Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, GSA каза:

Абсолютен топ. Тогава в първите си години, Райна беше наредила някаква нечовешки добра поредица от топ балади: Гасне пламък, Не бях ли, Болка от спомени, Нося те в сърцето..

Как също е яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Абсолютен топ. Тогава в първите си години, Райна беше наредила някаква нечовешки добра поредица от топ балади: Гасне пламък, Не бях ли, Болка от спомени, Нося те в сърцето..

Най-якатаааааа! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как също е яка.

Да, но тя е от преди 2003 година, за това не я споменах. 

преди 25 минути, DevilWish каза:

Най-якатаааааа! ❤️ 

 

Леле да. Голям мой пропуск. Жалко, че клипа към нея така и не се осъществи. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Да, но тя е от преди 2003 година, за това не я споменах. 

Леле да. Голям мой пропуск. Жалко, че клипа към нея така и не се осъществи. 

Да и мен ме е яд, заедно с "Хиляди жени" това е любимата ми песен на Райна. Не знам защо не е пуснала видеото, но и ново да беше заснела, пак си заслужаваше. Тази песен е меко казано добра! ❤️ Години наред я въртях постоянно и ден не минаваше без нея откакто я чух. Още нямах компютър, като малък гледах Планета и я пуснаха и от тогава постоянно се сещах за нея. Даже това беше първата песен и албум които си свалих на компютъра, защото разбрах, че е включена в "Агресия". Никога не е късно да се замисли за видео на това парче, то така или иначе дойдоха на мода да възраждат старите си песни, един Илиян например онзи ден пусна ремикс на "Обичам те, гадино" с нов клип от преди 8 години, въпреки, че тя си имаше видео. По-добре да реализират песни които не са получили клип през годините. Мисля, че Есил Дюран беше направила нещо такова. Старо, но златно, ако й пусне видео това ще бъде много яко.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:
  • 1998 – Награда на публиката – предаване „Хит Коктейл“
  • 1998 – Видеоклип на годината „Завърни се, море“ – Годишни награди на сп. „Нов фолк“
  • 1998 – Албум на годината „Вечната обич“ – Годишни награди на сп. „Нов фолк“

по принцип не понасям народно, но Румяна пее като ангел. Баси вибратото. Тази също:

Румяна беше красива и различна, излъчваше доброта, чистота и сърдечност. Другите от този жанр нямаха тази аура по това време.

Мисля, че нейн беше и първият самостоятелен фолклорен албум на поп-фолк певица. Умело балансираше двата жанра и получаване уважение за което.

Е, и Глория си имаше аура през 90те, просто до едно време не изглеждаше като звезда, каквато Румяна примерно си беше още от началото. Сашка също грабна хората с нетипична за онова време скандална харизма. Но Румяна несъмнено си беше с най-свежо излъчване, усещаше си се като устремена чужда звезда едва ли не.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева, ако не се лъжа, е първия чалга изпълнител с над 20 хиляди стрийминга за 24 часа в българския спотифай.

Голямо постижение, няма какво да се лъжем.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Anyway so...  Румяна е първата и една от малкото чалга певици с песни, аранжирани от Мага през далечната 1999-та. Можете да си представите колко уважавана е била.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

Да и мен ме е яд, заедно с "Хиляди жени" това е любимата ми песен на Райна. Не знам защо не е пуснала видеото, но и ново да беше заснела, пак си заслужаваше. Тази песен е меко казано добра! ❤️ Години наред я въртях постоянно и ден не минаваше без нея откакто я чух. Още нямах компютър, като малък гледах Планета и я пуснаха и от тогава постоянно се сещах за нея. Даже това беше първата песен и албум които си свалих на компютъра, защото разбрах, че е включена в "Агресия". Никога не е късно да се замисли за видео на това парче, то така или иначе дойдоха на мода да възраждат старите си песни, един Илиян например онзи ден пусна ремикс на "Обичам те, гадино" с нов клип от преди 8 години, въпреки, че тя си имаше видео. По-добре да реализират песни които не са получили клип през годините. Мисля, че Есил Дюран беше направила нещо такова. Старо, но златно, ако й пусне видео това ще бъде много яко.

Песента е кавър, чийто права трябва да се оправят, преди да може да се издаде отново, което при Райна не виждам как ще се случи.

преди 3 минути, -A. каза:

Цура Янева, ако не се лъжа, е първия чалга изпълнител с над 20 хиляди стрийминга за 24 часа в българския спотифай.

Голямо постижение, няма какво да се лъжем.

Нали всичко може да се манипулира? Тоест сега признаваш, че гледанията в YouTube също са реални? За мен и в спотифай има манипулации, особено с парите на Цура. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Anyway so...  Румяна е първата и една от малкото чалга певици с песни, аранжирани от Мага през далечната 1999-та. Можете да си представите колко уважавана е била.

 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна в тоя клип изглежда като световна звезда, особено върху колата, а Глория изглежда доста евтинко и по балкански през същата година:

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале SG пак е ръсил страшни глупости. Сега пък защо триото имало 200к за ден, а не 500-600 или милион като ВНЛ.

То аз тази боза съм я пуснал точно ВЕДНЪЖ и дори не помня как звучи частта на Галена, а ВНЛ като излезе си я превъртах и даже я споделих с някоколко приятели. Така беше и масово, избухнаха жестоко с това парче и беше сензация по социалните мрежи.

Азис когато реши да прави проекти с Галена, поне да остави всичко в нейните ръце, а не да я кани наготово в подобни бози и да очаква просто името й да докара интерес, дори и половината коментари да са за нея.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Луна в тоя клип изглежда като световна звезда, особено върху колата, а Глория изглежда доста евтинко и по балкански през същата година:

 

Мяза на Петра. Глория винаги е изглеждала яко и стилно.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Нали всичко може да се манипулира? Тоест сега признаваш, че гледанията в YouTube също са реални? За мен и в спотифай има манипулации, особено с парите на Цура. 

Не вярвам някой да се занимава да манипулира статистики за Спотифай в България.

Песента наистина си е хит и такива цифри не са изненадващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Мяза на Петра. Глория винаги е изглеждала яко и стилно.

 

 

Като обикновена жена от народа с изпъкнали вени на врата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Не вярвам някой да се занимава да манипулира статистики за Спотифай в България.

Песента наистина си е хит и такива цифри не са изненадващи.

Е, ти за една година тук, не разбра ли, че НИЩО след 2003-та не е хит в този форум.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Е, ти за една година тук, не разбра ли, че НИЩО след 2003-та не е хит в този форум.

Щото техните мърши са отдавна залезли, затуй ли и ний да не се радваме на НАСТОЯЩИТЕ успехи на нашите любимки?!

Радвам се, че Цуци мачка!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Мяза на Петра. Глория винаги е изглеждала яко и стилно.

 

 

Особено с русата перука. И Луна прилича на :), ама и Глория поне да се беше направила руса, къф е тоя евтинджос, отделно клипа е потрес, той е жива тв версия. Прав е, че изглежда баш като жена от народа, няма това евтино излъчване на лека жена, но няма нищо звездно в нея. То до 2002 май в никоя няма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Особено с русата перука. И Луна прилича на :), ама и Глория поне да се беше направила руса, къф е тоя евтинджос, отделно клипа е потрес, той е жива тв версия. Прав е, че изглежда баш като жена от народа, няма това евтино излъчване на лека жена, но няма нищо звездно в нея. То до 2002 май в никоя няма.

Тук също е с руса перука и изглежда като от бит пазара. А визията с розовата рокля, черните очила и цялата мокра е 1:1 с:
image.png.558b4980aaa8c1d7b4c52e8073430e44.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тук също е с руса перука и изглежда като от бит пазара. А визията с розовата рокля, черните очила и цялата мокра е 1:1 с:
image.png.558b4980aaa8c1d7b4c52e8073430e44.png

Aми зле са в началото, не е само тя обаче. После стават по лачени.  Една няма която да е тръгнала лъскава. Те тръгват от село, не идват от Париж все пак. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Е, ти за една година тук, не разбра ли, че НИЩО след 2003-та не е хит в този форум.

Не е баш така ;) 

И разбира се всички гърмежи на Ванчето разбира се Великова но най-вече 

 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Aми зле са в началото, не е само тя обаче. После стават по лачени.  Една няма която да е тръгнала лъскава. Те тръгват от село, не идват от Париж все пак. 

 

Но дори след колко петилетки вече, дори като стигнат Париж, никога не успяват да оставят селото на село ;) 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...