Jump to content


Ивана и Мануел Амети - Жена за милиони


Препоръчани коментари

Музиката е добра, клипът ми напомня на "Мога и без теб". Не е лоша, но и нещо пак недостига да звучи като хит. Очаквах малко повече, едва ли някой е мислил, че ще бъде дует. Ама какъв е тоя АМЕТи :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау не съм очаквал такава хитачка от Ивана, браво!

Спас Лазаров преди правеше чалгийки за хората на Слави, тук стилът му е малко като на DJ Живко Микс или музика тип "Поздрав от Джулия за жена ти.."

До скоро негодуваше, че DJ-ите не искали да пее народно, явно се е навила да направи нещо клубно.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага се набива в главата, а и Ивана изглежда доста нахъсана в клипа. Проблемът е, че тя като име, глас и излъчване е с все така същия вайб като Глория - представители на друга епоха, с почти нулев шанс за голям хит в новото време. Те не че другите са се скъсали да издават хитове и че не си остават в една и съща епоха, де, тъй че те двечките като че вече не са чак толкова ярък символ на зациклянето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Веднага се набива в главата, а и Ивана изглежда доста нахъсана в клипа. Проблемът е, че тя като име, глас и излъчване е с все така същия вайб като Глория - представители на друга епоха, с почти нулев шанс за голям хит в новото време. Те не че другите са се скъсали да издават хитове и че не си остават в една и съща епоха, де, тъй че те двечките като че вече не са чак толкова ярък символ на зациклянето.

Ама те и другите нямат голям хит в момента. Камелия и Десислава по-големи ли имат? Даже "Яче-яче" на Глория не е никак зле, по участия бая я пеят, и с гледанията е доста добре. Със Стораро също се получи, нормално да не е мега гърмеж като  някогашните. Онази еуфория в жанра няма да се повтори. "Този цирк" беше силно предложение, но флопна, за жалост. Както и на Райна парчето. Но са готини. Просто понякога трябват колаборации с комерсиални имена, Ивана и Глория е трудно да ги убедиш в това. Имат си принципи и това ги прави различни. Това парче на Ивана точно не ме кефи. От време на време вкарва стилистиката на "Ще ти взема всичките пари". Никак не харесвам такъв тип неща от нея. Тук в случая и кичът е на ниво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слабо и мангалско. Ивана не плюеше ли този тип песни преди 10 години когато беше Оцко вълната?

2 години не беше пускала нищо,толкова ли не можа да подбере някоя хитачка макар и кавър? И продължава да си преебава проектите в канала на Планета вместо да си развива своя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , adorable каза:

Ама те и другите нямат голям хит в момента. Камелия и Десислава по-големи ли имат? Даже "Яче-яче" на Глория не е никак зле, по участия бая я пеят, и с гледанията е доста добре. Със Стораро също се получи, нормално да не е мега гърмеж като  някогашните. Онази еуфория в жанра няма да се повтори. "Този цирк" беше силно предложение, но флопна, за жалост. Както и на Райна парчето. Но са готини. Просто понякога трябват колаборации с комерсиални имена, Ивана и Глория е трудно да ги убедиш в това. Имат си принципи и това ги прави различни. Това парче на Ивана точно не ме кефи. От време на време вкарва стилистиката на "Ще ти взема всичките пари". Никак не харесвам такъв тип неща от нея. Тук в случая и кичът е на ниво. 

И аз това казах. До едно време предимно Гло и Иви бяха символа за зациклили и безхитови, но напоследък като гледам жанрът масово се е устремил да ги последва, но с обвивката на 'модерни'. Камс и Десс миналата година имаха някакъв успех с Торино и Пашата, Азис, а и на Гло с Кеба също се разви повече от обичайните нейни парчета ама нищо не е тотален смаш като старите. И като цяло не само тяхната генерация, а и по-младите не поднасят нищо кой знае какво, дори толкова прехвалените Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане е окй но това нее песен за масовият фен - тиктокърчета!
И не мисля че ще има успех тази песен на Ивана.
Не знам защо не се свъжи с маестро Д.Ганев и да им направи един турбохит тези песени който пуска в нейната стелистика не са актуални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

И аз това казах. До едно време предимно Гло и Иви бяха символа за зациклили и безхитови, но напоследък като гледам жанрът масово се е устремил да ги последва, но с обвивката на 'модерни'. Камс и Десс миналата година имаха някакъв успех с Торино и Пашата, Азис, а и на Гло с Кеба също се разви повече от обичайните нейни парчета ама нищо не е тотален смаш като старите. И като цяло не само тяхната генерация, а и по-младите не поднасят нищо кой знае какво, дори толкова прехвалените Преслава и Галена.

Ти лично как си го обясняваш? Дали са си изгубили усета окончателно, или просто всичко вече е изпято? Защото аз си мисля, че всички могат да се напънат повече за нещо мега добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, adorable каза:

Ти лично как си го обясняваш? Дали са си изгубили усета окончателно, или просто всичко вече е изпято? Защото аз си мисля, че всички могат да се напънат повече за нещо мега добро.

То е ясно каква е причината - на тях им е удобно просто да си издават нещо отвреме-навреме, колкото да поддържат статута на активни и да ги канят на участия. А такива като Галена, които влагат в повече разнообразие, пак не излизат твърде много от зоната си на комфорт, защото ги е страх от тотален провал. Никой не отчита, че понякога дори дадена песен да започне като провал, после във времето може да се окаже от много по-голяма полза на името на изпълнителя, отколкото сезонния комерс дето временно ги е поддържал актуални в дискотеките.

Съвсем не е изпято всичко. Мисля, че и преди съм го казвал във форума, но по света има всевъзможни стилове и какви ли не открояващи се локални и не толкова локални инструменти, да не говорим за тоновете неизвестни композитори, които са в пъти по-добри от Ганев, Пашев, Асенов, Оцко и т.н. Като се вземе нещо нетипично и се смеси с традиционния фолк, а и ако се изпълни от талантлив изпълнител, може да станат чудеса. 

Но за да не се превръща темата в спам, може да продължим нашата в някоя от другите. А сега щом така или иначе сме в тема за Ванчето не-Великова и заговорихме за нещо нетипично - освен да поздравя потребителите с предния проект, който според мен е в пъти по-силен от новия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е стилът на Ивана, който искам да слушам. 18 имаш ли, ще ти вземa всичките пари, парфюм, не е твоя работа, смукача, reserve! всичко друго е бошлаф! Мразя "сериозните" лелченски песни! Хайде, Ванча, пей ни чекии! 😍

Току що, asylum каза:

Това е стилът на Ивана, който искам да слушам. 18 имаш ли, ще ти вземa всичките пари, парфюм, не е твоя работа, смукача, reserve! всичко друго е бошлаф! Мразя "сериозните" лелченски песни! Хайде, Ванча, пей ни чекии! 😍

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък такива ч*кии я правят Ивана да изглежда като маман на тия години, макар и отслабнала. Особено сега в менопаузата са като неизживяна младост. "Безумна цена", "7 дни", "Ах, тези пари", "Освободете дансинга" ,"Аз съм с теб", "Последна чаша", "Не искам да знаеш" не ги намирам за лелчински. Дори "Много си готин" беше сладка и й отиваше. И "Стриптийз" беше гъзарска и с пиниз направена. Това като хит не го виждам. С Цирка можеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, adorable каза:

За мен пък такива ч*кии я правят Ивана да изглежда като маман на тия години, макар и отслабнала. Особено сега в менопаузата са като неизживяна младост. "Безумна цена", "7 дни", "Ах, тези пари", "Освободете дансинга" ,"Аз съм с теб", "Последна чаша", "Не искам да знаеш" не ги намирам за лелчински. Дори "Много си готин" беше сладка и й отиваше. И "Стриптийз" беше гъзарска и с пиниз направена. Това като хит не го виждам. С Цирка можеше.

защо неизживяна младост? Винаги е пяла такива песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този циганин, който ми увива на умряло през цялата песен, направо не мога да го издържам секунда... Текстът е клиширано банален... Можеше и без тази песен... Не е моето, определено. Жалко, че и Ивана не предложи нищо интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...