Jump to content

ЕМАНУЕЛА - Първа Лига


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Fast каза:

Предната не я слушах. И тази ще пропусна. Аз на русофили гледания не давам.

Тя твоя Пресова да не мислиш че е с Украинска кръв? Добре че я скастриха за истанбулската конвенция и анти ваксър меметата, че иначе щеше да изпее Чебурашка в руски оригинал.

Все пак е и гербаджийка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време не си бях пускал премиерно клип на Емануела (и тя е съвсем еднаква вече, но тази песен е по-дива и може да стане хит сред днешния чалга таргет). Но обложката ме привлече, на пръв поглед страшно много ми напомни картинката на walkthrough за битка с бос от някоя игра, но колкото и да се мъча не мога да се сетя коя. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Тя твоя Пресова да не мислиш че е с Украинска кръв? Добре че я скастриха за истанбулската конвенция и анти ваксър меметата, че иначе щеше да изпее Чебурашка в руски оригинал.

Все пак е и гербаджийка.

Преси все още ме кефи, но по време на пандемията доста се дистанцирах от фолка и вече не съм й чак толкова голям фен.

Не изключвам да има други русофили в индустрията, но е факт че изказванията на Емануела по тези теми бяха сред възможно най-крайните и персистентните и според мен е редно да се взима под внимание преди консумацията на нейни проекти. Въпреки че на всеки се случва да сбърка, трябва да се работи върху изолирането на най-изявено лошите хора от шоубизнеса. Първата стъпка е към това никаква подкрепа и тотален игнор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да и различа вече песните на Емануела. Нищо грабващо няма и в тази. Още преди да е излязла нейна песен се знае какви ще са текста, звученето и визията. Няма го моментът на изнедата и истинска провокация като артист при нея. Вместо да плаща за последователи, да вземе да сформира един хубав екип и да си раздвижи кариерата. С такъв отличаващ се глас, може да направи хит и от много различно звучене от масовото. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, petya1 каза:

Не мога да и различа вече песните на Емануела. Нищо грабващо няма и в тази. Още преди да е излязла нейна песен се знае какви ще са текста, звученето и визията. Няма го моментът на изнедата и истинска провокация като артист при нея. Вместо да плаща за последователи, да вземе да сформира един хубав екип и да си раздвижи кариерата. С такъв отличаващ се глас, може да направи хит и от много различно звучене от масовото. 

1. Работи със същия екип, с който и Галена - Ганев/Сиана.

2. Пуска различни песни, но никой не иска да ги слуша. Вечно Свързани и Пожелавам ти защо ги оставихте да флопнат след като толкова искате различно от Емануела?

3. 99% от хората в коментарите ѝ искат точно това, което пуска - клетви и нахакани песни. Във всеки неин клип са такива коментарите. Естествено че ще се насочва натам, където има успех. И Подводница във форума беше гласена за флоп, а си стана хит.

Дори и след провалите на различните ѝ песни, миналата година пусна два такива проекта и пак не се оцениха. Вместо това хитове станаха тези в които е мъжемелачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен пак е нахакана, текста има типичните за нея изрази, но е по-умерена и с доста по-чисто фолк звучене. Стана си хит и се наложи. Хиляди пъти я предпочитам пред песни като новата..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

1. Работи със същия екип, с който и Галена - Ганев/Сиана.

2. Пуска различни песни, но никой не иска да ги слуша.

1. Никоя още не е станала втора Галена само от това,че работи със същия композитор и тестописец като нея. Под "екип"  даже нямах предвид композитор. А екип, който да я съветва какви ходове да предприема в кариерата си; как да не омръзва в дългосрочен план на публиката;  да се обърне внимание и за визуалната част  на проектите; как да се разчупи в музикално и текстово отношение и още други дребни детайла, които правят продуктите ти да се отличават и да изглеждат по- високо качество.

2. За мен това не са различни проекти. Единствената и различна песен в последните години, за която се сещам,  е "Дърпай я". Това вече си е експеримент отвсякъде.  Може да простее малко текстът, но структурата на самата песен е нещо различно от това, което се пуска масово и от нея, и от другите.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...