Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DarkChild каза:

Защо да е жалко? И преди са имали цигании, специално Галена. Напълно в рамките на нормалното за тях.

Ами явно проблемът е в мен,че имам някакви очаквания към тях. Вече и аз като СГ почвам да се разочаровам от този жанр.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Ами явно проблемът е в мен,че имам някакви очаквания към тях. Вече и аз като СГ почвам да се разочаровам от този жанр.

Абе баш в жанра си е проблема. Последните 3 години откакто Стругарите го завзеха + Софа и Азос стана абсолютно гробище - Чупки, отпусни се, Ергена, отделно общите им песни.

Вие се чудите що няма концерти, кой ще е тоя кмет дето ще си даде площада или Античния театър в Пловдив да звучи "Ергенът" и Галена да мята кючеци грачейки? Нали медиите ще го направят на нищо. И да, тази музика се слуша само от мангасари и от млади българи, които смятат, че България е била на три морето при царуването на Христо Ботев. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе баш в жанра си е проблема. Последните 3 години откакто Стругарите го завзеха + Софа и Азос стана абсолютно гробище - Чупки, отпусни се, Ергена, отделно общите им песни.

Вие се чудите що няма концерти, кой ще е тоя кмет дето ще си даде площада или Античния театър в Пловдив да звучи "Ергенът" и Галена да мята кючеци грачейки? Нали медиите ще го направят на нищо. И да, тази музика се слуша само от мангасари и от млади българи, които смятат, че България е била на три морето при царуването на Христо Ботев. 

Аз викам пред Александър Невски или направо вътре да направят концерт. Тъкмо Азо ще пресъздаде клипа към "Хайде почвай ме" 1:1, а Андреа към "Лоша".

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Азис вече плаща за реклами, вероятно и гледания.
Да си помисли човек че след като се смята за най-голямата звезда в България, не би имал нужда от такива неща.

IMG-5070.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

И Азис вече плаща за реклами, вероятно и гледания.
Да си помисли човек че след като се смята за най-голямата звезда в България, не би имал нужда от такива неща.

IMG-5070.jpg

той винаги е купувал. Най-големият комплексар
 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Вие се чудите що няма концерти, кой ще е тоя кмет дето ще си даде площада или Античния театър в Пловдив да звучи "Ергенът" и Галена да мята кючеци грачейки? Нали медиите ще го направят на нищо. И да, тази музика се слуша само от мангасари и от млади българи, които смятат, че България е била на три морето при царуването на Христо Ботев. 

Кметовете не ги ебе, те точно на такива песни се наливат и тъпчат кебапчета. Медиите пък от Ковид насам вече никой не ги отразява. Просто изпълнителите в чалгата не им се занимава с такива неща. Заети са да водят баровски животи с дискотечни хонорари.

Реално погледнато не ти трябва някаква стойностна музика за концерт, особено когато аудиторията ти е главно под 25. В световен мащаб какви концерти правят с техните версии на кючеци? Всичко е въпрос на креативност и организация.

Но първо - “креативните директори” в България като Добромир и Пижов не са имали нито една оригинална идея в живота си, за да планират такова нещо без да е 1 към 1 с друг световен проект. Второ, организаторите в чалгата като Сашка не могат да се справят с нещо по-далеч от механа и кръчма (видяхме огромния ѝ провал миналата година).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Ами явно проблемът е в мен,че имам някакви очаквания към тях. Вече и аз като СГ почвам да се разочаровам от този жанр.

Де да беше само SG. :D

Този проблем и при двете приятелки датира от години, не само от днес. И донякъде феновете им са виновни, защото не проявяват никаква критика към тях, най-важно им е въпросните да се водят в някакъв въображаем към днешна дата ТОП. Още от времето, в което за да се спаси от лекия си спад Галена изстреля в две поредни години Шефката, Феноменален и после Ламборгини се видя, че и тя има доста общо с Анелия и Десислава и е готова да спаси кожата на всяка цена. Тези три песни ако не бяха станали такива хитове щяха да си се приемат за резил като Мангава тут и Балканско за разкош, но успеха извън махалите понякога заслепява за истинското качество.

Аз очаквам Галена да си вдигне акциите днес, както направи съответно със Сърце и 100 живота след предхождащите ги дивотии. Но проблема ще си остане и при нея, и при Преслава, и в целия пропаднал жанр.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Де да беше само SG. :D

Този проблем и при двете приятелки датира от години, не само от днес. И донякъде феновете им са виновни, защото не проявяват никаква критика към тях, най-важно им е въпросните да се водят в някакъв въображаем към днешна дата ТОП. Още от времето, в което за да се спаси от лекия си спад Галена изстреля в две поредни години Шефката, Феноменален и после Ламборгини се видя, че и тя има доста общо с Анелия и Десислава и е готова да спаси кожата на всяка цена. Тези три песни ако не бяха станали такива хитове щяха да си се приемат за резил като Мангава тут и Балканско за разкош, но успеха извън махалите понякога заслепява за истинското качество.

Аз очаквам Галена да си вдигне акциите днес, както направи съответно със Сърце и 100 живота след предхождащите ги дивотии. Но проблема ще си остане и при нея, и при Преслава, и в целия пропаднал жанр.

Мангава тут е много голям хит също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път призовавам - използвайте spoiler тага, когато планирате постването на повече от един клип на пост. В противен случай, първо постовете ви ще бъдат скривани и второ ще получите наказание, ако продължавате да не се съобразявате. Това би трябвало да намали натоварването на страницата, когато има прекалено много клипове.

Ето нагледно:

Spoiler

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

HOTARENA.NET

Така Теди Александрова описа с две думи ситуацията в поп-фолка у нас.

Теди Александрова брутално зачеркна Галена
 

 „Преслава е най-великата певицата в България“.

 

Така Теди Александрова описа с две думи ситуацията в поп-фолка у нас. И даде де се разбере, че Преслава е най-обичаната в гилдията, за разлика от Галена.

 

„Преслава е певицата, която си тежи най-много на мястото. Тя е единствената, която прави всичко с лекота“, добави Теди, а думите й със сигурност са подразнили Галена.
 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Мангава тут е много голям хит също.

Предимно сред махалите, където цъкат като луди в YouTube. Сещам се как на онзи концерт с Преслава, на който ходих преди няколко седмици, народа я посрещна като мега звезда, а изведнъж тя откри микса си с Мангава тут и повечето хора я зяпнаха като застреляни. Нищо общо с успеха на Феноменален, примерно, който си стана хит и извън ромския таргет, макар и пак да си остана главно сред по-младите и, разбира се, да му липсваше онзи допир с по-зрелите българи.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Предимно сред махалите, където цъкат като луди в YouTube. Сещам се как на онзи концерт с Преслава, на който ходих преди няколко седмици, народа я посрещна като мега звезда, а изведнъж тя откри микса си с Мангава тут и повечето хора я зяпнаха като застреляни. Нищо общо с успеха на Феноменален, примерно, който си стана хит и извън ромския таргет, макар и пак да си остана главно сред по-младите и, разбира се, да му липсваше онзи допир с по-зрелите българи.

Това е проблем на организаторите, Лиса тук не е виновна, тя откъде да знае че Северен Парк е далеч от махалата? Или че го има изобщо, но това отделна тема ;) 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

@meleto защо песента на Меди е изчезнала от нейбъла?

Нещо се е случило на 3 май. Няма данни за песента, но видях, че на 4ти има (сумарни от 3 и 4ти). Но тъй като системата предвижда подобни случаи, и е събрала данни за 3 и 4 (48 часа) и не класира песента, защото автоматично отива на първо място, тъй като е с двоен резултат. Утре би трябвало да се завърне. Около 300 песни от над 9400 са пропуснати за България. Във всички региони има загуби.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Това е проблем на организаторите, Лиса тук не е виновна, тя откъде да знае че Северен Парк е далеч от махалата? Или че го има изобщо, но това отделна тема ;) 

 

Има Северен? Аз знаех само за Южен и Западен :(

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Предимно сред махалите, където цъкат като луди в YouTube. Сещам се как на онзи концерт с Преслава, на който ходих преди няколко седмици, народа я посрещна като мега звезда, а изведнъж тя откри микса си с Мангава тут и повечето хора я зяпнаха като застреляни. Нищо общо с успеха на Феноменален, примерно, който си стана хит и извън ромския таргет, макар и пак да си остана главно сред по-младите и, разбира се, да му липсваше онзи допир с по-зрелите българи.

Оф, аз пък разбрах в последния момент. Мислех да отида с половинката ама накрая се разбрахме, че на участие е по-добре отколкото там да се бутаме. Никой от познатите ми даже не знаеше , че е имала там концерт. :D 
Когато бях малък имаше там концерт и на Гергана, тогава всички приятели и съученици се бяхме набутали до първия ред. Когато гледах Планета и веднага разбрах, че ще пее там и покрай мен всички научиха и айде заедно на Гергана! :D Добре си изкарахме и тя беше много готина! ❤️ 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Има Северен? Аз знаех само за Южен и Западен :(

 

Сериозно ли? Как бе.... Когато бях малък нашите ме разкарваха и там, и по Южния, а по западния се разкарвах на по-късен етап. 

  • Like 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...