Jump to content



Евровизия 2023 - Финал - 13 май, 22:00


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Това rest of the world е мега манипулирано в едното семи от Латвия в другото от Албания...

Буквално може да гласува всеки от всякъде до 20 пъти по едно евро от един пеймънт метод, а не е като да не може да си генерериш колкото искаш виртуални карти ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Буквално може да гласува всеки от всякъде до 20 пъти по едно евро от един пеймънт метод, а не е като да не може да си генерериш колкото искаш виртуални карти ... 

А и друго си е когато имаш цялата рода на сцена!

  • drunk 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Дано това е последната година само с телевот на полуфиналите.

Финландия пък получава пълният пакет 24 точки само от Норвегия и Швеция. 

с 2 повече от нито един пълен пакет.:gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Швеция няма нито една 12-ка от публиката!

А ако имаш Айфон спокойно можеш да гласуваш 20х от дебитна карта, 20х от кредитнаи 20х от Apple pay. 
Cancel the televote!!!

И 20 поне пъти от Револют и сходни приложения, зависи колко още виртуални карти си генерираш. 

И то 20 пъти от собствената си страна (там не съм гледал има ли ограничение на пеймънт метод), и още колкото там имаш желание да набиеш в ROW. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Дано това е последната година само с телевот на полуфиналите.

Финландия пък получава пълният пакет 24 точки само от Норвегия и Швеция. 

По скоро дано е последната година, в която журитата, без значение дали ще ги броят на семитата или не, са от по 5 човека. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

с 2 повече от нито един пълен пакет.:gun_bandana:

Беше девета, само Дана Интернешънъл е печелила от тази позиция, откакто има 20+ държави. Ако беше във втората половина, вероятно щеше да има дори по-добър телевот.

 

Съгласна съм, че журитата трябва да се увеличат. 20 човека от държава не би допускала гаври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не знам колко струва гласуването в различни страни и години, но миналата година като участваща страна 1 смс струваше маааалко над половин евро, а тази година онлайн гласуването беше 0,99 евро и със сигурност е имало хора които не им се занимава да гласуват по този начин.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче не знам колко струва гласуването в различни страни и години, но миналата година като участваща страна 1 смс струваше маааалко над половин евро, а тази година онлайн гласуването беше 0,99 евро и със сигурност е имало хора които не им се занимава да гласуват по този начин.

В България като участваща страна беше същото. 60 евроцента беше вота.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Беше девета, само Дана Интернешънъл е печелила от тази позиция, откакто има 20+ държави. Ако беше във втората половина, вероятно щеше да има дори по-добър телевот.

 

Съгласна съм, че журитата трябва да се увеличат. 20 човека от държава не би допускала гаври.

Със самоизпълняващата се прогноза да спечели, щото всички очакват да спечели, щеше да първа и от 2ро, 16то или 25/26 то места, от които никой никога не е печелил от 67 години насам, или от местата, където никой не е печелил от поне 20 години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Обаче не знам колко струва гласуването в различни страни и години, но миналата година като участваща страна 1 смс струваше маааалко над половин евро, а тази година онлайн гласуването беше 0,99 евро и със сигурност е имало хора които не им се занимава да гласуват по този начин.

Зависи. Когато гласувах последния път, без значение дали беше през официалния ап или директно с смс, ме таксуваше по местната тарифа (по спомен беше като цитираната по горе таблица от 13 крони или около половин евро на смс). През уебсайта пише, че 99 цента са вот са за ROW, докато за Австралия и Израел, през същия сайт,посочен като единствен метод в таблицата, е цитирана друга тарифа, тоест евентуално гео локира. 

преди 1 минута, Willy каза:

Румъния нещо не са добре в главата💀

Разни оператори, разни организатори ... Естония са 1.70 еврака ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално би било хубаво да пуснат подробни данни и за тия телевотове. Колко гласа са нужни за легитимен вот от дадена страна? Колко точно хора гласуват, има ли някви процентови ставки за приравняване спрямо общия брой на населението? Щот реално не е едно и също в Естония и Исландия (примерно) да гласуват по 50 човека (пак примерно) и по 50000 в Германия и Франция, и накрая да раздават същия брой точки. 

Не че някога ще пуснат такава информация, нали :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Лично:
2021>2018>2013>2016>2014>2015>2019>2022>2023>2017

 

Поне не се налага да редиш Лорчето два пъти :) 

13> 21> 18> 14> 22> 15> 19>17>16 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>22 

Просто тоя със идиотската шапка е толква противен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Лично:
2021>2018>2013>2016>2014>2015>2019>2022>2023>2017

 

Мързи ме да мисля кои песни победиха в съответните години, но за последното място съм много съгласна! Ти за кого си бил тогава?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...