Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

На Беден в сърцето кавъра има мизерните 15 милки. Не знам защо не са взели Изтрезняваш ли. По-успешна би била.

По повод кончината на Тина Търнър, да си припомним това

 

Не може ли да си я припомним с нещо хубаво вместо това? 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета си новини из телефона и познайте какво ми попадна. Не знам защо този транс го наричат малка Галена, ок , разбирам, че му е леля ама това си е обида за Галя. Та сега, ето кой бил гадже, явно на тоя е свирила в тоалетната!!! Който или която и да е той/тя/то... https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Malkata-Galena-pokaza-gadzheto-milioner-1696314

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Защо не сте коментирали че тази песен преживява ренесанс покрай някакво вайръл клипче в Тикток?  

 

 

Имаше тренд в края на Април с нея, но песента като цяло не е замирала от излизането си

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не знам защо тубата е решила, че съм дебел и имам нужда от отслабване, ала винаги ми рекламира Деса с някакви хапчета:
image.png.c89e51e17829ea1263e749d0e409806b.png

Пази боже да ползвам диетата на Деса. Много по-адеквактно щеше да е, ако я бяха взели за реклама на фотошоп програма, не за диети. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Чета си новини из телефона и познайте какво ми попадна. Не знам защо този транс го наричат малка Галена, ок , разбирам, че му е леля ама това си е обида за Галя. Та сега, ето кой бил гадже, явно на тоя е свирила в тоалетната!!! Който или която и да е той/тя/то... https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Malkata-Galena-pokaza-gadzheto-milioner-1696314

Бедри обича изненади между бедрата.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Тази част(2;37) ще гърми навсякъде, всеки може да се познае в нея. ❤️

 

Буквално всеки! Галя е сила в това да те накара да се познаеш в нейните текстове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Не се учудих , че ми хареса.... ама @FolkEmpire има право. Голяма прилика с "Да гори в любов", все пак е от Даниел Ганев!

 

Къде пък е приликата с "Да гори в любов"? Аз не виждам нищо общо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Получих ушен цикъл. Помощ...Кървя

Затова си налей едно "Горчиво" и се наслади на хита на сезона и най-бруталния проект! Не слушай такива измъденячки и ушите ти ще са си добре. ❤

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Затова си налей едно "Горчиво" и се наслади на хита на сезона и най-бруталния проект! Не слушай такива измъденячки и ушите ти ще са си добре. ❤

 

Най-тъжното за певицата е, че дори не запомних името й.ххаха

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Ариа откакто е в личен канал, НИТО ЕДНА песен не съм й слушал от-до. Така съм и с много други изпълнители като Роксана, Даймънд, повечето на Емануела и така натам.

Аз си мислех че Йомов няма пари,за да плаща класни проекти каквито пускаше в началото,но откакто не са заедно взе да издава още по-големи тъпотии.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Пази боже да ползвам диетата на Деса. Много по-адеквактно щеше да е, ако я бяха взели за реклама на фотошоп програма, не за диети. 

Човече, като цъкнеш на сайта дори се оказва, че ползват Деса за кликове. Лошото е, че някой по-емоционален и неразсъдлив мое се подведе и да си купи тези боклуци. Чудя се нямали органи в тая кочина да регулират тези неща или Деса да ги съди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Throwback когато Фатмич заклейми Пресови като най-злобните (12:53)

 

Тя затова после така надебеля - когато се гърбаркаш с повелителите на черната магия, обикновено така се случва.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DevilWish каза:

Вярно е, че пееше на плейбек В САМОТО НАЧАЛО - да, но не само тя. За това и гласовите й данни бяха поставяни под въпрос. Имах предвид, че пее.... сега не ми се занимава да търся, но след това започна да си пее и на живо, имаше и клипове с Галин където пее, мисля, че гостуваха във Фолкмаратон.
Всеки изпълнител си има недостатъци. Това въпросното нещо с "не знам", сещам се за него, но е възможно и да е била притеснена, няма как да знаем. В началото всеки се притеснява.

Не е от притеснение - гледах скоро филма за турне 2005 - ми то няма една (с изключение на Ивана и Камелия и пак с леки уговорки) която да не говори на диалект и да може да структурира сложно изречение. Някои се поошлайфаха с времето, но фолкаджийките никога не са блестели с особен речник и интелект, няма какво да се лъжем. При новата вълна не е много по различно - гледах Симона при адашката й Загорова - то мъка да я слушаш как говори. При попаджийките го няма това нещо. После що чалгата била нарицателно за простотия и ниска култура...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво, Ганев е сила, но защо никой не работи с имена като Ленко Драганов, Драганински, Лобошки, Дани Манолова? Тия хора имат по една торба хитове във времето, пък и би се поразнообразила чалгата. Йовко Петров също - човека изнесе цялата (успешна) част от кариерата на Десислава извън Пайнер. Ама те като стадо - един направи успешна песен и всички се юрват при него, докато не го изцедят на макс - така стана и с Кости, и с Оцко, Пашев, сега и Ганев...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...