Jump to content


Джия - Проверено


Препоръчани коментари

Трудно може да стигне Милица Павлович, но много, много добър опит! Текста е изпипан по аранжимента, клипа е супер добър! Дано това даде тласък на GIA напред и нагоре, има доста яки песни и глас! 

Успех! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер музика на сърбина ама тоя гадния вокал... котката навън по-добре пее от тази Гя.

Добре, че беше тая продукция да й пъхне няколко бона за хубава музика :)

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йе! Много готина! Слушал съм оригинала, нашето също се е получило доста добре. На мен обаче любима си ми оставя "Паля"! Джия изглежда брутално! Добър проект!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, но си признавам, че нямаше да я довърша ако не бяха Валерия и Айлин. Валерия е брутална във всеки кадър. Супер естествено седи пред камера. 

Песента ми е странна, изпяването е различно, естрадно. Не знам дали ще се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Три коври на едно място и едната полу гола пей там нещо си след това се мяскат оставаше да излезе и Евгени и да ги лепне и трите голям пример дават нямат спирачки тези праскачи скъпи...💩spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока, много ми харесва. Прави добри гледания, но наистина не се показва никъде и в търсачката не излиза докато не отвориш канала и. С тази зверска реклама, и ако се показваше това е готов хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...