждат като палати, не особено фунционални, но категорично търсещи ефекта на Буржоа, на аристократизъм. А като се сетим за претендентките:

Фолкдивите Преслава и Галена някога делят легло, а днес не си говорят |  Всичко за жената

Емилия с ретро снимка от 2001: Ярък цвят в косата и тънки вежди -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Чалгата тая година е абсолютно дъно и само поради факта, че Папиломиш не е пускала нищо!

 

Тя си гледа детето сега и музиката не й е приоритет.  Не е голяма загуба, има още няколко клонинга на извънземната й раса. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Щеше Преслава да е българската Доли Партън, но ги намали два пъти. Иначе щеше да е с по - големи цици и от травелата от Ритон. 

Иначе квото искате казвайте за Емилия, но тоя Башур ли е, къв е, я дигна на ново измерение. Клипове, песни, екипи, визия. От некър завършек на група А до жена дето се конкурира с топ проектите на жанра. Тва са фактите. Пуснете си Ти замина и Турболенция. 

@xroflx9 ти просто много не я харесваш, нямам идея защо, но много не я тачиш. Затова я неглижираш горката. 

Не е до неглижиране,а до факти. Емилия е най-големия лузър в жанра и така ще си остане ако ще тъпкача й да е Бил Гейтс и да пуска дуети с Риана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

 

Защо не видях един негативен коментар за Галена дето след като роди първото дете на Галин от проекти като ''Нещастница'' мина на класни такива ? Цура изяде и тя доста хейт, но вече почти не се коментира, но същата работа. 

Искаш да кажеш, че това не е класен проект???????? 😨

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Искаш да кажеш, че това не е класен проект???????? 😨

Тази вечер ще пукна от смях хаха..... Мирис на малиниииии

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

🤣🤣🤣 

🤣🤣🤣 Че се мята като луда по сцената и прави готиното на друсалките около нея - така е. Ама да кажеш, че "пее"... Или трябва да се чете  "дере се като луда както й дойде"? 

А да се разхожда, като скована мумия по сцената с някоя бална рокля е по-добра идея, ок... 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не е до неглижиране,а до факти. Емилия е най-големия лузър в жанра и така ще си остане ако ще тъпкача й да е Бил Гейтс и да пуска дуети с Риана.

Аз не я виждам баш така. Но bad timing, как да кажа - тя изживява пик, когато жанра е на смъртен одър. Няма нищо, дори клубовете разнообразявам с други изпълнители освен чалга. Няма награди, няма концерти, няма турнета, няма телевизия, няма абсолютно нищо в което нали тя да блесне с хит като Турболенция. Тя няма къде да го представи, но не е само тя. 

Ако беше 2005 щеше да е друга бирата. Ако беше 1996 отново, ако беше 2010 дори. Но не е и със сигурност знаеш за какво говоря. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За мен първият класен от песен до клип до визия проект на Галош е това, демек 3 години след раждането на Стефан.

Пффффф... Не обичам жертвите!!! За мен След раздялата, Тоя става , Не пред хората и На две големи са много по -яки песни!!! Мразя жертвите всъщност!!! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

А да се разхожда, като скована мумия по сцената с някоя бална рокля е по-добра идея, ок... 😂😂😂

Сега между нас казано при Галена и Камелия вече е много зле положението. То не е търпимо, те не могат да говорят, какво остава да пеят. Не е ок, няма какво да се лъжем, тук не говорим за фалшиво пеене, а за грачене и то на издихания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Кости пак?! То и в Турболенция пее на български, и фолклорни някакви пусна. Имах предвид, че ми липсва не-Костиев поп-фолк от нея. Да разнообрази с БГ автори или ако ще пак да кавърдиса гръцко... По-умерени песни, балади, ако може някои самостоятелни. Това бих искал от нея.

 

C kou? 🤣

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Аз дишам перфектно, но други явно не защото не могат да понесят успеха на Емилия Башур.

Това нито е излъчвано по телевизия, нито нищо. Дори не знаех това изпълнение, но явно, вие истинските фенове на Емилия Башур следвате всяка нейна стъпка и крачка! Двете официални версии на ''Джале'' са с участието на терминаторката Бейшур.

Емилия не работи за Герганафен или Рамания, Емилия работи за феновете на чалгата и се вижда, че кариерата и в последните години преживява невероятен ренесанс така че всичко си върви перфектно.

Мнение се изказва няколко пъти, тук Емилия се критикува ежедневно.

Защо не видях един негативен коментар за Галена дето след като роди първото дете на Галин от проекти като ''Нещастница'' мина на класни такива ? Цура изяде и тя доста хейт, но вече почти не се коментира, но същата работа. 

Аз ти казвам, че не ми пука откъде си изкарват парите, ти пак същия ферман ми пишеш... Той и Коко е богат, защо не я "мразех" тогава, и даже сега искам да е като тогава?!

Тя не работи за Герганафен, ама и такива фенове като -А. които винаги сляпо подкрепят всичко и изказват 0 критика не са много полезни.

Искаше линк към самостоятелна версия на Джеале без Емилия, получи линк. Даже я имаше качена още поне един път, пак с около милион гледания.

Официално моля да не ме цитирате повече заради Башурка. Достатъчно фермани написах днес заради нея. Всеки с мнението си и това е.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Чалгата тая година е абсолютно дъно и само поради факта, че Папиломиш не е пускала нищо!

 

Тя беше казала че има 3 готови песни и уж щеше да пуска нещо в началото на годината, но явно мъжО ѝ я държи у тях.
Така е няма безплатни почивки до Дубай.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

А да се разхожда, като скована мумия по сцената с някоя бална рокля е по-добра идея, ок... 😂😂😂

Ти не беше ли също фенка на Глория? Значи вече не ти харесва? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз викам да не се впечатляваме толкова от чалгаджийки. Сами се докараха до там където са. Единствените печеливши са Стораро и Софа, мангасарите аман! После що не слушаме и не плащаме за БГ музика, защото е СПИН. Предпочитам да слушам Дуа Липа или уикенд пред ергенът във всички версии вкл. Телевизионната.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

C kou? 🤣

Преди беше редовна абонатка на Оцко. Щом миналата година работи с Асенов (макар частично) значи може да се прежали и при Ганев, Кишев, Биолчев, Райнов, Драганински и тн. Кости за мен е много по-изтъркат от гореспоменатите.

Явно първият ѝ избор досега беше Пашев, но по разбираеми причини не вярвам да видим пак неин проект от него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

По турболенция имаше истерия, която направо беше шашкаща. Звучеше отвсякъде, даже беше wow. 

Последно бях в бг няколко месеца след като излезе. По Витошка една тайфа хлапета uMuTupa6e танца. Чужденците с мен бяха впечатлени

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя беше казала че има 3 готови песни и уж щеше да пуска нещо в началото на годината, но явно мъжО ѝ я държи у тях.
Така е няма безплатни почивки до Дубай.

Знам каде живеят. Че ида да им плювна по суратите

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Аз ти казвам, че не ми пука откъде си изкарват парите, ти пак същия ферман ми пишеш... Той и Коко е богат, защо не я "мразех" тогава, и даже сега искам да е като тогава?!

Тя не работи за Герганафен, ама и такива фенове като -А. които винаги сляпо подкрепят всичко и изказват 0 критика не са много полезни.

Искаше линк към самостоятелна версия на Джеале без Емилия, получи линк. Даже я имаше качена още поне един път, пак с около милион гледания.

Официално моля да не ме цитирате повече заради Башурка. Достатъчно фермани написах днес заради нея. Всеки с мнението си и това е.

-А. когато трябва я критикува, но в момента няма за какво. Предпочитам да рискува с проект като ''Българи Юнаци'' и да се провали вместо да пуска 15-та поредна песен от Ганев като повечето колежки.

Искам линк от проект качен в официални музикални платформи или излъчвани по телевизия. Ти ми даваш линк от някаква селска сватба или събор където Жадор събира банкноти качен на някаква маса и вие като агонизираща мравка.

преди 4 минути, Gerganafen каза:

С които работят и другите. Нали е голяма работа, за нея сигурно ще се постараят повече.

Емилия в последните 4 години е пуснала освен песни от Кости няколко проекта на Пашев и е работила също така с Ганев, Деян Асенов (за аранжимента на Алкохол, която всъщност е кавър) и Светлин. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от половината песни на Ара/Диапазон изчезнаха от Спотифай. А каква мъка беше докато ги качат.

Продължават да си бъдат пълна пародия когато става дума за музикални права.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

А да се разхожда, като скована мумия по сцената с някоя бална рокля е по-добра идея, ок... 😂😂😂

Идея си нямам за кой намекваш. Но да кажеш, че Галена "пее" е чиста наглост. Да беше изтъкнала, че прави шоу на хората - нямаше да има възражения. Ма нека сме реалисти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...