Jump to content



Какво харесвате и не харесвате в Вероника?


Препоръчани коментари

Здравейте! Реших да създавам такава тема, тъй като разбрах, че тук има нейни хейтъри (което не ми харесва). Аз лично много я харесвам и като певица и като човек. Това, че нейните фотосесии е сериозна, не означава че е неприятна, антипатична и тем подобни. Напротив, тя за мен е най-талантливата, позитивната, лъчезарна и също така интелигентна жена. Харесвам я, защото не е от тези певици, които не скандализира, песните й не са пошли, видеоклиповете й също не са пошли. Ако се чудите какво не харесвам в нея ... няма нещо, което да не я харесвам. Иначе предишните ми любимки са Анелия и Преслава, но изведнъж спрях да съм им фенка. Та, какво харесвате и не харесвате в бившата поп-фолк певица Вероника?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвах Вероника, ама тая тема не е ли закъсняла с цяло десетилетие?:blink: Последната й песен май беше от 2011-12. На самата Вероника едва ли вече й пука какво мислим за нея. Дори не съм видял да е била обсъждана скоро. Кое те провокира да направиш темата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Аз харесвах Вероника, ама тая тема не е ли закъсняла с цяло десетилетие?:blink: Последната й песен май беше от 2011-12. На самата Вероника едва ли вече й пука какво мислим за нея. Дори не съм видял да е била обсъждана скоро. Кое те провокира да направиш темата?

Няка поздравим потребителя за търпението, то не е лесно да влезез във форумо с Интернет експлорър. Още повече днес вече имаше друг пост през същия браузър, интернеда не може да поеме толкова трафик по този начин! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво харесвахме в нея:
а) придаваше дарк рок-готик естестика с проекти като "Сериен лъжец", "Краля на нощта", "Ако поискам" и др., които привличаха допълнителна аудитория към фолка и Планета;

б) имаше индивидуалност и беше различна за чалгарите;

Какво НЕхаресвахме в нея:
а) голяма част от творчеството й бяха кавъри на хитови песни;

б) извън чалгата по вид, килограми и сръбски акомпанимент хората я бъркаха с Ивана;

в) има ли изобщо и едно изпълнение на живо на концерт/награди/турне?

г) избълва сума ти простотии като "Адреналин", "Фолк ю" и сие последната година и половина като активен изпълнител на Пайнер;

д) след като не я поканиха на турнето "Планета Прима 2006" кариерата ѝ силно залиня и тя спря да старае като преди;

е) "Не така" се цитира като пример за простотия сред античалгарите;

ж) беше изчерпана и нямаше какво ново да предложи;

з) не беше достатъчно адаптивна, за да бъде по-масова.

Абе хубууу, че се отказа поне да я запомним с добро. Иначе модната й линия е кошмар, тея евтинджос грозотии дано поне се харчат след като сладкарницата ѝ фалира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или Вероника ще пуска нова песен, или форумът се е бъгнал и е публикувал нещо от 2007!

 

Последно помня това:

После май имаше и други, но имам бяло петно (референция БЯЛА съм :D

Spoiler

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Абе, нямаше ли някаква марка Стъклен свят? Както кръстиха Юнона на Юнона хахаха

Надявах се да кръстят някоя Мерилин.

Незабравим проект.

СТЪКЛЕН СВЯТ ООД е регистрирана през 1997г. и е специализирана в проектирането, изработката и монтажа на PVC и Алуминиева дограма, душ кабини и паравани, парапети, интериорни врати от стъкло и витрини, стъкларски услуги.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Абе, нямаше ли някаква марка Стъклен свят? Както кръстиха Юнона на Юнона хахаха

Надявах се да кръстят някоя Мерилин.

То още си има. Стъклен свят май беше/все още е фирмата на мъжо и. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво харесвахме в нея:
а) придаваше дарк рок-готик естестика с проекти като "Сериен лъжец", "Краля на нощта", "Ако поискам" и др., които привличаха допълнителна аудитория към фолка и Планета;

б) имаше индивидуалност и беше различна за чалгарите;

Какво НЕхаресвахме в нея:
а) голяма част от творчеството й бяха кавъри на хитови песни;

б) извън чалгата по вид, килограми и сръбски акомпанимент хората я бъркаха с Ивана;

в) има ли изобщо и едно изпълнение на живо на концерт/награди/турне?

г) избълва сума ти простотии като "Адреналин", "Фолк ю" и сие последната година и половина като активен изпълнител на Пайнер;

д) след като не я поканиха на турнето "Планета Прима 2006" кариерата ѝ силно залиня и тя спря да старае като преди;

е) "Не така" се цитира като пример за простотия сред античалгарите;

ж) беше изчерпана и нямаше какво ново да предложи;

з) не беше достатъчно адаптивна, за да бъде по-масова.

Абе хубууу, че се отказа поне да я запомним с добро. Иначе модната й линия е кошмар, тея евтинджос грозотии дано поне се харчат след като сладкарницата ѝ фалира.

Донякъде си прав. Но ... Вероника не е единствената певица, която "краде" сръбски кавъри. Да, пяла е на живо на петия рожден ден на телевизия планета 2006. Песента "Фолк ю" е иронична песен за чалгата, за "Адреналин" съм съгласна. Напротив, тя се старае, но нещо е станало с самата й кариера, или колежките й правят черни магии, за да й спадне така внезапно кариерата, или е ощететена и пренебрегната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, maria2709 каза:

Донякъде си прав. Но ... Вероника не е единствената певица, която "краде" сръбски кавъри. Да, пяла е на живо на петия рожден ден на телевизия планета 2006. Песента "Фолк ю" е иронична песен за чалгата, за "Адреналин" съм съгласна. Напротив, тя се старае, но нещо е станало с самата й кариера, или колежките й правят черни магии, за да й спадне така внезапно кариерата, или е ощететена и пренебрегната.

Преди известно време се бях поинтересувал кой има най-много кавъри в чалгата, и Вероника не само че е в челната десница, а почти няма авторска музика. Прекалявала е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

Преди известно време се бях поинтересувал кой има най-много кавъри в чалгата, и Вероника не само че е в челната десница, а почти няма авторска музика. Прекалявала е.

Всъщност тя почна с авторски песни 2007, защото я ядяха, че има само кавъри и оттам кариерата й приключи.

Адреналин, Дон Периньон и не знам какво друго е пускала тогава, но знам, че бяха авторски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми е било интересно защо не й подновиха договора. Само излязоха с изявление, а тя си замълча какво се е случило. Според мен можеше без проблем да поддържа средна кариера тип Магда до 2014-15. @maria2709 предполагам си й близка. Разкажи какво е станало ако знаеш нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, maria2709 каза:

Донякъде си прав. Но ... Вероника не е единствената певица, която "краде" сръбски кавъри. Да, пяла е на живо на петия рожден ден на телевизия планета 2006. Песента "Фолк ю" е иронична песен за чалгата, за "Адреналин" съм съгласна. Напротив, тя се старае, но нещо е станало с самата й кариера, или колежките й правят черни магии, за да й спадне така внезапно кариерата, или е ощететена и пренебрегната.

Аз не съм казал, че е крала кавъри, тогава се пазаруха на килограм, благодарение на бизнес връзката с Гранд. Надявам се за магиите да не дразниш само любопитството ни, а да конкретизираш. На кого е пречила Вероника? Коя се е борила за нейното място?

Кариерата й позападна, когато масово се спряха с кавърите и започнаха с авторската музика - след влизането ни в ЕС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

На мен винаги ми е било интересно защо не й подновиха договора. Само излязоха с изявление, а тя си замълча какво се е случило. @maria2709 предполагам си й близка. Разкажи какво е станало ако знаеш нещо.

Аз съм й просто фенка. Това, че съм родена и живея в Бургас, не означава че я познавам. Само 2-3 пъти съм я видяла на живо в мол Галерия. Там е сладкарницата й и предлага много вкусни десерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Аз не съм казал, че е крала кавъри, тогава се пазаруха на килограм, благодарение на бизнес връзката с Гранд. Надявам се за магиите да не дразниш само любопитството ни, а да конкретизираш. На кого е пречила Вероника? Коя се е борила за нейното място?

Кариерата й позападна, когато масово се спряха с кавърите и започнаха с авторската музика - след влизането ни в ЕС.

С две думи, кариерата и свърши, когато Митьо не само не влачеше кавъри сръбски на килограм, а я е накарал да си плаща всичко сама по новата схема. Права е била да се махне, защо да му снася след като нищо не "продуцира", и двойно повече да се откаже, след като видя че сама няма нюх да се занимава. Черна магия е интересен начин да се каже че главата и е пречила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , maria2709 каза:

Здравейте! Реших да създавам такава тема, тъй като разбрах, че тук има нейни хейтъри (което не ми харесва). Аз лично много я харесвам и като певица и като човек. Това, че нейните фотосесии е сериозна, не означава че е неприятна, антипатична и тем подобни. Напротив, тя за мен е най-талантливата, позитивната, лъчезарна и също така интелигентна жена. Харесвам я, защото не е от тези певици, които не скандализира, песните й не са пошли, видеоклиповете й също не са пошли. Ако се чудите какво не харесвам в нея ... няма нещо, което да не я харесвам. Иначе предишните ми любимки са Анелия и Преслава, но изведнъж спрях да съм им фенка. Та, какво харесвате и не харесвате в бившата поп-фолк певица Вероника?

Кити това ти ли си? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Не харесвам че постоянно пускат реклами за бойлери и матраци, и не достатъчно песни на Емануела. Веселина са топа

преди 9 часа , meleto каза:

Или Вероника ще пуска нова песен, или форумът се е бъгнал и е публикувал нещо от 2007!

 

Последно помня това:

После май имаше и други, но имам бяло петно (референция БЯЛА съм :D

  Свий скритото съдържание

 

 

2007? Ето защо не я познавам. Аз съм роден по-късно.

преди 8 часа , Fast каза:

На мен винаги ми е било интересно защо не й подновиха договора. Само излязоха с изявление, а тя си замълча какво се е случило. Според мен можеше без проблем да поддържа средна кариера тип Магда до 2014-15. @maria2709 предполагам си й близка. Разкажи какво е станало ако знаеш нещо.

Тя се премести в Diapason, за да прави гръцки песни🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм харесвал Вероника, искаше ми се да продължи. Клиповете за онова време бяха едни от най-добрите в жанра, точно нейните. И най-вече "Сериен лъжец".
Харесвам много песни, като любими мога да изброя: Стъклен свят, Грешен сън (ремикс), Искам те завинаги, Сериен лъжец, Стъпка встрани, Не така, Кралят на нощта, Без коментар, Втори дубъл, Адреналин, Тежка вечер, Не си сама (с Магда). Имаше още доста други попадения като Бяла съм, Една любов, Завинаги тя, Дом Периньон... Като цяло добър артист. Дано някой ден реши да направи нова песен, все тая дали ще е кавър или не, просто да е в нейния си стил. Албумите й също са добри. Имам ги и трите. Не мисля, че точно Вероника има много хейтъри, просто няма как всеки да те харесва, винаги ще има негативни и позитивни коментари. За Преслава и Анелия - имала си вкус, те са и моите любими певици + Глория. 
Всъщност на Вероника ще й дойде добре един нов дует с Магда! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...