Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

Признаваме само една горчилка тука! 

 

И Bff-ката има горчив евъргрийн. Галена отново си поставя висока летва със заглавието, също както когато се опита (неуспешно) да направи сходна по ранг песен със заглавие като на по-новата си приятелка Лили Иванова.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DarkChild каза:

Поне е българско име. Големите ни булеварди и главни улици са все кръстени на руснаци. Като колония сме.

Така е, крайно време е да бъдат преименувани със заглавията на песните на Кралица АРИА!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

И Bff-ката има горчив евъргрийн. Галена отново си поставя висока летва със заглавието, също както когато се опита (неуспешно) да направи сходна по ранг песен със заглавие като на по-новата си приятелка Лили Иванова.

О, да... Преслава е много по Горчивите неща - Горчиви спомени, Горчиви истини.  Може да е по-добре от дуета с Лидия, но със сигурност не и от тази. По онова време песните оставаха във времето, днес не е така. Само да не е като онова нещо с Антонио, че тогава вече не знам.... Очаквам по-добро от последните ft. с Емрах и Антонио и Азия. Горчиво, звучи като онези викове на сватба. :D Не знам дали няма да е нещо като "Балканско за разкош"? В тази стилистика.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента с Емрах е тотален хит в момента. Може и да има леко “побутване”, но вече гърми абсолютно навсякъде, а факта че е в трендинга на 5 държави е красноречив.

Очаквам утре още по-голям гърмеж! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

О, да... Преслава е много по Горчивите неща - Горчиви спомени, Горчиви истини.  Може да е по-добре от дуета с Лидия, но със сигурност не и от тази. По онова време песните оставаха във времето, днес не е така. Само да не е като онова нещо с Антонио, че тогава вече не знам.... Очаквам по-добро от последните ft. с Емрах и Антонио и Азия. Горчиво, звучи като онези викове на сватба. :D Не знам дали няма да е нещо като "Балканско за разкош"? В тази стилистика.

Как можах да забравя "Горчиви истини"... :D

Песента абсурд да е като предните две или като Балканското. Галена за соло проектите си се старае повече, отколкото за онези, в които са я викнали, за да привлича интерес. Не знам ама аз този път имам очаквания, тъй като нейно заглавие не ми е допадало толкова може би от "Сърце". Ще се опитам да дам искрено мнение и много да не коментирам фалшивите гледания. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Как можах да забравя "Горчиви истини"... :D

Песента абсурд да е като предните две или като Балканското. Галена за соло проектите си се старае повече, отколкото за онези, в които са я викнали, за да привлича интерес. Не знам ама аз този път имам очаквания, тъй като нейно заглавие не ми е допадало толкова може би от "Сърце". Ще се опитам да дам искрено мнение и много да не коментирам фалшивите гледания. :D

Ти не си за мен и Еуфория бяха наистина чудесни. Слушам ги и днес. Сега не знам какво да очакваме. Самата идея за премиера в неделя обаче е добра. Тя за самостоятелните си проекти най-много се старае. Предполагам, че ще е на Ганев или пък може да е заложила на някой друг? Но по-скоро мисля, че отново той ще е композитора.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Галена - "Горчиво" утре в 18.00!

След последните й бози, скептичен съм.

 

 

Ужасно изпълнение. Страшна патка. Вика с "Не виждам" я забелязали. 2003 година й почнала кариерата...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

След последните й бози, скептичен съм.

 

 

Ужасно изпълнение. Страшна патка. Вика с "Не виждам" я забелязали. 2003 година й почнала кариерата...

Нежни устни е далеч по-голям хит от Не виждам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

След последните й бози, скептичен съм.

 

 

Ужасно изпълнение. Страшна патка. Вика с "Не виждам" я забелязали. 2003 година й почнала кариерата...

То тук не пее, а се пропява. Най-слабото изпълнение на Счетоводителката! Какво й става? От толкова математика съвсем ще полудее! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нежни устни е далеч по-голям хит от Не виждам. 

Не съм съгласен! Най-големия хит е точно този! Розова коса, тъмни очила!

Това е и най-силният и стилен клип за който се е постарала жената! Още не беше и счетоводителка, а какичка с розова коса!

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Ти не си за мен и Еуфория бяха наистина чудесни. Слушам ги и днес. Сега не знам какво да очакваме. Самата идея за премиера в неделя обаче е добра. Тя за самостоятелните си проекти най-много се старае. Предполагам, че ще е на Ганев или пък може да е заложила на някой друг? Но по-скоро мисля, че отново той ще е композитора.

Да, вярно, и Еуфорията ми хареса като заглавие - и като песен. Абе Галена по това време на годината почти никога не разочарова с основните си проекти - като започнем от "В твоите очи" и "Дай ми любов" и стигнем до "Еуфория".

Въпреки това за мен ще е разочарование ако пак е взела Ганев и/или е направила кавър. Недоумявам как точно изпълнители като нея, които са мега богати и влиятелни и все имат по-добро име и повече шанс за успех от една Цветелина Янева, почти не експериментират и не се опитват да поведат жанра нанякъде като истински лидерки, а се носят по течението, като всички, но с малко повече бутнати $$$.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Да, вярно, и Еуфорията ми хареса като заглавие - и като песен. Абе Галена по това време на годината почти никога не разочарова с основните си проекти - като започнем от "В твоите очи" и "Дай ми любов" и стигнем до "Еуфория".

Въпреки това за мен ще е разочарование ако пак е взела Ганев и/или е направила кавър. Недоумявам как точно изпълнители като нея, които са мега богати и влиятелни и все имат по-добро име и повече шанс за успех от една Цветелина Янева, почти не експериментират и не се опитват да поведат жанра нанякъде като истински лидерки, а се носят по течението, като всички, но с малко повече бутнати $$$.

Лятото почти винаги е пускала силни проекти. Може би от 2008-2009-2010 си е така при нея. Особено пък 2010 - "Тихо ми пази", но и след този период песни като "Дай ми", "Спри ме" и подобни също бяха добри предложения.
Аз не ги обвинявам, защото както и вчера говорихме, по-скоро всичко тръгна от лакомията на продуцентите. Те просто правят по-комерсиални песни за участия и да има какво да се пуска в дискотеката. Опитвала се е и да пуска по-различни неща, но то вече какво ли не са пяли. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Песента с Емрах е тотален хит в момента. Може и да има леко “побутване”, но вече гърми абсолютно навсякъде, а факта че е в трендинга на 5 държави е красноречив.

Очаквам утре още по-голям гърмеж! 

Топ 5 на държавите с най-много цигани.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то оригинала на Галена и Умрях отдавна е хит,не виждам какви заслуги имат те. А и като гледам е в трендинга на държави където има най-много мангали,така че не виждам причина за хваляне. Поредната цигания в този жанр.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Лятото почти винаги е пускала силни проекти. Може би от 2008-2009-2010 си е така при нея. Особено пък 2010 - "Тихо ми пази", но и след този период песни като "Дай ми", "Спри ме" и подобни също бяха добри предложения.
Аз не ги обвинявам, защото както и вчера говорихме, по-скоро всичко тръгна от лакомията на продуцентите. Те просто правят по-комерсиални песни за участия и да има какво да се пуска в дискотеката. Опитвала се е и да пуска по-различни неща, но то вече какво ли не са пяли. 

Абе обикновено си издава силни предложения по това време на годината (зряла пролет), но някои от тях са повече силни откъм хитовост, а не откъм ниво. "Пей сърце" примерно е интересен проект, един от най-големите й хитове, но на него отдалеч си му личи, че е някаква там рака-трака песен, издадена, за да привлече роми и хардкор чалгари, и да компенсира чутовния провал на предходната "Да ти олекне". Получи се ама като ниво няма база за сравнение с песните, които изредих в предния пост.

Тя и Галена винаги добре се е възползвала от лакомията на продуцентите, както съм казвал неведнъж. Още от времената, в които заливаше Митака с тонове пари, за да я бутне над очевидно по-обичаната Преслава. Иронично, но й се получи да се качи убедително над нея баш когато и двете вече нямаха много общо с Пайнер.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Балканско за разкош не е цигания,а типична чалга с балканско звучене.А и баш флоп не е. Да,като за Преса наистина е слабо,но предполагам че ще натрупа 3-4 милиона с времето. Ако ще говорим за цигании ето това е нейната 

Жалко е две от най-големите имена в жанра да се съгласяват или да правят такива песни.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Балканско за разкош не е цигания,а типична чалга с балканско звучене.А и баш флоп не е. Да,като за Преса наистина е слабо,но предполагам че ще натрупа 3-4 милиона с времето. Ако ще говорим за цигании ето това е нейната 

Жалко е две от най-големите имена в жанра да се съгласяват или да правят такива песни.

Защо да е жалко? И преди са имали цигании, специално Галена. Напълно в рамките на нормалното за тях.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

1,7 хил. views, 47 likes, 5 loves, 6 comments, 2 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Теодора Газ Газ
FB.WATCH

Поп-Фолк иконата Ваня Великова отново в обектива - обгази половин град. Вдигна тридневно градинско парти в имението си над града по...
FB.WATCH

All rights reserved | © & ℗ Sofi Marinova Music Sofi Marinova Instagram...

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...