Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това е прословутия клип с ефектите:

 

От какво точно е редно да сме впечатление че не сме виждали през 2001ва, или е говорила пак за йойо ефекта на поредната диета? 

Изобщо защо обръщаме толкоз внимание на изкуфялото Рени в деня за Магда? Тая да 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 11-ти;
Биг Брадър: Рени, кога е основана българската държава?
Рени: 681-ва, Биг Брадър, обаче най-добрият й период беше когато с Шабан Шаулич и Мирослав Илич направихме концерт в НДК, нарече Мост над Балканите. Даже жената от билетния център ми каза, че за първи път залата била толкова пълна....

 

Ден 21-ви:
Биг Брадър: Рени, с какви мотиви номинираш Емануела?
Рени: Биг брадър, номинирам я заради непристойното ѝ държание и песните й, с които влияе зле на младото поколение, аз такива песни нямам, ето например на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, наречен Мост над Балканите, за който жената от билетния център ми каза, че бил ултра препълнен, изпях само стойностни песни като....

Ден 31-ви:
Биг брадър: Рени, кои качества най-много цениш у Ути?
Рени: Много добър кулинар е, Биг брадър, и голям интелектуалец, ако бяхме близки с удоволствие щях да го поканя на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич. Не знам дало съм споменавала за него, Биг брадър? Мост над Балканите се казваше. Много хубав концерт. А, Биг брадър, да знаеш какво само ми каза продавачката от билетния център - концерт с толкова пълна зала не е виждала досега...

 

Невероятно е как от всяка една тема и въпрос Рени може да стигне до този ШИБАН концерт. :) Абсолютна комплексарка и селяндурка е.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

В този твой пост мненията ни до голяма степен се доближават. Много фактори подпомогнаха края на чалгата, но като се замислиш повечето от изредените от теб пак се коренят в тази смяна на системата в монопола, която подтикна изпълнителите да дават всичко, за да се задържат, включително и да скачат по модерното течение, да загърбват стила си, да си правят мръсно - само и само да не изостанат твърде много от онези, които са налагани от Митака и парите. А онзи, които Митака и парите налагаха, можеха да си позволяват да са различни именно защото бяха привилегировани - и така изпъкваха, а някои изпъкват и до днес. А ако не успеят да изпъкнат достатъчно над истинските звезди - стига се до радикални ходове като насилственото спиране на Нов Фолк и радио Сигнал. Не говоря за Галена тук, да уточним преди някой от нейните пак да ми е скочил... Убеден съм, че доста от четящите ни си знаят за кого става дума. ;)

По това време такива като Рени вече са пример, че трябва да се подчиняваш на въпросната система, иначе изгърмяваш. Междувременно идват, действително, фактори, с които Митака няма общо и които също са причина за някои от изброените точки - влизането в ЕС и кризата от 2008. Но по това време Рени така или иначе вече е към края си, тъй че не те са й секнали засилката.

За следващия ти пост имаме повече несъгласие. :D

Рени според мен се обърка и е искала да каже, че "Искай ме" е с ефекти.

2001 Рени има и Мерцедес в Сърбия, която гледам, че в YouTube има над 15М сумарно и гони 1.5М в Spotify. Гигантски цифри за певица, която в пиковите ери на тези платформи е била напълно залязла и в двете държави.

Албумът от 2003 не й е Мега като предните, но заглавната песен си беше хит от този ранг. А Папагалът в Бг може да не е била кой знае какво, но в Сърбия си е била почти от ранга на Мерцедес - в YouTube е с почти 11М, а в Spotify с над 250k - отново повтарям, това са цифри за напълно неактуална певица за последните близо 15 години.

Не знам как са стояли нещата в отношенията й с Гранд, но сериозно ли трябва да сме наивни и да си мислим, чу и да е искала, е щяла да получи нещо от тях докато междувременно е имала договор и с налагащия съвсем други имена монопол Пайнер? Тя логиката даже си е напълно в другата крайност - че ако Митака не е искал някакви такива като Рени да му засенчват звездите, именно забрани от този тип ще да та били първите. Реално тя чак 2006 има свободата отново да работи с тях, но тогава кариерата й действително вече е на доизживяване и може и Гранд да не са я искали.

А че е имала титнични успехи, които са я превърнали в легенда дори не е повод за спор - това си е ясно като бял ден. ;)

Ся, че се е объркала е ясно като бял ден. Ама като тя не си знае творчеството, как очаква от нас да й го знаем. И не е да кажеш като Глория да има 20 албума и 100 клипа, че да й се сливат вече. Просто й дреме на фитката и вече дори не се стреми да си отренира репертоара за интервюто предварително, а отива напълно неподготвена.

"Какво е обич" има 53 хиляди гледания в тубата и 8 К в бокса - какъв мега хит, какви 5 лева?! 

Мързи ме да оспорвам останалото, ще го направя някога в следващ пост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ся, че се е объркала е ясно като бял ден. Ама като тя не си знае творчеството, как очаква от нас да й го знаем. И не е да кажеш като Глория да има 20 албума и 100 клипа, че да й се сливат вече. Просто й дреме на фитката и вече дори не се стреми да си отренира репертоара за интервюто предварително, а отива напълно неподготвена.

"Какво е обич" има 53 хиляди гледания в тубата и 8 К в бокса - какъв мега хит, какви 5 лева?! 

Мързи ме да оспорвам останалото, ще го направя някога в следващ пост. 

Е, това че "Какво е обич" си е останала в 2003 и може би малко след нея е съвсем друг въпрос. ;)

А Рени като я бъзикате за действително голямата излагация в Брадъра, то поне бъдете малко по-оригинални от обичайните гаври за Нобела и припомнете как се оплакваше на Ирина, че нямала участия и онази взе, че й предложи да ходила с Ути по готварски събори и да пеела там до него - и клетата, отчаяна Рени се замисли над тази супер долнопробна идея.😆

Това е колкото смешно, толкова и тъжно, де. Радвам се, че напоследък Сашка или там който е вече й урежда повече участия.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ден 11-ти;
Биг Брадър: Рени, кога е основана българската държава?
Рени: 681-ва, Биг Брадър, обаче най-добрият й период беше когато с Шабан Шаулич и Мирослав Илич направихме концерт в НДК, нарече Мост над Балканите. Даже жената от билетния център ми каза, че за първи път залата била толкова пълна....

 

Ден 21-ви:
Биг Брадър: Рени, с какви мотиви номинираш Емануела?
Рени: Биг брадър, номинирам я заради непристойното ѝ държание и песните й, с които влияе зле на младото поколение, аз такива песни нямам, ето например на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич, наречен Мост над Балканите, за който жената от билетния център ми каза, че бил ултра препълнен, изпях само стойностни песни като....

Ден 31-ви:
Биг брадър: Рени, кои качества най-много цениш у Ути?
Рени: Много добър кулинар е, Биг брадър, и голям интелектуалец, ако бяхме близки с удоволствие щях да го поканя на концерта ми с Мирослав Илич и Шабан Шаулич. Не знам дало съм споменавала за него, Биг брадър? Мост над Балканите се казваше. Много хубав концерт. А, Биг брадър, да знаеш какво само ми каза продавачката от билетния център - концерт с толкова пълна зала не е виждала досега...

 

Невероятно е как от всяка една тема и въпрос Рени може да стигне до този ШИБАН концерт. :) Абсолютна комплексарка и селяндурка е.

Сега може ли да сееш такива неистини? Каквато и да е Рени, не заслужава такива откровени лъжи. Жената от касата й е казала, че не се е налагало да чистят след концертите й (за разлика от тезо на Планета, където е фраш с цигани), а не че били препълнени. Това второто тя сама може да го види! Нейната публика е културна. Само начетени и фини хора слушат Шаран Шайбич и Мирослав Илич Чайковски.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия феновете на останалите певачки не простиха на мадам Рьони, че им го каза!

1. Каза, че Преслава не пее народни като хората

2. Не знае дали Ивана пее. Сме помня дали знаеше на колко години е.

3. Как се изкефи, че й казаха, че изглежда по добре от Глорето, с която са наборни, но си е донякъде така де.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Тия феновете на останалите певачки не простиха на мадам Рьони, че им го каза!

1. Каза, че Преслава не пее народни като хората

2. Не знае дали Ивана пее. Сме помня дали знаеше на колко години е.

3. Как се изкефи, че й казаха, че изглежда по добре от Глорето, с която са наборни, но си е донякъде така де.

А тя все едно може да пее народно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Тия феновете на останалите певачки не простиха на мадам Рьони, че им го каза!

1. Каза, че Преслава не пее народни като хората

2. Не знае дали Ивана пее. Сме помня дали знаеше на колко години е.

3. Как се изкефи, че й казаха, че изглежда по добре от Глорето, с която са наборни, но си е донякъде така де.

Коя е Рени, че да коментира кой как пее народна музика? Разбирам Десислава да си позволи, не че й е в натюрела, ама Рени дето естрада, чалга и народно го пее с една и съща постановка и няма никакво вибрато, и въобще звучи комично в този жанр - тръгнала да коментира....

Квато и да е Ивана - варел, бъчва, троянски кон, е пяла двойно и тройно повече пъти на живо от Рени за цялата й кариера. И до днес не си позволява да дъни плейбек в механи и под сурдинки, докато на Рени все ни изкачат клипове, любезно качени от Планетчо, как в механа "Наше село" само си отваря устата под съпровода на студийни записи.

Верно че в лице Глора е виснала и плаши, и й препоръчвам да слага черен чувал на главата си, за да не стресира хората покрай нея. Ама Рени е глиган, хубуу, има хубуу лице, макар че веждите нарисувани с перманентен маркер не са най-добрата гледка, ама с туй туловище какво правим?! Тя съвсем спокойно би могла да убие сумалийче с цицата си, да не говорим за тоя огромен бедър, дето все още няма шивашки метър, дето да може да го обхване. Те, затва и вече не я канят по предавания, просто няма толкова здраво желязо, дето да може да я издържи.

И къде е тръгнала да се сравнява с Глора?! Онаа поне има фенове и тук таме некви спорадични успехи.

Ей затова хората я заебаха, дървени философи по всичкология, лицемери и откровени лъжци - никой ги не ще.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Е, това че "Какво е обич" си е останала в 2003 и може би малко след нея е съвсем друг въпрос. ;)

А Рени като я бъзикате за действително голямата излагация в Брадъра, то поне бъдете малко по-оригинални от обичайните гаври за Нобела и припомнете как се оплакваше на Ирина, че нямала участия и онази взе, че й предложи да ходила с Ути по готварски събори и да пеела там до него - и клетата, отчаяна Рени се замисли над тази супер долнопробна идея.😆

Това е колкото смешно, толкова и тъжно, де. Радвам се, че напоследък Сашка или там който е вече й урежда повече участия.

Хитовете от 2003-та имат що годе добра гледаемост или у вбокса, или у тубата - Леден свят, Думи две, Къв си ти бе, Феникс, Безумна любов и прочие как генерират интерес и сега, само пак Рени не мое?!

За този бисер се сетих снощи. Велика идея, оня ша готви шкембе, Рена ще върти тендежерите на носа си и докато примлясва бавно-бавно ша пее. Велико! Да се филмира мигом!

Обаче от Ета ще подхват Ути за гавра с животните. Не знам дали е разрешено на глигани кат Рена да се изявяват по подобен начин. Да иде в цирка или в някое фрийк шоу, там супер ще си пасне с обстановката и клиентелата.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хитовете от 2003-та имат що годе добра гледаемост или у вбокса, или у тубата - Леден свят, Думи две, Къв си ти бе, Феникс, Безумна любов и прочие как генерират интерес и сега, само пак Рени не мое?!

За този бисер се сетих снощи. Велика идея, оня ша готви шкембе, Рена ще върти тендежерите на носа си и докато примлясва бавно-бавно ша пее. Велико! Да се филмира мигом!

Обаче от Ета ще подхват Ути за гавра с животните. Не знам дали е разрешено на глигани кат Рена да се изявяват по подобен начин. Да иде в цирка или в някое фрийк шоу, там супер ще си пасне с обстановката и клиентелата.

Замислила се е, ма като за първосигнално едноклетъчно като нея, не е било за пеенето, а за плюскането. 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

2,9 хил. views, 113 likes, 2 loves, 2 comments, 102 shares, Facebook Watch Videos from Радио Ultra: Райна - Думите не стигат #radioultra #raina #dumitenestigat

Мда, бая клипове явно са свалили. Да не са се разпърдяли Митьо и някой режисьор? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не се публикува и втори път тази разкошна песен! Една от най-добрите!

Нека се насладим на още две изпълнения на нереализирани песни на Райна!
Денят започва винаги с ДОБРА НОВИНА! ❤️ 

Някой има ли Фантазии? :D 

@Lelqtian или @asylum трябва някой да продължи с Мокрите сънища! :D 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро, малко статистика:

Странно, но Цветелина Янева губи близо 100к за 24 часа в Youtube. От 236к пада на 154к.

Алфа с тяхната ''Трилогия'' от 20к пак са почнали да правят по 40к.

Песента на Галин от 43к пада на 9к.

При другите изпълнители не се усещат странни аномалии. Триото на Галена, Азис и Антонио все още прави добри гледания, но далеч от силните им проекти.

 

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Добро утро, малко статистика:

Странно, но Цветелина Янева губи близо 100к за 24 часа в Youtube. От 236к пада на 154к.

Алфа с тяхната ''Трилогия'' от 20к пак са почнали да правят по 40к.

Песента на Галин от 43к пада на 9к.

При другите изпълнители не се усещат странни аномалии. Триото на Галена, Азис и Антонио все още прави добри гледания, но далеч от силните им проекти.

 

Днес ти печелиш целия интернет и то още от толкоз рано с този виц. Антонио имал силни проекти :D добре ме развесели! 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:
WWW.FACEBOOK.COM

2,9 хил. views, 113 likes, 2 loves, 2 comments, 102 shares, Facebook Watch Videos from Радио Ultra: Райна - Думите не стигат #radioultra #raina #dumitenestigat

Мда, бая клипове явно са свалили. Да не са се разпърдяли Митьо и някой режисьор? 

Srpski prAva?

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Не може да не се публикува и втори път тази разкошна песен! Една от най-добрите!

Нека се насладим на още две изпълнения на нереализирани песни на Райна!
Денят започва винаги с ДОБРА НОВИНА! ❤️ 

Някой има ли Фантазии? :D 

@Lelqtian или @asylum трябва някой да продължи с Мокрите сънища! :D 

Обожавам “Фантазия”. Трябваше да я клипира. Ами тази:

“Добра новина” беше егати силния албум. Да, имаше и няколко пълнежа, но също и супер големи мегахитове и нереализирани потенциални такива. Албумът е трябвало да се появи през май 2004, но го пускат зимата. Един от най-силните албуми за 2005 да кажем, понеже се разви тогава. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Обожавам “Фантазия”. Трябваше да я клипира. Ами тази:

“Добра новина” беше егати силния албум. Да, имаше и няколко пълнежа, но също и супер големи мегахитове и нереализирани потенциални такива. Албумът е трябвало да се появи през май 2004, но го пускат зимата. Един от най-силните албуми за 2005 да кажем, понеже се разви тогава. 

Аз исках и тази да снима!

❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...