Jump to content



Анелия - Любо(в)


Препоръчани коментари

Музика и аранжимент: Kyriakos Papadopoulos

Текст: Анелия и Петя Радева

Китара: Yannis Koutsikas

Понтийска лира: Yorgos Atmatsidis

Запис, микс, мастер: Yannis Kyfonidis, BiKay studios, Athens

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, че разнообразява и пуска и такива проекти - за ценители. Чудесен текст, добра музика, стилен видео клип, там където държи цигулката обаче малко ме напуши смях. :D Добре е направено всичко и тя както всеки път изглежда чудесно. ❤️ Един от малкото изпълнители които имат дупе да пускат по-умерени и стойностни песни. Евала! Сега чакаме лятната песен, която сигурно ще бъде нещо по-комерсиално. ❤️ 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Иначе Радио Веселина обявиха екслузивна премиера при тях в 12 часа и Анчето по неин стил я качва в Ютуб - 11 часа.

В България не знаят значението на думата "ексклузивно". 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен, в типичния стил на Анелия отпреди 2010. Страхотен текст, музиката е прекрасна, личи си, че е влюбена и че е изляла от сърце и душа чувствата си към Любомир в тази песен. Дано щастието ѝ да продължи и любовта им да разцъфтява все повече и повече. Лично на мен ми се насълзиха очите, докато слушах песента и се зарадвах, че отново виждам некомерсиалната Анелия, тази, която стана любимката на хората точно с подобни песни. Може и да не натрупа милиони гледания, но понякога посланието и емоцията, които ти дава една песен, са много по-достатъчни от всякакви цифри и изкуствени представи за "хит".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна е. Личи си, че любо(вта) и може би още нещо я вдъхновяват да е отново певица със смисъл. Ренесансът на старата Анелия напоследък е едно от най-хубавите неща в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Много ми харесва, че разнообразява и пуска и такива проекти - за ценители. Чудесен текст, добра музика, стилен видео клип, там където държи цигулката обаче малко ме напуши смях. :D 

Това е гъдулка и точно така се държи и свири на нея - Анелия е гъдуларка по образование! Друг е въпросът, че в записа звучи понтийска лира, която е подобен инструмент, но не същият.

 

Страхотна песен! Сега се надяваме само да издържат двамата, за да може да я слушаме по-често.

 

П.П. Как си личи отсъствието на Ганев обаче! Една детоксикираща от него диета доста добре ще им се отрази.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра музика, и лирата кърти как свири.

Задоволителен вокал на Ана, харесва ми.

Ася с меланхолична песен, сега и Ана, да не сме октомври-февруари? :D А и кой е Любо?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Грам не ми допада, това пеене на Анелия не го издържам, не ми понася. Частта с лирата само ми харесва. 

И при мен така. Не можах да я изтърпя тая песен. И да, хора, това е ако е цигулка... :D :D Пръснах се от смях като го прочетох това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отне ми 10 минути да отворя страницата от толкова много реклами, прекалено бъгав форум. Чудя, се защо все още Рамания нямат Дискорд канал и затрият този форум?  Все едно използвам черно-бял телевизор за гледане и търся сигнал с антена да намеря канали.

 

Нещо не ми допадна песничката, слаба година за Анелия :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

Оттук нататък само на Глория й е разрешено да прави авторска музика - всички останали на опашката при Сакис.

Всички български автори са абсолютно изчерпани и всяка "авторска" песен прилича на 7-8 други. Изглежда много глупаво да се правят кавъри като преди 20 години, но друг вариант за качествена музика няма.

 

Песента на Анелия ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Оттук нататък само на Глория й е разрешено да прави авторска музика - всички останали на опашката при Сакис.

Who is Sakis?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече ми е малко напудрена песен, кога го заобича, кога го показа пред хората, че почна и песни да прави колко го обича. Много инфантилно ми идва за жена с 20 години стаж. Успех все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Кукос - преди време нали той беше посредник за уреждане на правата на гръцките кавъри.

Според мен, това е било преди години. Сега достъпът до всеки автор е много улеснен. Всеки може да се свърже с тях и да преговаря. Но все тая кой е, нека и Сакис е полезен с нещo.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, добре се е получила. Анелия я е изпяла с много чувство и наистина си личи емоцията, която иска да покаже чрез песента. Клипа си е добре, на този балада няма нужда от нещо претруфено. Повече ми харесва от предложението на Алисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...