Jump to content



Преслава - Балканско за разкош


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

преди 7 часа , meleto каза:

Най-обичам моралистите като седнат да обвиняват всички други, но не и семейната среда. Ако ще от сутрин до вечер да излизат песни с подобно послание, нямат такава сила да предизвикат убийства и прочее. 

 

Къде виждаш, че не обвинявам семейната среда?

Винаги пиша тук за всичките тъпунгери от жанра, които пеят за балони, за бяло и за ето такива простотии. Вече се нагледахме на деца, които гледат опасни тик-ток предизвикателства и ги изпълняват. Че то едни глупави "екстремни селфита" преди 5 години бяха гръмнали навсякъде и децата ги правеха, а камо ли нещо по-просто и лесно.

Децата на 90-те се биехме, ама не се убивахме. Не разсъждавай с мозъка си на 30+ годишен. За много деца би представлявало интерес да пробват всякакви нови усещания и имайки предвид липсата на опит, на емпатия и на елементарни познания на човешката анатомия - нищо чудно да изпълнят нещо от текста на песента, ама нека аз да съм луд.

Песента е глупава, музиката е ужасна. Ивана 2006-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Само 130K за 14 часа? Флопче? Нали тя самата ни научи, че под 500K за ден е слаб резултат.

Силно се надявам песента да не пожъне никакъв успех, да не се завърти по клубовете, да няма гледаемост и най-накрая Преслава да се спре с подобни проекти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кючек от Преслава? Ама такова нещо не помня да е пускала от "Дишай". Признавам, че рядко ми харесва кючек и не очаквах. Тази песен е правена по-скоро за пиене и маса, за баловете. Дано само пусне още нещо лятото. Допада ми това, че има всичко в дискографията си. Клипът нещо не ми е по вкусът този път. Личи си, че се е забавлявала, но това е. Няма да е от най-слушаните ми песни на Преслава, може би когато се събираме на маса, по празници евентуално. Все още не мога да преценя какво ми е мнението, ще й дам време да я чуя няколко пъти все пак.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло не виждам нищо лошо и Преслава и Ивана да експериментират и да пускат неща извън рутината си - стига това да не им е единствената песен за половин година. И двете имаха проблем с това че се забиха в един и същ креативен поток в продължение на години.

Сега на този кючек и аз не съм голям фен, но ако след 2-3 месеца пусне нещо по-клубно не виждам проблем. Все още чакаме песните ѝ от Драганински все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах подобен проент от Преслава васе пак са дружки с Софчето!!! 
На фона на всички те фолк парчета с който ни заливят и всичики те са ударели здраво дуното от към текстове музиак и орнаментика и стилистика тази песен на Преси е много добра Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Marin каза:

Очаквах подобен проент от Преслава васе пак са дружки с Софчето!!! 
На фона на всички те фолк парчета с който ни заливят и всичики те са ударели здраво дуното от към текстове музиак и орнаментика и стилистика тази песен на Преси е много добра Браво.

Нищо добро не излезе от това приятелство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже повечето, които са си пуснали тая дандания явно не са повторили, Преса си подарява роклята само и само да събере коментари и гледания:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

3,185 likes, 49 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "🌟 GIVEAWAY 🌟 Понеже доста от вас ми писаха за роклят..."

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Понеже повечето, които са си пуснали тая дандания явно не са повторили, Преса си подарява роклята само и само да събере коментари и гледания:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

3,185 likes, 49 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "🌟 GIVEAWAY 🌟 Понеже доста от вас ми писаха за роклят..."

 

Ако ще и косата да си продаде, ефект няма да има. 😀

Творческо безсилие. Пресо, какво ти става, не знам. 😪

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че експериментира. Просто не разбирам защо, когато Глория и Ивана пускат песни с такова звучене, биват брутално оплюти, а Преса се величае, че едва ли не, е пуснала хита на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, ще се слуша сигурно. Но залезе и Преслава, няма голям хит от сумати години, а кво ли не направи. От последните й песни, някои са титанични флопове. Абе отива си при Ивана и Глория. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е лоша песента, ще се слуша сигурно. Но залезе и Преслава, няма голям хит от сумати години, а кво ли не направи. От последните й песни, някои са титанични флопове. Абе отива си при Ивана и Глория. 

Сумати години? “Сладкото зло” е на една година и е един от хитовете на миналата година. Реално погледнато само баладата й е флоп. Не виждам кое й и залязлото.

 

100 коментара сте изписали,че не ви харесва. Разбрахме,не е нужно да го повтаряте по 148482947 пъти,става досадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Не е лоша песента, ще се слуша сигурно. Но залезе и Преслава, няма голям хит от сумати години, а кво ли не направи. От последните й песни, някои са титанични флопове. Абе отива си при Ивана и Глория. 

Че то спрямо излезлите песни последната година - От утре и Сладкото зло са топ хитове за годината, какви глупости се пишат тук.
Всеки може да отвори всяка тема за нова песен на Преслава и да види, че винаги коментарите са как е слаба, залязла, без хит. Даже имаше коментар тук, че Беден в сърцето е ебаси тупалката, а за нея коментарите даже бяха по-зле 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Че то спрямо излезлите песни последната година - От утре и Сладкото зло са топ хитове за годината, какви глупости се пишат тук.
Всеки може да отвори всяка тема за нова песен на Преслава и да види, че винаги коментарите са как е слаба, залязла, без хит. Даже имаше коментар тук, че Беден в сърцето е ебаси тупалката, а за нея коментарите даже бяха по-зле 😃

Абе не бяха големи хитове, бяха си средна работа. Беден в сърцето е един от последните истински масови хитове на Преслава. Отделно след тия две песни квото пусна нищо не се забелязва.

Сладкото зло си беше сезонен хит, но не го помня в топ хитовете на годината. Дори не се сетих за тая песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интресен на истината я чух 1 -2 пъти и не ме зариби.Обаче днес едни приятели ми надуха главата с нея и не си я спирам. Весела е песента и ще гърми доста по баровете и според мен Преслава изкара песента в точния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, за баловете ще бъде вървежна, но не това искахме и очаквахме феновете на Преслава. Ако пак мисли да прави пауза до следващата песен от няколко месеца, ще бъде пълно разочарование. Надявам се да ни изненада с някакъв летен хит, както само тя си знае. 

Винаги съм харесвала повече Преслава, отколкото Галена по редица причини - по-добър глас, по-добри песни (за сметка на клиповете), но напоследък Галена определено предлага по-добрата продукция - и като песни, и като клипове, и като креативност и усет изобщо. Даже "Името ти" ми харесва повече, изпято от Галена, отколкото от Илиян, някак повече възприех песента, иначе я бях слушала допреди това само 1-2 пъти в изпълнение на Илиян. 

Не казвам, че песента на Преси е флоп, напротив, ако е целяла да обхване таргета на баладжиите, пияниците и кючекчиите, окей, постигнала си е замисъла. Но си мисля, че трябва песните да са универсални и да стават за всякакви поводи и таргети, песни, каквито преди правеше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Като цяло Галена и Преслава май сдават багажа вече. Особено Преслава, щом взехме да я слагаме в изречение с Ивана. :d 

 

Не слагай името на Галена до флопаджийки, моля те... 😁 

Едно време Преса бутна Ивана от върха, а сега с тия сравнения разбираме, че е тръгнала да слиза при нея. 

На първо слушане бях със смесени чувства за песента. Днес си я пуснах за втори път и определено не е песен, която ще слушам с кеф. Не е толкова зле, но като за Преслава е доста крачки назад. Сега осъзнавам, че "Беден в сърцето", "Изтрезняваш ли" и "В твоето легло" звучат доста по-хитово от новата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем откровено го казвам - не е моето! Не бих я слушала...Един път ми беше достатъчно и я спрях по средата... Тази песен е повече за Софи Маринова, отколкото за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реакцията ми като чух и видях това творение на Пресли - 😂😂😂Е, много е смешна в клипа. 😅 Така последно се смях на Джена в Хулиган. Въобще не им отиват тези руси коси и нахакано поведение на двете.  Много криндж е целия проект. Все едно някой си е направил бъзик с Пресли и й е сложил главата и гласа  в песен на онази Сашка Рико или Софка, когато се правят на модерни.😄

Дано се реваншира със следващата, защото напоследък нищо от жанра не грабва. Плашещо е, че вече и най-големите големите имена предлагат такива неща. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...