Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това е хубаво, ама това 100 пъти "ти си любовта" в припева.... отделно липсва емоция в изпяването. Ако беше песен на Преслава щеше да я закове от раз.

Любимата ми част е като показва как тегли кредит за да плати клипа.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, meleto каза:

Джулия е безлична. Няма харизма. По-добре е от Мария Петрова или както беше, но няма потенциал за повече. Особено с пауза от 2 години. Щото и да е имала песен 2022 е минала между капките.  Апф..тя имала песен и през 2023

 

Ха, ясно защо има 700к.

Тази песен не е лоша. Чужда и Този път също стават от последните й песни. Просто липсата на харизма може би си каза думата и не се забелязаха.

Последния й хит май е това:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Значи е наложително да посетиш очен доктор.

 

Идея си нямам коя е тая Калина, ама ти като мислиш, че на Джена мъжо й става за нещо повече от търкане на обуща и изхвърляне на боклука - какво да кажа аз?!

 

received_1041398306779352.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Stela каза:

Тази песен не е лоша. Чужда и Този път също стават от последните й песни. Просто липсата на харизма може би си каза думата и не се забелязаха.

Последния й хит май е това:

 

“Чужда” си стана абсолютен хит за тогавашното лято. Просто няма как да има голяма продължителност при положение че Джулия след това се върна към буламачите. Мисля че само Ножът беше една идея по-хитова от всичко друго което избълва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stela каза:

Тази песен не е лоша. Чужда и Този път също стават от последните й песни. Просто липсата на харизма може би си каза думата и не се забелязаха.

Последния й хит май е това:

 

Честито, днес печелиш интернеда. Голям виц, 34 изобщо имала хит :roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идолът на Джия, Дион и племенницата на Галена:

WWW.VBOX7.COM

Ерик Екзотик - Защо Ме Търсиш?(луда работа).Аз направо съм възмутен що за хора има.Кофтито е че не се лекуват на време.Ето го крайния резултат.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Jouey каза:

Естествено, че на Джия е много по-добра версията и всичко е много по-изпипано в сравнение със сръбския траверс.

Понякога не знам дали и сами си вярвате на глупостите.

  • Thanks 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Който и да е - не е излъгал, я! 🤣

Цитат

Стана ясно, че за Десита най-големият страх след преживения ужас е да види мъж в тъмното. 

...

рюнетката не крие и за това, че си е поставила силикон и хиалурон в устните си, с които да е в тон с колежките си в бранша.

Не е лесно да си тоя Кон, наливаш толкова пари в джуки, силикон, екстеншъни да си в тон с другите колежки от магистралата, а накрая все още виждаш мъжа в себе си. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само такова нещо не бяхме имали в чалгата:
image.png.54c1ab685c1231d6235a26b7b7fbb1f5.png

Той Десит не е нещо ново, но не съм убеден смяната на заглавието да доведе до нещо различно ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

 

1:19 Емилия защо говори така? ХАхахахаха.

Ох, колко са грозни всичките. Като говорим за нашенски циганийки - е тва е. Но грам дамата, примата на модерния фолк и вечната номер 1 С И Л В И Я е там. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

Screenshot_20230530_180642_Facebook.jpg

Праф е ... човека? Защо да плаща за фотошоп лиценз на Адоби, като има филтри безплатни колкото искаш, или достатъчно народ да ги обработва с въпросния софтуер вместо него? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...