Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 19 часа , meleto каза:

 

Гери Никол и Тита пък се самоубиха, влизайки в чалгата. Буквално са на ниво Магда от 2003.

Магда стартира доста ударно. "Море и суша" беше голям хит. "Утре късно е" - нямам спомен за нея колко се е откроила, но се ротираше доста в рубриката "Златен хит" години по-късно. 

Изобщо няма почва за сравнение. Когато Магда дебютира песните й бяха гледани от 250 000+ зрителя дневно. С такова нещо не могат да се похвалят Гери и Туце в най-пиковите си периоди, камо ли сега. Иначе Гера прави супер продукция, просто не е оцелила тотален хит от дуета със Слаткаристика, който си беше софт чалга.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда и Гери / Тита са на различни галактики. Но ако говорим за сегашното им положение, и тогавашното на Магда да, тя е по - добре. Аз не мисля, че Тита е супер зле, поне не толкова колкото тук я изкарвате. Пускаше си се, тва с Фики, тва с Джена. Има какво да пее. За Гуца не знам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ми не бяха наравно, чуй крясъците на първите акорди на "Къде си ти" и най-вече на "Луда по тебе" и как всички скачат от раз. Определено Камелия в пъти беше по-добре приета.

Миксът на Глора е слаб. Трябваше да е Феникс/Не сме безгрешни/Ненаситна в този ред и щеше да разбие.

@SG Анелия имаше един от най-бруталните приеми на този концерт със "Само мене нямаш".

 

Това си бяха някои от най-силните години на Анелия,  след първите. На следващата беше Певица на годината. Не бихме могли да правим сравнение с Нелина, която на онзи етап отдавна беше загряла, че няма смисъл да се бута. Но пак се прие най-добре по отношение на положителна реакция спрямо представянето.

Между другото, по другата ни тема за 1999 държа да добавя, че всички тези приказки за Пеперуди, Дами Пики, Рибки и изпълнителки като Таня, Глория, Кати, Камелия и т.н. си ги говорим като за призмата на изпълнителите, които после са имали възможността да получат лично признанието за силната си година. Но реално през 1999, за жалост, най-голямото (тъжно) събитие в жанра, най-голямото име, най-излъчваната и най-продаваната с цялата си дискография беше Румяна. Дори от Милена Рекърдс мисля, че говореха за продажби от порядъка на 1 милион... Огромна загуба за поп-фолка. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Аплодисментите на Камелия са монтирани. Глория също има такова клипче дето се1 стадион вика. Аз бях в залата и бяха горе долу наравно. Намери изкуствените аплодисменти на Глория на микса и ще видиш.

На Анелия също са монтирани фалшиви аплодисменти и са подсилили звука на публиката. Не знам за какво го правят.

WWW.VBOX7.COM

10 години Тв Планета - Глория - микс(live)

Ето го, при Камелия и Глория все едно цял стадион. бТВ Къде си ти се прие по зле от Ненаситна, та не знам.

Но идеята беше тук за Нелина, ако беше изпяла Бял Мерцедес и тя щеше да има този прием. А Анелия беше най - добре приетата за вечерта със Така ме кефиш. От големите имена най - зле беше Галена.

3:22 - 70-80% от публиката е на крака. Изобщо не може да се сравнява който и да било прием на Камелия с този на Глория. Камелия в пъти я бие в това отношение. То е просто смешно да се дискутира това.

Дори акапелата на "Залеза и зората" (в края на клипа, който съм дал) е по-добре приета от "Ненаситна"😭

И за да докажа тезата си, заповядайте кадри на публиката по време на изпълненията:

Така ме кефиш:
image.png.8e9a1089f77be848c58586a70b50ac83.png

на края на "Къде си ти":
image.png.32c40dc8b9c6fc37f37756a4bed3df2e.png

Луда по тебе:
image.png.b88f47aba440e8003fd1cb30c9082e51.png

по време на "Ненаситна":
image.png.a4c9324ec9514d6474a703a073be9012.png

на края на "Ненаситна" - началото на "Циганско сърце":
image.png.1d9e750c59ceb7f9acd3eef061174e87.png

 

Не сме безгрешни:
image.png.350f76fc6d8827d422f1445ba717ea76.png

след Не сме безгрешни:
image.png.0d70da49b086c06ad96b0e4dd6d1ffff.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда не знам дали е била някога в топа, но все пак дебютира 2003та  във времената когато Планета беше след националните телевизии, а самия кокошарник беше абсолютен монопол със конвейера и сръбски кавъри колкото искаш. Та дори нейния връх, далеч от баш топа, еднодневките Тита, Гери или Никол никога няма да стигнат или видят. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Това си бяха някои от най-силните години на Анелия,  след първите. На следващата беше Певица на годината. Не бихме могли да правим сравнение с Нелина, която на онзи етап отдавна беше загряла, че няма смисъл да се бута. Но пак се прие най-добре по отношение на положителна реакция спрямо представянето.

Между другото, по другата ни тема за 1999 държа да добавя, че всички тези приказки за Пеперуди, Дами Пики, Рибки и изпълнителки като Таня, Глория, Кати, Камелия и т.н. си ги говорим като за призмата на изпълнителите, които после са имали възможността да получат лично признанието за силната си година. Но реално през 1999, за жалост, най-голямото събитие в жанра, най-голямото име, най-излъчваната и най-продаваната с цялата си дискография беше Румяна. Дори от Милена Рекърдс мисля, че говореха за продажби от порядъка на 1 милион... Огромна загуба за поп-фолка. 

Руми завинаги ще си остане легенда, чийто статут е неоспорван, заразлика от този на тази, която й направи черна магия и малко след това потъна в тотално забвение. 😭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Това си бяха някои от най-силните години на Анелия,  след първите. На следващата беше Певица на годината. Не бихме могли да правим сравнение с Нелина, която на онзи етап отдавна беше загряла, че няма смисъл да се бута. Но пак се прие най-добре по отношение на положителна реакция спрямо представянето.

Между другото, по другата ни тема за 1999 държа да добавя, че всички тези приказки за Пеперуди, Дами Пики, Рибки и изпълнителки като Таня, Глория, Кати, Камелия и т.н. си ги говорим като за призмата на изпълнителите, които после са имали възможността да получат лично признанието за силната си година. Но реално през 1999, за жалост, най-голямото събитие в жанра, най-голямото име, най-излъчваната и най-продаваната с цялата си дискография беше Румяна. Дори от Милена Рекърдс мисля, че говореха за продажби от порядъка на 1 милион... Огромна загуба за поп-фолка. 

Защото умря и то по трагичен начин. Хората много обичат да ми се сещат като някой се спомине. Майкъл Джексън същата работа в световен мащаб, Уитни, сега гледам Тина в Спотифай е дигнала с 2 милиона. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още две брутални песни от последния албум на Д-р. Магда Стоянова, които са по-силни от нещата които се пускат днес!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:
WWW.VBOX7.COM

Магда - Нямам душа(live от Наше село) - By Planetcho

 

Обожавана песен! Ама защо въртяха рядко официалното видео по Планета се чудя? Поздрав от мен с брутално яката, страхотна, върховна, прелестна песньовка СЛУЧАЕН ДРИФТ!

И разбира се, реклама на един от най-яките албуми на Магда - СЛУЧАЕН ФЛИРТ! Да си припомним тези хубави времена! И да, Магда имаше всички шансове да е сред най-добрите!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Руми завинаги ще си остане легенда, чийто статут е неоспорван, заразлика от този на тази, която й направи черна магия и малко след това потъна в тотално забвение. 😭

Аз бях от онези, които й станаха фенове в последствие и си изкупих почти всичко нейно. В дискографията си има още много песни, които не са били от най-големите й хитове, но са показвали защо е била една от най-големите на 90те още преди смъртта си. А начинът, по който се е запазила като емблема във времето вече почти 24 години е сравним само с Паша Христова.

Тези приказки за Глория винаги са ми били нелепи. Да не говорим, че в последните над 15 години са опровергани, защото тя не просто е засенчена от друга/ги големи, а е извън играта. Една повелителка на тъмните магии не би позволила чак такова падение. :D

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото умря и то по трагичен начин. Хората много обичат да ми се сещат като някой се спомине. Майкъл Джексън същата работа в световен мащаб, Уитни, сега гледам Тина в Спотифай е дигнала с 2 милиона. 

Е, това ясно. Затова казах 'за жалост'. Но не е като да е била неактуална преди трагедията. Даже мисля, че беше получавала награди по-рано същата година. Абе пълна сила си беше на 90те и я чакаха още години слава, според мен.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз на Магда слушах две/три песни, но винаги ми се е струвало, че има много прасешка физиономия. 

Е, да! На времето беше много бузеста, но пък е супер готина и симпатична!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Е, да! На времето беше много бузеста, но пък е супер готина и симпатична!

 

Мда, вече може да я сбъркаш с Десислава ;) Дано я викнат като готвят с Рени. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Аз бях от онези, които й станаха фенове в последствие и си изкупих почти всичко нейно. В дискографията си има още много песни, които не са били от най-големите й хитове, но са показвали защо е била една от най-големите на 90те още преди смъртта си. А начинът, по който се е запазила като емблема във времето вече почти 24 години е сравним само с Паша Христова.

Тези приказки за Глория винаги са ми били нелепи. Да не говорим, че в последните над 15 години са се потвърдили, защото тя не просто е засенчени от друга/ги големи, а е извън играта. Една повелителка на тъмните магии не би позволила чак такова падение. :D

Е, това ясно. Затова казах 'за жалост'. Но не е като да е била неактуална преди трагедията. Даже мисля че беше получавала награди по-рано същата година. Абе пълна сила си беше на 90те и я чакаха още години слава, според мен.

  • 1998 – Награда на публиката – предаване „Хит Коктейл“
  • 1998 – Видеоклип на годината „Завърни се, море“ – Годишни награди на сп. „Нов фолк“
  • 1998 – Албум на годината „Вечната обич“ – Годишни награди на сп. „Нов фолк“

по принцип не понасям народно, но Румяна пее като ангел. Баси вибратото. Тази също:

Румяна беше красива и различна, излъчваше доброта, чистота и сърдечност. Другите от този жанр нямаха тази аура по това време.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тези приказки за Глория винаги са ми били нелепи.

Глория, Райна, Екстра Нина и сие не са лоши хора, но не са за чалгата. Ето сега си говорихме с @-A., Стораро е прибрал 10 бона бакшиши, а Глория дори не приема. 

С 10 бона може да си снимаш цял клип, кво остава за другото. Но е много ръб, доста е посредствена, не е баш дебил като останалите нали, но си е посредствена и не разбира какво искаш да й кажеш. Отделно не знае как и какво да каже, гласа й е дръпнат, погледа й е кисел. Райна е същата работа и накрая излезе съвсем лошо.

Аз обаче в чалгата не харесвам циганите, нищо че те я превзеха и са на върха. Общо взето най - големите звезди са Стораро, Азис и Софка. След това са коврите Галена, Преса, и т.н. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Мда, вече може да я сбъркаш с Десислава ;) Дано я викнат като готвят с Рени. 

 

Тази песен имаше клип. Много е тъжна. Обаче пък какви балади правеше.... Невероятни!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

@GSA Ко мислиш за туй пЪрче?

 

Абсолютен топ. Тогава в първите си години, Райна беше наредила някаква нечовешки добра поредица от топ балади: Гасне пламък, Не бях ли, Болка от спомени, Нося те в сърцето..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...