Jump to content


Симона-Броя до три


Препоръчани коментари

Това много ми звучи като песен на Преслава.

Вокалите не са записани/миксирани на най-доброто качество за гласът ѝ, което малко сваля от потенциала на песента. Както Десита в последната ѝ песен звучи заглъхнала.

Иначе не е лош проект, да видим ще стане ли хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йеееееее, най-накрая някоя с розова коса! :D 
От "Пак" не е имала толкова брутално яка песен! Зарибяваща е, самото изпяване. Добре звучи. Ще си я слушам с кеф!

Току що, Emanuela.Carey каза:

Това много ми звучи като песен на Преслава.

 

За това ли толкова ме радва! :D Ясно!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става, нищо че малко ми звучи като демо. Обаче трябва да ликвидират този който им прави специалните ефекти в последните два клипа

image.png.bcc87c43b32769f335dd9bb94f0ae39f.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Става, нищо че малко ми звучи като демо. Обаче трябва да ликвидират този който им прави специалните ефекти в последните два клипа

image.png.bcc87c43b32769f335dd9bb94f0ae39f.png

Киберсектор са ги правили, но вероятно са им платили по-малко и са получили по-ниско качество.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължават да залагат повече на клиповете, отколкото на песните. Но песента поне е най-приятната на Симона след онези от 2021, тъй че може би има някакъв лек прогрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хубуу, че момата може да брои до 3, ама не е ли много дърта вече, за да е само до 3?

По скоро мома ли е "момата", като знаем коя маман я продуцира, е върпоса. Не дали е дърта, то спрямо оная пенсионерка Малката, всичките са като току що излезли от, както би казала Счета, 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интро вече го чухме в друга песен на Алфарите..

Синтезирания глас на Симона й отива, не квичи толкова с него :)

Музиката става. След припева ми харесва този отсвир, но следващия сме го чували... Можеше само с първия да си остане.

Тези семпли на афроамериканци са ми странни, като от 90-те на евродиско хитовете, но на такъв тип песни не пасват :D

  

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Това много ми звучи като песен на Преслава.

Вокалите не са записани/миксирани на най-доброто качество за гласът ѝ, което малко сваля от потенциала на песента. Както Десита в последната ѝ песен звучи заглъхнала.

Иначе не е лош проект, да видим ще стане ли хит.

Не е заглъхнал, по-скоро има ефект като на ел. китара и звучи неестествено. Тук Томката го е намалил леко и е вкарал ехо.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , lucellent каза:

Песента еднаквее с останалите на Томов, но пък не е лоша

Изпяването на Сими отново е брутално

По добре че песнта е от Томов
от колкот на да е на Асенов!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Хитов хит! НЕ съм я спрял, откак е излязла, сигурно най-слушаната ми самостоятелна песен за тая година! Ако я беше изпяла Преслава щеше да е тотален хит не само удома.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Хитов хит! НЕ съм я спрял, откак е излязла, сигурно най-слушаната ми самостоятелна песен за тая година! Ако я беше изпяла Преслава щеше да е тотален хит не само удома.

И у нас е в топ 3 на най-големите хитове. Любимата ми песен на Симона! Не съм я спирал.... Една от малкото от тази година които мога да нарека любими. Даже ми е по-любима от Вендета и Пак! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...