Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Не може да се отрече, че Кали беше нещо доста изненадващо като влезе в Пайнер. След 10+ години градене на кариера изцяло извън монопола изведнъж да се присъединиш към него и от раз пак да станеш хитово име не го е виждала никоя, мисля. Имаше си потенциал Кали за голяма звезда и действително беше по-успешната от двете Галини по онова време, но сама си се прецака в Брадъра. Да беше отишла да си прави реклама в някое друго риалити.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Е, да покажем и настоящето, според единствения останал мерител. :D

Глория и Кеба - 5.4М

Новата на Кали (по-добрата песен) - 8k

Говорим за цели 10 години!!! Ако гледаме само една песен, Емрах в момента държи хит по-голем от всички други.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Кали 2010-19 е в пъти по-актуална сред новото поколение от дърто-залязала-да ти забия един 6amar-кубче от лед, магьосница Хлория.

За хитови песни да не говорим.

 

Ама "Да ти забия един шАмар" е по-голям хит от всичко на Кали, нали? :D 
Глория в Сигнално жълто няма равна! Моля, моля! :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Говорим за цели 10 години!!! Ако гледаме само една песен, Емрах в момента държи хит по-голем от всички други.

 

IMG_1100.png

IMG_1101.png

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Говорим за цели 10 години!!! Ако гледаме само една песен, Емрах в момента държи хит по-голем от всички други.

Тази песен на Глория е примерно посочена, защото й е последната. Но както и asylum е показал в преден пост, Кали извън Пайнер вече не може да стигне цифрите дори на Кадифе. Единствено с онова момиче дето пее на френски има съвсем малко повече, но за по-дълъг период. Жалко, защото напоследък Кали се е върнала в статута си на експериментатор и като звучене е разнообразна, но българинът просто я е отписал тотално. И предните 10 години не помагат, то иначе и Гло щеше до живот да я носят нейните мнооого по-успешни първи 10 и да си е тип-топ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Ама "Да ти забия един шАмар" е по-голям хит от всичко на Кали, нали? :D 
Глория в Сигнално жълто няма равна! Моля, моля! :D 

Едната създаде насилието, а другата футбола - честно казано не знам кое от двете ми нанесе повече психологически щети!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тази песен на Глория е примерно посочена, защото й е последната. Но както и asylum е показал в преден пост, Кали извън Пайнер вече не може да стигне цифрите дори на Кадифе. Единствено с онова момиче дето пее на френски има съвсем малко повече, но за по-дълъг период. Жалко, защото напоследък Кали се е върнала в статута си на експериментатор и като звучене е разнообразна, но българинът просто я е отписал тотално. И предните 10 години не помагат, то иначе и Гло щеше до живот да я носят нейните мнооого по-успешни първи 10 и да си е тип-топ.

Глория просто в последните години няма ясна концепция. И тя като Мария си остана моногамна. Калин Димитров , та Калин Димитров. Не приема критики, не експериментира с различни автори. При положение, че много преди нашите Преслава, Галени и куп други е работила с него, една песен не опита да направи от него. Там положението също е толкова предвидимо, че няма повече накъде!

Това е на Ганев. Страхотна песен! Не, обаче, тя едно си знае. Една от любимите ми певици ама дотолкова и тя да тъпче на едно място, че няма повече накъде. Ще видим дали поне албум ще пусне! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не друго, поне Ариел сервира топ секси бичмета в клиповете си ❤️ и невероятни песни за курвенската ми душа 😘 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Глория просто в последните години няма ясна концепция. И тя като Мария си остана моногамна. Калин Димитров , та Калин Димитров. Не приема критики, не експериментира с различни автори. При положение, че много преди нашите Преслава, Галени и куп други е работила с него, една песен не опита да направи от него. Там положението също е толкова предвидимо, че няма повече накъде!

Това е на Ганев. Страхотна песен! Не, обаче, тя едно си знае. Една от любимите ми певици ама дотолкова и тя да тъпче на едно място, че няма повече накъде. Ще видим дали поне албум ще пусне! 

Тя че не приема критика, а хората около нея се страхуват да я критикуват

Текстовете..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Предпочитаме здравото чука.... пред целуването.

Не така! Не така! Не така! Мразя бързите неща! С кого, къде, кога - аз сама ще си реша! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Тя че не приема критика, а хората около нея се страхуват да я критикуват

Текстовете..

Обаче точно на тези клипове, как си съвпадат балните рокли. А трябва критика, но градивна. Баладата е много добра, но за "Не те давам".... една от песните на Глория която съм чул точно 3 пъти, не повече и то защото е Глория и я харесвам, признавам си.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те давам е една от най-ужасните й песни, дори клишираната скитница е 100 пъти по-добре. А от Любима ми умират неврони.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Глория просто в последните години няма ясна концепция. И тя като Мария си остана моногамна. Калин Димитров , та Калин Димитров. Не приема критики, не експериментира с различни автори. При положение, че много преди нашите Преслава, Галени и куп други е работила с него, една песен не опита да направи от него. Там положението също е толкова предвидимо, че няма повече накъде!

Това е на Ганев. Страхотна песен! Не, обаче, тя едно си знае. Една от любимите ми певици ама дотолкова и тя да тъпче на едно място, че няма повече накъде. Ще видим дали поне албум ще пусне! 

Тя Глория няма ясна концепция от 20 години и затова е толкова зле. Затова дори и такива като Кали изпъкваха с по-завидни позиции от нея за едни 10-15 години. Но времето малко или много си отсява нещата и днес Глория си е върнала статута да е над нея и над други. А това, че и на двете не им се е получило по 20-30 години да поддържат все някакви позиции само показва, че това не е писано за всеки - затова с такова постижение сред жените могат да се похвалят само Камелия, Десислава, Анелия и Софи Маринова, а и Преслава и Галена отиват вече натам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Обаче точно на тези клипове, как си съвпадат балните рокли. А трябва критика, но градивна. Баладата е много добра, но за "Не те давам".... една от песните на Глория която съм чул точно 3 пъти, не повече и то защото е Глория и я харесвам, признавам си.

Мисълта ми е че пее как все попадала на страхливци, че била крайна и опасна и тн. Сигурно има още такива автобиографични песни, но в момента не се сещам. И да не забравя да спомена 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...