Jump to content


Джена и Sofia Danezi - Две очи


Препоръчани коментари

Очаквах повече от Джена. Идеята за дует е добра, но самата песен е по-слаба от Пияни нощи, Не съм жена ти, че и Сърце от лего. Може би за първи път от много време насам няма да слушам често нейна песен. И за съжаление мисля, че няма да стане хит. Очакваме самостоятелна песен за лятото, но от друг композитор! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна идея за дует между двете, но адски опропастена. 

Самата музика все едно прескача, особено в частта преди припевите, дори поставям под съмнение дали това не е някакво недовършено демо. Докато пиша стигнах и до средната част, която сякаш изобщо не е от тази песен. Все едно някакъв машъп. Тоя Асенов..... ужас. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ника нее лоша но Асенов направо я е оскаътил и не-знам как са се навили да запишат Джена и София върхо "таза музика и аранжимент Деян Асенов" пуфф ама то звучи ужавно...💩

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещаващо интро и отсвира на 2:10, но останалото не ми хареса по аранжимента. При текста също си личи кои части ги е писала Джена.

Освен това имам чувството че тя пее само една и съща мелодия от доста време насам, ако смениш аранжимента с друг няма да има разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...