Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

ся за покойните или хубуу или нищо, ама и тая я видяхме колко струва в брадъра.

Леко съм ги забравил тия сеири, ама дори чисто стилистически беше супер не на място. Жадна за гледания Кали си рекламира кючека и tubetube канала (както го беше написала тия дни във Фейсбук преди да редактира), в костюма на дебела покойна певица, чието творчество приживе е било пълната противоположност на Джаз кючек. :1000(10):

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Леко съм ги забравил тия сеири, ама дори чисто стилистически беше супер не на място. Жадна за гледания Кали си рекламира кючека и tubetube канала (както го беше написала тия дни във Фейсбук преди да редактира), в костюма на дебела покойна певица, чието творчество приживе е било пълната противоположност на Джаз кючек. :1000(10):

Кали като персона е дъно, това не го оспорвам, просто мисълта ми е, че и Ваня не е някакъв стожер на ценности.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

мое да е флоп, ама Кала я пусна преди Ивана, Глория, Кама и там, другите със същия аранжимент. Е тука е първа.

Разделяйте музикалната й кариера от противната й персона. Имаше хитове до около 2003-та след това скоропостижно пропадна.

Ми затова са виновни авторите, песните се правеха така тогава и сега. А това че я е пуснала първа не значи нищо. Абсолютно нищо, Майкрософт пуснаха първи таблет, но Апъл взе пазара. 
Имала е хитове, всички са имали, но Глория е имала повече. И това е, винаги ше има по успешни. Мен не ми пречи че се чопли с баба, пречи ми че преди това обясняваше как няма стигане, как е номер 1.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

мое да е флоп, ама Кала я пусна преди Ивана, Глория, Кама и там, другите със същия аранжимент. Е тука е първа.

Разделяйте музикалната й кариера от противната й персона. Имаше хитове до около 2003-та след това скоропостижно пропадна.

Ако перифразираме Бой Джордж (относно копирането му на Пийт Бърнс) "Не е важно кой е бил първи, а кой е бил по-добре".  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми затова са виновни авторите, песните се правеха така тогава и сега. А това че я е пуснала първа не значи нищо. Абсолютно нищо, Майкрософт пуснаха първи таблет, но Апъл взе пазара. 
Имала е хитове, всички са имали, но Глория е имала повече. И това е, винаги ше има по успешни. Мен не ми пречи че се чопли с баба, пречи ми че преди това обясняваше как няма стигане, как е номер 1.

Кали номер 1 като изпълнител никога не е била, даже топ 5 едвали е помирисвала, най-много да е стигала до долните етажи на А група. Кали имаше супер успешен дебютен албум, след това няколко години инерция и после замина с реката, мое се направи асоциация с кариерата на Гергана. Само дето Герга беше идол и направи хистерия и фурор. Но Кали към 2003-та вече беше извън играта, затова започна и с експериментите.

Иначе първа направи ремикс албум в чалгата и първа (май) беше индийка, ама с последното замина набързо към я група.

В период 2010-2019 е много над Глория, защото има хитове - преди това Глория е много над нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кали номер 1 като изпълнител никога не е била, даже топ 5 едвали е помирисвала, най-много да е стигала до долните етажи на А група. Кали имаше супер успешен дебютен албум, след това няколко години инерция и после замина с реката, мое се направи асоциация с кариерата на Гергана. Само дето Герга беше идол и направи хистерия и фурор. Но Кали към 2003-та вече беше извън играта, затова започна и с експериментите.

Иначе първа направи ремикс албум в чалгата и първа (май) беше индийка, ама с последното замина набързо към я група.

В период 2010-2019 е много над Глория, защото има хитове - преди това Глория е много над нея.

Кали и Глория не са били в една категория, дори в една галактика. И бтв, дори когато св опита са си направи реклама на гърба на баба отнесе хейт с Тото. А Глора взе само позитиви. Това е то да не си играч, Кали и другите нафталини нямат концепция за фенове и кариера. Няма как да си успешен така.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Кали и Глория не са били в една категория, дори в една галактика. И бтв, дори когато св опита са си направи реклама на гърба на баба отнесе хейт с Тото. А Глора взе само позитиви. Това е то да не си играч, Кали и другите нафталини нямат концепция за фенове и кариера. Няма как да си успешен така.

Щото гейките наскачаха, все едно някой се е заял с майка им, в преносен смисъл тя им е майка, ама разбирай го в буквален.

Иначе Кала според мен искаше да каже, че за феновете на определен изпълнител песента Х е хит, макар и да не е звучала никъде. Обаче се изказа много сакато. И хората я направиха на 2 стинки.

Иначе Реката е ужасна боза, ако беше в моята дискография щях да изпитвам срам и да я изтрия отвсякъде. Както и ужасния ремикс на Феникс.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница soon, за втори път слага емоджи маймуна, сигурно това ще е заглавието

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Щото гейките наскачаха, все едно някой се е заял с майка им, в преносен смисъл тя им е майка, ама разбирай го в буквален.

Иначе Кала според мен искаше да каже, че за феновете на определен изпълнител песента Х е хит, макар и да не е звучала никъде. Обаче се изказа много сакато. Иначе Реката е ужасна боза, ако беше в моята дискография щях да изпитвам срам и да я изтрия отвсякъде. Както и ужасния ремикс на Феникс.

Не бяха само те, имаше голям хейт отвсякъде. Иначе за да дам пример защо хит <<< фенове (очаквай сега голям гейт да отнеса от феновете на Галош).

На един от последните концерти в Арената, Галена изпразни залата с хитовете си и дори мегахита с Деса не я спаси. Аз също си тръгнах от скука. Преслава пя пред 1/3 от залата, ама образно казано и 500 човека бяха достатъчни да я замете. Праса си получи биса от нейните фенове и направи супер закриване, нищо че хората си тръгнаха защото беше 3 часа концерт и не искахме да де бутаме. Гледах клипчета после. 
Галош пя половин час и след първите 5 минути почна изнасянето, то си и личеше колко зле беше де. Скука откъдето и да го погледнеш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Яница soon, за втори път слага емоджи маймуна, сигурно това ще е заглавието

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

3aemo! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тука е почти гола и пак нищо не стана.

А тук е чисто гола и пак нищо не стана (освен сезонен хит). :D

VBOX7.COM

За още по - голямо качество гледай клипа на цял екран натисни копчето с звезда на плейъра
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Emanuela.Careyкак си обясняваш, че това има само 600+К за месец?

По същата причина поради която и този мега глобален мастърпийс флопна

Но важното е че и двете песни имат 3 милиона продажби в класацията Emanuela Carey Super Hits

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тука е почти гола и пак нищо не стана.

A myk E гола и xenmeH нищо

Толкова е нищо, че чак никой не е качил клипа 🤣🤣🤣🤣

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

А тук е чисто гола и пак нищо не стана (освен сезонен хит). :D

VBOX7.COM

За още по - голямо качество гледай клипа на цял екран натисни копчето с звезда на плейъра

Търкалям се от смях!!! 5 минути търсих клипа и си ме преварил 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Emanuela.Careyкак си обясняваш, че това има само 600+К за месец?

А между другото Първа Лига има по-големи цифри в стрийминг от последните песни на Алисия, Мирела и Алпай, Анелия, Галин и още други милионни проекти - някой е надувал в тубата да симулира хитове.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

По същата причина поради която и този мега глобален мастърпийс флопна

Но важното е че и двете песни имат 3 милиона продажби в класацията Emanuela Carey Super Hits

Маноля не купува трафик. Само в инстаграм 😍

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Търкалям се от смях!!! 5 минути търсих клипа и си ме преварил 🤣🤣🤣🤣🤣

Аз го търсих 1 мин и после се сетих, че каквото го няма в YouTube- винаги го има във Vbox7. :D

Този клип между другото го въртяха през 5 минути по тъкмо засилилата се Фен. Един от първите Ара хитове, направени по формулата на Пайнер чрез безумна ротация по собствена телевизия.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и Примата как се беше разгони/лила тогава. :D И то не за мъжко списание, а за обложка на албум. И до днес се опитвам да си представя как се е разхождала така, с цялата си класа, пред екипа!

Spoiler

Screenshot_20230605-203431_Facebook.jpg.f75aef9e668ffdfb1be95a0269007896.jpg

Искам @Willyда коментира, убеден съм, че не го е виждал това! :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Обаче и Примата как се беше разгони/лила тогава. :D И то не за мъжко списание, а за обложка на албум. И до днес се опитвам да си представя как се е разхождала така, с цялата си класа, пред екипа!

  Покажи скрито съдържание

Screenshot_20230605-203431_Facebook.jpg.f75aef9e668ffdfb1be95a0269007896.jpg

Искам @Willyда коментира, убеден съм, че не го е виждал това! :D

По това време рулираше. Даже нека кралските кажат, но благодарение на Азо и Деса в прай тайма в брадъра Глора беше тема номер 1. Имаше фотосесия в някво списание помня и те се превъзнасяха, че е най - добрата фотосесия в България. На другия ден в клас всички момичета бяха с тва списание и искаха да докарат визията. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...