Jump to content



Преслава - Балканско за разкош


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

" да ми влезеш в сърцето като нож"???!?!?!??!!?

"... нека реже вените"???!?!?!?!?

0 морал, 0 възпитание, 0 грижа за това, какво слушат подрастващите.

Вчера 13 годишен застреля 8 свои съученици в западната ни съседка съвсем хладнокръвно. Децата не са като онези деца отпреди 20-30 години вече. 

Не може да поднасяш подобни текстове, имайки предвид какво влияние имаш.... това е безумно просто. Егати изразните средства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв микс между стила на Ивана като музика и Котка на Анелия.

Дудук семпъла примесен с китарка кефи.

Текста малко все едно насърчава към самоубийство. Рязане на вени, подкожно инжектиране ех Пресо няма ли вече да зачеркнеш темата :D

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

" да ми влезеш в сърцето като нож"???!?!?!??!!?

"... нека реже вените"???!?!?!?!?

0 морал, 0 възпитание, 0 грижа за това, какво слушат подрастващите.

Вчера 13 годишен застреля 8 свои съученици в западната ни съседка съвсем хладнокръвно. Децата не са като онези деца отпреди 20-30 години вече. 

Не може да поднасяш подобни текстове, имайки предвид какво влияние имаш.... това е безумно просто. Егати изразните средства.

Е, това е много преувеличено. Колко случаи сме имали само в България на убийства между тийнейджъри през годините? Това не е нещо ново.

Ако трябва да обвиняваме музикален стил това би бил рапа където текстовете прогресивно стават все по-потресаващи и наистина склоняват към убийства. Една Преслава не вярвам да сътвори масови стрелби - и тази песен като цяло не вярвам да зариби деца изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Е, това е много преувеличено. Колко случаи сме имали само в България на убийства между тийнейджъри през годините? Това не е нещо ново.

 

То и там при съседите не е имало убийства между деца, ама разни игри като Squid game, разни риалитита, разни музикални парчета, разни туториали за това как се прави коктейл Молотов, явно са си свършили работата. Не може да се разчита на това какво се е случвало и какво не е. Вече един прост 10 секунден клип в тикток възпитава. Какво остава за музиката.

Както и да е, имаш си мнение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pacho каза:

" да ми влезеш в сърцето като нож"???!?!?!??!!?

"... нека реже вените"???!?!?!?!?

0 морал, 0 възпитание, 0 грижа за това, какво слушат подрастващите.

Вчера 13 годишен застреля 8 свои съученици в западната ни съседка съвсем хладнокръвно. Децата не са като онези деца отпреди 20-30 години вече. 

Не може да поднасяш подобни текстове, имайки предвид какво влияние имаш.... това е безумно просто. Егати изразните средства.

Тя Паула се беше родила и Преса пусна “проклета кучка” ти мислиш, че и пука какво пее. Важно е да вървят там плейбек участията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просташки подвиквания, звук като на селска сватба... Това щеше да е твърде много дори през 2010, периодът на "сепаретата и питиетата". Язък, че ме подмами с готината визия с конската опашка, помислих, че ще е нещо готино и модерно, а не да се връщаме в 90-те. Голям зор да се представя като посестрима на Софка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела и готина е песента, доста добър звук. Предполагам,че ще се наложи, след няколко слушания доста зарибява,както всичко на Преслава общо взето…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балканското в песента доста зарибява, а и Прес се раздава в клипа повече, отколкото в други. Тя обаче съвсем е тръгнала по пътя на кака си Десс да работи главно за комерс публиката с разни ромско-кръчмарски песни, с надеждата, че чат-пат като пусне балада ще балансира нещата. Ама и на двете не им се получава тоя номер вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ChudoTy каза:

Съжалявам, че ще го кажа, но за първи път няма да си пусна втори път песен на Преслава. 

И аз така! Дори не я изслушах цялата, а леко превъртах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоко изпълнение, готина музика, зарибяваща, отпусната Преслава в клипа. 10/10, последната година даже е супер разнообразна откъм песни, това е по-добре от типичната Ганев песен.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

" да ми влезеш в сърцето като нож"???!?!?!??!!?

"... нека реже вените"???!?!?!?!?

0 морал, 0 възпитание, 0 грижа за това, какво слушат подрастващите.

Вчера 13 годишен застреля 8 свои съученици в западната ни съседка съвсем хладнокръвно. Децата не са като онези деца отпреди 20-30 години вече. 

Не може да поднасяш подобни текстове, имайки предвид какво влияние имаш.... това е безумно просто. Егати изразните средства.

Най-обичам моралистите като седнат да обвиняват всички други, но не и семейната среда. Ако ще от сутрин до вечер да излизат песни с подобно послание, нямат такава сила да предизвикат убийства и прочее. 

 

Децата от преди 20-30 години бяха още по-брутални. Боеве, мълчание, унижения. И всичко се потулваше. Това бяха 90те години. и доста след това. Едно е вярно: подобни случки в чужбина нахъсват децата, както 2013 имаше масови самозапалвания у нас, уж с кауза.  Това си бяха психично болни, които издагнаха на пиедестал. 

Относно песента... тъпа ми е се стори на първо слушане. Прекалено нетипично за Преслава. Напоследък излизат само помии, бе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Още няколко песни като последните две и отива при Ивана и Глория… 

Хаха, ама Ванча и Гюрга имат хитове (почти), докато тая пумия и за оцет не става. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех, Преслава колкине разчупена и музукално и визуално 😀

Последният отсвир ми е прекалено дълъг, но като цяло е някаква приятна манджа с грозде.

Не е лошо съвсем.
Не е и до болка слушано, ама ми се струва, че се направили опит за балкански хит с някакъв леко драматично-комичен текст, над който е трябвало още малко да се поработи.

Весела песен като цяло 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...