Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, DevilWish каза:

Казах ли ви, че песента на Галена ще е на Даниел Ганев? Факт! 

 

Вече ще се обръщам към тебе с названието: "ПРОРОЧИЦАТА"!

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Галена на сватбата на Галин и ДелхиСлава:

 

Де да беше толкова лъскава тогава:

То не че на бъдещата индийска кралица точно тази година й беше най-класната:

Spoiler
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вече ще се обръщам към тебе с названието: "ПРОРОЧИЦАТА"!

 Нали? Трябва вече пари да вземам за гледане! 
След романтични стихотворения започнаха да ми цитират и песен на Андреа и Азис, но в наш си вариант. А, дано всеки така чалгализира половинката си! Веднага хванах в крачка, че се слуша Андреа и Азис! :D 

Явно песента е била голям хит, на мен не ми беше от любимите.

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа откакто е в личен канал, НИТО ЕДНА песен не съм й слушал от-до. Така съм и с много други изпълнители като Роксана, Даймънд, повечето на Емануела и така натам.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можем да отбележим като нещо позитивно, че напоследък Галена (и екипа й) се опитва да разнообразява малко като тематика и да предлага песни през призмата на големи събития от живота на хората - рождени дни, сватби. Само не знам кой я е излъгал, че трябва да ги прави някакви депресарски и ковренски, вместо ведри, приповдигнати, та на рожденници и сватбари да им е наистина кеф да се веселят на тях.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тази част(2;37) ще гърми навсякъде, всеки може да се познае в нея. ❤️

 

Не се учудих , че ми хареса.... ама @FolkEmpire има право. Голяма прилика с "Да гори в любов", все пак е от Даниел Ганев!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не се учудих , че ми хареса.... ама @FolkEmpire има право. Голяма прилика с "Да гори в любов", все пак е от Даниел Ганев!

 

Аз не откривам никакви прилики с Да гори, която може да ми е и най-слушаната песен на Преслава. Просто стилът на Ганев през повечето песни си личи, примерно на Галена, Преслава, Яница, Джордан, Десислава...винаги може да познаеш кога една песен е негова, но е факт и че ги прави най-качествено.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Аз не откривам никакви прилики с Да гори, която може да ми е и най-слушаната песен на Преслава. Просто стилът на Ганев през повечето песни си личи, примерно на Галена, Преслава, Яница, Джордан, Десислава...винаги може да познаеш кога една песен е негова, но е факт и че ги прави най-качествено.

В последните години най-хитовия композитор. Аз понеже като каза FolkEmpire и си ги пуснах една след друга, ритъмът много ми прилича. Ама тоя Ганев сто пъти ги раздъвчи тия отсвири на "Да гори в любов", имам чувството , че се храни от тая песен. И с "Ти не си за мен" прави същото.... Може би са най-успешните му песни в последните години и ще има да ги дъвчи още доста време... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

В последните години най-хитовия композитор. Аз понеже като каза FolkEmpire и си ги пуснах една след друга, ритъмът много ми прилича. Ама тоя Ганев сто пъти ги раздъвчи тия отсвири на "Да гори в любов", имам чувството , че се храни от тая песен. И с "Ти не си за мен" прави същото.... Може би са най-успешните му песни в последните години и ще има да ги дъвчи още доста време... 

Всичко тръгна от В твоите очи и мазната й версия Дай ми още.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев е хипер изтъркан вече. Как му звучаха песни като "В твоите очи" и "Моро му", как му звучат днешните. Съвсем се е повлякъл по модернизираната уж ретро вълна и звучи по същия начин като всички. Но то толкова им е лимита на днешните чалга композитори, затова е добре на няколко години да се появяват нови.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Ганев е хипер изтъркан вече. Как му звучаха песни като "В твоите очи" и "Моро му", как му звучат днешните. Съвсем се е повлякъл по модернизираната уж ретро вълна и звучи по същия начин като всички. Но то толкова им е лимита на днешните чалга композитори, затова е добре на няколко години да се появяват нови.

Да, но пак ще се повторя, Ганев далеч е най-качествен на обработка и продуциране и докато не се появи нов композитор, все ще е така. Пашев е още по-изтъркан, Асенов и Оцко в последните години правят толко зле, че понякога са болка в ушите за слушане.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Всичко тръгна от В твоите очи и мазната й версия Дай ми още.

Песните на Кости започнаха много да си приличат и почти спряха да работят с него, после същото и с Оцко стана, Калин Димитров си го резервира Глория (най-вече), може би сега трябва и Преслава, и Галена и повечето да редуцират малко работата си с него. Нали "В твоите очи" и тя беше на Ганев? Иначе той от доста години е в жанра, не се сещам коя е първата му песен, но примерно 2005 година в албума на Глория "Влюбена в живота" има песни. Когато спукват един композитор от работа - постоянно и ето накъде вървят нещата. Самите те започват много да се повтарят. Има и нещо друго, че няма достатъчно имена и композитори явно. Мисля, че за това и много малко неща стават хитове в жанра днес, въпреки старанието на тези изпълнители да изпеят хитова песен, да представят различен клип от масовката... Според мен е време да си починат малко от Ганев изпълнителите? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...