Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

@-A.Счети мина всички Стораро преди Галена, но сме една крачка напред за 4-ти дуетен партньор, след като малкия на Фики изяви коя иска!! :P (стори на Емрах)

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Добри песни имаше в албума, помня едно лято няколко години по-късно как изпратих да ми го купуват от Фантастико когато ми докладваха, че в магазина го има.хахаха беше поредната ми лигавщина и прищявка да го имам на оригинален носител, но повечето от албумите по онова време държах да ги имам на оригинален носител.

Крепост и Влюбена в живота са ми любимите й албуми, пък на @asylumсамо втория.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това ми е една от нейните най-любими песни евър. 

Тя по това време егати е била само на 32 години. С 6-7 по-млада от днешните Преслава и Галена, с 12 по-млада от Десислава и с 20 от Камелия - но вече я зачитаха за баба и я отписваха. 😆

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух Влюбена в живота, но пияна е много посредствена песен. Главната е добра, ама другите там китайската и останалите са оцет. Само Любов с изтекъл срок, майстора и изповед са яки.

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Чух Влюбена в живота, но пияна е много посредствена песен. Главната е добра, ама другите там китайската и останалите са оцет. Само Любов с изтекъл срок, майстора и изповед са яки.

Как мое такива скверни слова да излязат от клавиатурата ти за тез шИдьоври.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Крепост и Влюбена в живота са ми любимите й албуми, пък на @asylumсамо втория.

И на мен, Благодаря също много ме кефи. Сори за многото повторения ама от телефон се пише по-гадно тук... Иначе те Глория още от 30 годишна я наричаха баба което разбира се е смешно.. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тя по това време егати е била само на 32 години. Със 7-8 по-млада от днешните Преслава и Галена, с 12 по-млада от Десислава и с 20 от Камелия - но вече я зачитаха за баба и я отписваха. 😆

Галена и Преслава на 32

(Това е на Ганев btw)

 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория изглежда много добре тогава, по добре от Галена и Преслава. Просто няма техния усет, и затова я наричаха баба. Щото се правеше на голямата работа. 

Точно за тези години може доста да поспорим. Галена тогава роди и изглеждаше много яко в клипове снимани същата година, особено есента с дълга коса беше брутална. Преслава тъкмо се беше въстановила от анорексият и започна да си връща чара. Тук стигна пика си на красота.

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

@-A.Счети мина всички Стораро преди Галена, но сме една крачка напред за 4-ти дуетен партньор, след като малкия на Фики изяви коя иска!! :P (стори на Емрах)

Тя Счета разтури нещата с Емрах след като той нападна Алфите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Добри песни имаше в албума, помня едно лято няколко години по-късно как изпратих да ми го купуват от Фантастико когато ми докладваха, че в магазина го има.хахаха беше поредната ми лигавщина и прищявка да го имам на оригинален носител, но повечето от албумите по онова време държах да ги имам на оригинален носител.

Аз и до днес бих си купувал на носител, на не издават. Е, вярно че не знам дали бих си взел някакво жалко набързо издадено CD без нови песни, но яко някоя вземе да се сети най-накрая да пусне нещо на винил ще е жестоко.

преди 24 минути, Willy каза:

Галена и Преслава на 32

(Това е на Ганев btw)

 

 

 

Абе Галс още доста време ще си бъде по-разчупена, но Преслава трябва наистина да има егати късмета, за да ни пробутва успешно нейното си седене по дивани толкова години. Ако това беше 2005 и конкуренцията беше смазваща, считаме я за смазана и нея със стандартните й проекти. Да уточня, че този клип е един от малкото й по-добри от обикновените.

Иначе ето ги и Дес и Камс на 32-33... То отдалеч си личи какво помага на въпросните 4 (3) да се задържат повече от Глория, само като им пуснеш клиповете и им сравниш... всичко.

Spoiler

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

 

  Покажи скрито съдържание

 

за тоа клип деса беше наринала камара пари и пак резултатът е траджик.

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

На мен не ми изглежда толкова скъп. Грийн скрийн, море и статисти.

Тъкмо се канех да напиша същото. Тя самата не си го зачиташе за достатъчно скъп и даже от там дойде и причината за следващия голям смях- от Русия уж проявили интерес към песента и тя специално решила да снима за тях нов 'по-добър' клип... а по-добрия клип беше:😆

  • Haha 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Анелия си е качила всички песни, дори от на Токича. Дали са си затоплили отношенията или просто е подновила авторските права?

Анелия в канала има точно 11 качвания лично от нея, другото е автоматичните аудио клипове добавени към официалните им канали.

image.png.6bb99d92ead048c5137985afc4c4dac1.png

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Чух Влюбена в живота, но пияна е много посредствена песен. Главната е добра, ама другите там китайската и останалите са оцет. Само Любов с изтекъл срок, майстора и изповед са яки.

Китайската? Говориш за Спасение? И аз най-много харесвам Влюбена в живота, Намери си майстора, Изповед и Свобода

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Аз и до днес бих си купувал на носител, на не издават. Е, вярно че не знам дали бих си взел някакво жалко набързо издадено CD без нови песни, но яко някоя вземе да се сети най-накрая да пусне нещо на винил ще е жестоко.

Абе Галс още доста време ще си бъде по-разчупена, но Преслава трябва наистина да има егати късмета, за да ни пробутва успешно нейното си седене по дивани толкова години. Ако това беше 2005 и конкуренцията беше смазваща, считаме я за смазана и нея със стандартните й проекти. Да уточня, че този клип е един от малкото й по-добри от обикновените.

Иначе ето ги и Дес и Камс на 32-33... То отдалеч си личи какво помага на въпросните 4 (3) да се задържат повече от Глория, само като им пуснеш клиповете и им сравниш... всичко.

  Свий скритото съдържание

 

Последния албум който имам е Да гори в любов, след него..... Просто другите са като компилации с познати песни и все пак се надявам, че Преслава ще направи албум отново и с непознати песни... Макар, че толкова се промени всичко,. че на човек с такива еднакви песни му се отщява да купува албуми. Няма тръпка както преди... Но като цяло албумите на Преслава, Глория, Анелия, Галена, Райна, Гергана ги имам всичките, на Глория от Крепост насам, на Магда и Татяна, и доста други, но от споменатите тези албуми са ми на оригинален носител.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Последния албум който имам е Да гори в любов, след него..... Просто другите са като компилации с познати песни и все пак се надявам, че Преслава ще направи албум отново и с непознати песни... Макар, че толкова се промени всичко,. че на човек с такива еднакви песни му се отщява да купува албуми. Няма тръпка както преди... Но като цяло албумите на Преслава, Глория, Анелия, Галена, Райна, Гергана ги имам всичките, на Глория от Крепост насам, на Магда и Татяна, и доста други, но от споменатите тези албуми са ми на оригинален носител.

Аз дори не мога да си спомня кой беше последния чалга албум, който съм си купил. 😄 Може би един на Ивана.

Няма я тръпката наистина, защото почти не се стараят за създаването на някой албум, а го правят като за отчета. Ако си измислят концепция и оформят някоя албумна ера по световен стандарт, ще е много яко и ще върне интереса.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Децата имат по-голяма склонност да колекционират и имат идоли.

2. Никой вече не слуша албуми на СД и МС. Най-много с флашка, но защо когато имаш безплатни варианти.

3. Албумите съдържат 0 непознати песни. Няма пазарна причина, освен твърдо фенство да купиш албум.

4. Изпълнителите не са интересни. 

5. Достъпът до песните в Спотифай и Ютюб е моментален. При това с един абонамент слушаш неограничено, вместо да купуваш албум на 1изпълнител по 20лв.

 

Мисля, че последно съм купувал албум през 2007-8. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Аз дори не мога да си спомня кой беше последния чалга албум, който съм си купил. 😄 Може би един на Ивана.

Няма я тръпката наистина, защото почти не се стараят за създаването на някой албум, а го правят като за отчета. Ако си измислят концепция и оформят някоя албумна ера по световен стандарт, ще е много яко и ще върне интереса.

Да, още през 2005 Малина твърдеше, че албумите са отживелица. Тази жена е видяла бъдещето 15 години по-рано хаха. Те и компилациите вече са само с познати песни, а тази година вече и пролетна компилация няма. Мислех, че миналата година беше най-слабата за жанра ама като гледам и тази ще е нейна конкуренция. Има някои хубави песни, но до преди две години по това време си имаше доста хитове... Сега и 5 нямаме.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...