Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , THE IIconic каза:

Марица Ферер ми е топ. 

А от турските Ендер и Йълдъз

❤️

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Какъв прайд, Доня Галина празнува 8ми март. 

 

 

 

 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турбуленция обаче колкото бързо стана мегахит, толкова бързо изчезна от полезрението

Свърши ли годността на хитовете или просто такива песновки зарибяват бързо и после омръзват?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стамболова я пее по участия редовно.

WWW.VBOX7.COM

Еми Стамболова - Турболенция(live от Наше село) - By Planetcho

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Тази песен е от сериала Росалинда

Главният актьор (на 57 години) разбуни духовете вчера с тези снимки.

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Направо съм вашата нова Зайка.

Благодаря, че постваш песента! Наскоро се чудих коя я пееше.

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

Турбуленция обаче колкото бързо стана мегахит, толкова бързо изчезна от полезрението

Свърши ли годността на хитовете или просто такива песновки зарибяват бързо и после омръзват?

 

Те затова се наричат комерси всички тези песни, по които Рамания припада от години (99% от жанра) - минават като актуална реклама сред чалга публиката, после заминават. Затова и самите изпълнители вече не могат да бъдат приемани насериозно.

Добра идея на asylum за гръцки ден, ето нещо супер яко, на което по-късно ще му постнем и бруталния Бг вариант (децата в Рама да затаят дъх и да чакат:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Стамболова я пее по участия редовно.

WWW.VBOX7.COM

Еми Стамболова - Турболенция(live от Наше село) - By Planetcho

 

"Който няма собствени хитове, пее чуждите!"
-Луна.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

IMG_1054.png

IMG_1055.png

Това наистина ли са го казали? Който не харесва Райна да умре и да пукне дано? 😮 Ахахаххахахахаха. Не, не, не, не вярвам! :D Това е ВЪРХЪТ! 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Турбуленция обаче колкото бързо стана мегахит, толкова бързо изчезна от полезрението

Свърши ли годността на хитовете или просто такива песновки зарибяват бързо и после омръзват?

 

Не съм много съгласен с теб.

Песен на две години все още да прави близо 300к на седмица е всичко друго, но не и забравена. Не знам какъв процент идва от България, но няма друг чалга проект с подобно задържане в дългосрочен план откакто следим гледания.

А Емилия поне се доказа, че не е комплексарка на тема гледания и не купува. ''Бг юнаци'' е флоп и можеше да вкара някой милион за престиж, но не го направи.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Happy birthday Tutse!

 

Честит Рожден Ден, Теодора! ❤️ 

Мръдна.... пръдна....пръдна.... ама накрая наистина се чува пръдна и винаги е било така! Огън жена! Ей! ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната песен възродена от Тикток. Аз честно казано я бях забравил. Официално авторска ли е, защото ми звучи като нещо от Иштар?

 

преди 48 минути, -A. каза:

Не съм много съгласен с теб.

Песен на две години все още да прави близо 300к на седмица е всичко друго, но не и забравена. Не знам какъв процент идва от България, но няма друг чалга проект с подобно задържане в дългосрочен план откакто следим гледания.

А Емилия поне се доказа, че не е комплексарка на тема гледания и не купува. ''Бг юнаци'' е флоп и можеше да вкара някой милион за престиж, но не го направи.

Аз къде съм написал че Турбуленция е забравена? Просто че няма същия магнитуд в по-дълъг времеви период като големите хитове от по-предни години.
Рядко виждам все още да се избухва на нея както в началото когато излезе. Не вярвам това лято да бъде въртяна толкова, а до следващото съвсем ще изчезне от ротациите на дискотеките според мен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Поредната песен възродена от Тикток. Аз честно казано я бях забравил. Официално авторска ли е, защото ми звучи като нещо от Иштар?

 

Аз къде съм написал че Турбуленция е забравена? Просто че няма същия магнитуд в по-дълъг времеви период като големите хитове от по-предни години.
Рядко виждам все още да се избухва на нея както в началото когато излезе. Не вярвам това лято да бъде въртяна толкова, а до следващото съвсем ще изчезне от ротациите на дискотеките според мен.

Две тела беше голям хит през 2004. Много се харесваше. Няма лошо да я възражда това нещо, което дори не знам какво е. Само се говори за него. Честно казано ми е безинтересно и скучно. На времето наистина нещата бяха по-различни. Нямаше инстаграм, нямаше тик-ток и подобни...  Добре са се сетили за нея. Ама всички цигани го възпяха тоя тик-ток! Голяма мода! Ще отшуми като бонбонките Тик-так и това! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее не...:roll1:

WWW.FACEBOOK.COM

Благодаря за уважението и прекрасните цветя на талантливата певица Галена! Здраве, щастие и много успехи! ❤️❤️❤️❤️❤️

@Willy

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...