Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Клипът на "От мен питието" не излезе, защото изобщо не стигна до монтаж. По погрешка екипът на Люси, с който беше снимала, е ползвал същата карта вместо празна, на който е записан суровият материал и за друг клип. Накрая бяха останали само няколко годни секунди с Преслава на тази карта, които влязоха в "Разкрий ме". Преслава излезе колегиална и не сподели причината, която изобщо не зависи от нея, така и понесе цялата тежест на ударите на феновете.

Люси преди време в едно интервю го бе казал, как по погрешка от неговия екип затрили клип за 10 бона.

"Зле разпределени" негов ли беше или на Скерлев? Там пък тя не се харесала. Пак беше с пиратска кърпа като в "Балканско за разкош". Поне като я беше снимала, да го бяха пуснали.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

Азис не ползва фотошоп, Азис ползва друг тип услуги:

150974019_3497045470424407_4327828409754397983_n.jpg

Това да не са част от материалите, които държи Андреа за Галин? Прокуратурата явно и с това се активизира! 

  • Haha 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Между "Как ти стои" и "Да гори в любов" е пуснала следните песни, невлезли в албум:
1. Лудата дойде;
2. Разкрий ме;
3. Правено е с друг, дует с Борис Дали;
4. По моята кожа;
5. Бутилка, трио с Борис Дали и Галена;
6. Ти да видиш
7. Скоро;
8. Няма да съм друга, дует с Анелия;
9. Режим "неприлична";
10. Кажи "здравей";
11. Пиши го неуспешно;
12. Моето слабо място;
13. Повече не питай, дует с Тони Стораро;
14. Ако утре ме губиш;
15. Нашето любов е;
16. Нокаут, дует с Ваня;
17. Аматьорка;
18. Живей, дует с Галена;
20. На тебе не отказвам;
21. С теб или с никой, дует с Фики;
22. Стига ти;
23. In control, дует със Стефан Илчев;
24. Чуплива и влюбена;
25. Няма да ти пиша;
26. Без теб;
27. Пада звезда;
28. Тук жена му пази, дует с Джена;

+ фючерингите:
1. Горе долу, с Фики;
2. Царя на купона, с Галин;

Не може да хване само МСМ и да остави останалите, затова не го е направила. Жалко, че не ги вкара в албум, част от тях - до "Кажи здравей" вкл. ги има в МП3 Бест от 2014-та, ала останалите.

Нали 2015-та около "На тебе не отказвам" се говореше, че щяла да пуска двоен CD+DVD албум. 

"Моето слабо място" е най-големия хит след въпросните песни и си беше заслужила мястото в албум.

Обаче пак се замислям какви цифри продажби щяха да правят чалгарките и днес благодарение на стрийминг услугите ако имахме нормална класация, която да отчита всички фактори при един сингъл/албум. Тъкмо при изграждането й щеше да се прави обстойна проверка и да се отсява реалното от нереалното. А хитруши като Преслава вероятно щяха да се размърдат наистина и да издадат всички тези песни в един албум, за да няма слизане от първо място. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глобален мегахит непосилен дори за Селин Дион!

Факта че Манол е искала да се пробва за Евровизия с тази песен, но Ара не са я пуснали - страх ги е било че напълно ще избута Алисия

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

"Зле разпределени" негов ли беше или на Скерлев? Там пък тя не се харесала. Пак беше с пиратска кърпа като в "Балканско за разкош". Поне като я беше снимала, да го бяха пуснали.

"Зле разпределени" е на Нанков и беше сниман, паралелно с "Бързо ли говоря".
Иначе другите две визии в клипа са топ:
image.png.12949a92598a5409f6f8294087522d23.png

Другата е с една светло синя копринена блуза с V образно деколте, но не мога да намеря снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Глобален мегахит непосилен дори за Селин Дион!

Факта че Манол е искала да се пробва за Евровизия с тази песен, но Ара не са я пуснали - страх ги е било че напълно ще избута Алисия

Че коя е Селин Дилдон (освен една дърта скучна канадска лелка, дето всичките й песни звучат като 1 и няма пукнат хит, демек тяхната Глория), че да я сравняваме с легенда като Емануела?

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

@Andrew Cunanan. Коментирай че Преслава честити празник на децата с thirst trap на Павел. 🥲

Знае как сме се почувствали особено под кръста след като сме видели тази снимка! Ето фото доказателство:
image.png.cfa2eceab0ada0d6cdd4498811176228.png

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

3,9 хил. views, 296 likes, 0 loves, 148 comments, 156 shares, Facebook Watch Videos from Ицо Хазарта: Това ще се случва с всеки, който има различно мнение от тяхното и им казва истината. И то е само...

Дори в Парламента стана по-интересно, отколкото е в чалгата. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Зле разпределени" е на Нанков и беше сниман, паралелно с "Бързо ли говоря".
Иначе другите две визии в клипа са топ:
image.png.12949a92598a5409f6f8294087522d23.png

Другата е с една светло синя копринена блуза с V образно деколте, но не мога да намеря снимки.

Тая визия е брутална! Нанков да го духа, дето не пусна клипа - БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ!
А от тези толкова много песни които не е събрала в албум - трябва. Поне да издаде един двоен албум или сега за 20 години да ги вкара в Бест. Тя в MP3-ката даже е включила някои, но не помня точно сега. Само знам, че трак 1 беше "Режим неприлична", после "Кажи здравей". Мисля, че Лудата дойде и Разкрий ме също са там? Можеш ли да ми намериш списъка?
Май само аз не съм съгласен за "Моето слабо място". Харесвам я, но не ме е яд, че не я клипира. Не исках клип на тази песен. Харесвам си най-много Режим неприлична, а също Нашето любов е и На тебе не отказвам за мен са по-хубави песни. Друг е въпросът кое хората са избрали да е хит. Но в началото много беше хейтвана за "Моето слабо място" , а сега се обърна палачинката!
Обаче 2013 година си спомням като пусна Режима, на секундата ми стана любимата песен! Тогава най-много слушах "Режим неприлична", "Правена съм за ръцете ти" - Соня Немска и "Виж какво" на Малина. Това бяха най-добрите песни за мен! И всичко на Оцко! :D Беше ми любимия композитор по онова време!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...