Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Абе и аз да му бях майка, и аз бих го изч*кал. Човещинка е, Тоци не е виновна!

 

 

Ти и сега можеш да му станеш мамче. Вярвам в теб!

На стоп кадъра този клип ми заприлича на Хайде, излъжи ме. Пуснах го в private view, за да не ми излиза после Тотя като предложение.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Ти и сега можеш да му станеш мамче. Вярвам в теб!

На стоп кадъра този клип ми заприлича на Хайде, излъжи ме. Пуснах го в private view, за да не ми излиза после Тотя като предложение.

Дърта чанта ли ме нарече? 😭 Аз съм само на 25.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

 Галена що е толкова прегракнала,много зле звучи тука… 

Не знам, но в абсолютно всички нахъсани песни ползва този вид изпяване. Пей сърце, Просто шоу, Шефката...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

Тя нашата Преса от Дишай не беше правила нещо подобно. Изобщо не очаквах подобна песен. Е, каквото и да пусне все ще е по-успешно от Без теб, която само като вляза тук се сещам, че съществува... Ха-ха-ха 

Всъщност този таргет го засити успешно и миналата година.

А "Без теб" е недооценена класа.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

bleach-eyes.gif

И до днес не разбирам защо предизвиква такива реакции тук. Песента е свежа и не напълно чалга, а клипът е изненадващо модерен като за Преслава. Имам спомени, че в началото се харесваше от доста хора и според мен в последствие мненията се измениха само защото се оформи като може би най-легендарния Пресов провал. Същата работа като с "Да ти олекне", като изключим онзи гаден цитат, разбира се.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

 

Още като гледах концерта останах впечатлен от доброто сценично представяне на някои изпълнители. Те и самите атмосфера и сцена, екраните, изобщо всичко, си бяха на ниво VMA награди, много пари са хвърлили.

И другата Дара и Тино се бяха постарали:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Още като гледах концерта останах впечатлен от доброто сценично представяне на някои изпълнители. Те и самите атмосфера и сцена, екраните, изобщо всичко, си бяха на ниво VMA награди, много пари са хвърлили.

И другата Дара и Тино се бяха постарали:

Here only classy popfolk ballads please!!!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, SG каза:

Всъщност този таргет го засити успешно и миналата година.

А "Без теб" е недооценена класа.

Мангава Тут е жестока, но е кавър на песен която е над 30 години може би, пък и дует. Иначе самостоятелна песен за този таргет е рядко да пусне, то и аз не съм голям фен на такъв тип песни. В последните десет години за мен най-добрите си остават Режим неприлична, Да гори в любов, Не се изтриваш, Пиян. Другите които също харесвам много Нашето любов е и На тебе не отказвам. Тия кючеци или депресиращо скучни балади не са ми много по вкуса .

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Here only classy popfolk ballads please!!!

 

Това е подсъдимо. Откраднали са ни форумския псевдоним на Доня!

преди 20 минути, DevilWish каза:

Мангава Тут е жестока, но е кавър на песен която е над 30 години може би, пък и дует. Иначе самостоятелна песен за този таргет е рядко да пусне, то и аз не съм голям фен на такъв тип песни. В последните десет години за мен най-добрите си остават Режим неприлична, Да гори в любов, Не се изтриваш, Пиян. Другите които също харесвам много Нашето любов е и На тебе не отказвам. Тия кючеци или депресиращо скучни балади не са ми много по вкуса .

Някои от най-силните тя ги остави без клип в албума от 2019. Все си мислех, че и "Моето слабо място" е влязла в него, но гледам, че нея дори и с място в албум не я е уважила.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Галс и Прес се оказаха голяма конкуренция на Доня Десс и Анелия. С проектите си в последно време се опитват да отместят акцента от тях двете като кралици сред малцинствата. Но могат само да си мечтаят за такова ниво, упорито надграждано с години. :heart:

Е и Джеса има да мечтае докато стигне на едно ниво с ди ориджинал тсиганска краличем

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Това е подсъдимо. Откраднали са ни форумския псевдоним на Доня!

Някои от най-силните тя ги остави без клип в албума от 2019. Все си мислех, че и "Моето слабо място" е влязла в него, но гледам, че нея дори и с място в албум не я е уважила.

Без клипове са Не те забравям, Право в очите, Трябваш ми и Не идвай, като според мен по-силните си имат клипове, иначе тя е известна с това че обича когато има силна песен в албум или да не позволи клипът да излезе или да не я заснеме под претекст че не обича да снима клипове. Трябва да направи песен Много ми е зор. Ама да си го каже направо, че не й е зор да снима клипове. Не че в последния не се кълчи и чекне, направо е като някой пират с русата коса и кърпата.

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Е и Джеса има да мечтае докато стигне на едно ниво с ди ориджинал тсиганска краличем

 

Че тя я е стигнала и надминала още докато Анелия кажи-речи е ходила права под масата. Коя друга може да се похвали, че е дебютирала с песен, в която тъй артистично представя чувствата на просещите ромки по улиците?

Изпреварил времето си шедьовър, от който и създателите на Милионерче са се учили!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pacho каза:

Даже прекалено официално е облечена за капанчето, в което се намира. 

Независимо дали са в капанчета или в битовото на Динко с еленски рога, Гло и Рени са винаги официални, моля, моля! 

WWW.FACEBOOK.COM

Страхотна както винаги 6,03,2022 На живо | By Глория-Folk | Facebook

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Това е подсъдимо. Откраднали са ни форумския псевдоним на Доня!

Някои от най-силните тя ги остави без клип в албума от 2019. Все си мислех, че и "Моето слабо място" е влязла в него, но гледам, че нея дори и с място в албум не я е уважила.

Между "Как ти стои" и "Да гори в любов" е пуснала следните песни, невлезли в албум:
1. Лудата дойде;
2. Разкрий ме;
3. Правено е с друг, дует с Борис Дали;
4. По моята кожа;
5. Бутилка, трио с Борис Дали и Галена;
6. Ти да видиш
7. Скоро;
8. Няма да съм друга, дует с Анелия;
9. Режим "неприлична";
10. Кажи "здравей";
11. Пиши го неуспешно;
12. Моето слабо място;
13. Повече не питай, дует с Тони Стораро;
14. Ако утре ме губиш;
15. Нашето любов е;
16. Нокаут, дует с Ваня;
17. Аматьорка;
18. Живей, дует с Галена;
20. На тебе не отказвам;
21. С теб или с никой, дует с Фики;
22. Стига ти;
23. In control, дует със Стефан Илчев;
24. Чуплива и влюбена;
25. Няма да ти пиша;
26. Без теб;
27. Пада звезда;
28. Тук жена му пази, дует с Джена;

+ фючерингите:
1. Горе долу, с Фики;
2. Царя на купона, с Галин;

Не може да хване само МСМ и да остави останалите, затова не го е направила. Жалко, че не ги вкара в албум, част от тях - до "Кажи здравей" вкл. ги има в МП3 Бест от 2014-та, ала останалите.

Нали 2015-та около "На тебе не отказвам" се говореше, че щяла да пуска двоен CD+DVD албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Без клипове са Не те забравям, Право в очите, Трябваш ми и Не идвай, като според мен по-силните си имат клипове, иначе тя е известна с това че обича когато има силна песен в албум или да не позволи клипът да излезе или да не я заснеме под претекст че не обича да снима клипове. Трябва да направи песен Много ми е зор. Ама да си го каже направо, че не й е зор да снима клипове. Не че в последния не се кълчи и чекне, направо е като някой пират с русата коса и кърпата.

Клипът на "От мен питието" не излезе, защото изобщо не стигна до монтаж. По погрешка екипът на Люси, с който беше снимала, е ползвал същата карта вместо празна, на който е записан суровият материал и за друг клип. Накрая бяха останали само няколко годни секунди с Преслава на тази карта, които влязоха в "Разкрий ме". Преслава излезе колегиална и не сподели причината, която изобщо не зависи от нея, така и понесе цялата тежест на ударите на феновете.

Люси преди време в едно интервю го бе казал, как по погрешка от неговия екип затрили клип за 10 бона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

Веднага извади от джоба козовете с Глория :1000(29):, направо, като я видях до Динко, ми се срина светът.... отивам да изгълтам малко успокоителни.

deep-breath-vineeth-kumar.gif

Отиват си като два чорапа от един и същи чифт.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...