Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , DarkChild каза:

На Малина излезе по-късно и беше тъпо копие.

Така е, дуетът на Естела и Евита е по-добър дори от гръцкия оригинал според мен. Но относно Да или не на Малина, рави ми впечатление, че е от онези клипове, където къщата е генерирана на компютър. Около 2000-2002 година най-вече такива клипове бяха много модни. С времето започна да отшумява тази мода. Едни от последните поне по-масови май бяха от 2004 година - Супер е живота на Надя, където в клипа показват някакви пустини и Надя е все едно в космически кораб. Дето се казва всяко нещо с времето си, но на мен ми харесваше как в Пайнер си играеха на Маковете да доказват колко са напред с графиката. И в него период наистина те правиха едни от най-интересните клипове в България. Ще пусна и клипа, защото тогава кавърите ни звучаха по-добре и с по-модерен аранжимент от оригиналите:

Ето го и сръбския оригинал, който ми звучи доста по-зле и по-кръчмарски. Индира има и хубави песни, но в тази пеенето й е доста зле, направо мучи. На Надя много по-добре й се получи, дори звучи повече като евроденс песен от онзи период от колкото оригинала. Жалко, че така и не успя да има голям хит:

https://www.youtube.com/watch?v=G8UF8rVpHm0

Значи при желание можем по-добре от сърбите, турците и дори гърците. Аз мисля, че в Пайнер или им омръзна да инвестират в новите, а и в някои от старите изпълнители, или просто хората с идеи вече са напуснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Който не е искал дует с Галош, той не е имал.

С изключение на Галин - той искаше и тя пак го отряза :D :D :D . 
Подбира си дуетите Галена, но на Азис и Тони Стораро (или Фики) няма как да откаже - там е с вързани ръце. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И то с най-противните същества Антонио и Емрах да направи песни Галоша - отврат. 🤢 Нещо и нея я е прихванало, дано дойде на себе си скоро. 

Чалгата обаче верно по-зле никога не е била. Няма 1 голям хит тази година, дори на някои не се помнят и кво са пускали въобще… дано се стегнат за лятото,че положението е трагично…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

И то с най-противните същества Антонио и Емрах да направи песни Галоша - отврат. 🤢 Нещо и нея я е прихванало, дано дойде на себе си скоро. 

Чалгата обаче верно по-зле никога не е била. Няма 1 голям хит тази година, дори на някои не се помнят и кво са пускали въобще… дано се стегнат за лятото,че положението е трагично…

Вече има един мегахит тази година. Най-накрая песен се усеща като хит, както си трябва. Без фалшив интерес, с яко стриймове, трендове. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Честито завършване на Данчето:

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Тя тая по стара от половината преподавателски състав, колко ли пъти е повтаряла ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Вече има един мегахит тази година. Най-накрая песен се усеща като хит, както си трябва. Без фалшив интерес, с яко стриймове, трендове. 

 

А то една песен. Буквално нова версия на Влез.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Тя тая по стара от половината преподавателски състав, колко ли пъти е повтаряла ... 

Похвално е, все пак, че възрастта не спира леля Данче да си вземе дипломата. По-добре късно, отколкото никога.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак си ми е нареалистично как от 50хиляди вчера вечерта в 22часа до днес в 9часа песента е с 130хиляди. Даже на Габриела и Лорена песента има по-малко при условие, че Мега Стар имат 50хиляди абоната, а Антонио е с прохождащ канал.

Screenshot_20230526_084618.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

А то една песен. Буквално нова версия на Влез.

Това ще си бъде хитче. Тая нещастница никога няма да има шанс да направи мегахит като Влез защото народа я мрази заради Пеевски, следователно е бита карта. Нека си пуска по нещичко за чалга феновете и да си чеше егото, но дотам. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Гальо каза:

Вече има един мегахит тази година. Най-накрая песен се усеща като хит, както си трябва. Без фалшив интерес, с яко стриймове, трендове. 

 

Много гадна песен. Кости й е дал копие на песните си от 2010. 

 А може би Янева държи тая песен оттогава?

Да не би клипът на Галин да е маркиран като Age Restricted? Май не е. 12к за денонощие, въй... а песента не е лоша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Цветелина Янева обаче е зарибяваща като я слушаш в последствие. Първоначално реакцията е такава, че има прилика с "Влез" и това е точно така, но има нещо в нея което те кара да я слушаш. Хит като "Влез" няма как да стане, това си беше мега хит! Нито ще е на нивото на "Видимо изневерил", "Мога пак" и "За контакти" например.... но за нивото което е в момента ще бъде хит и то голям спрямо другите по-слаби неща които се пускат. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Това ще си бъде хитче. Тая нещастница никога няма да има шанс да направи мегахит като Влез защото народа я мрази заради Пеевски, следователно е бита карта. Нека си пуска по нещичко за чалга феновете и да си чеше егото, но дотам. 

Тя е Кралицата на България, обикновените хора могат само да й мият краката и да й пият водата. 🥰

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , mihael каза:

Така е, дуетът на Естела и Евита е по-добър дори от гръцкия оригинал според мен. Но относно Да или не на Малина, рави ми впечатление, че е от онези клипове, където къщата е генерирана на компютър. Около 2000-2002 година най-вече такива клипове бяха много модни. С времето започна да отшумява тази мода. Едни от последните поне по-масови май бяха от 2004 година - Супер е живота на Надя, където в клипа показват някакви пустини и Надя е все едно в космически кораб. Дето се казва всяко нещо с времето си, но на мен ми харесваше как в Пайнер си играеха на Маковете да доказват колко са напред с графиката. И в него период наистина те правиха едни от най-интересните клипове в България. Ще пусна и клипа, защото тогава кавърите ни звучаха по-добре и с по-модерен аранжимент от оригиналите:

Ето го и сръбския оригинал, който ми звучи доста по-зле и по-кръчмарски. Индира има и хубави песни, но в тази пеенето й е доста зле, направо мучи. На Надя много по-добре й се получи, дори звучи повече като евроденс песен от онзи период от колкото оригинала. Жалко, че така и не успя да има голям хит:

https://www.youtube.com/watch?v=G8UF8rVpHm0

Значи при желание можем по-добре от сърбите, турците и дори гърците. Аз мисля, че в Пайнер или им омръзна да инвестират в новите, а и в някои от старите изпълнители, или просто хората с идеи вече са напуснали.

И двете версии на "Супер е живота" са кошмарни за мен.
Това е от Януари 2006-та:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя е Кралицата на България, обикновените хора могат само да й мият краката и да й пият водата. 🥰

Забравих да спомена и "Бой, бой"! И на нейното ниво няма да е! Това също беше адски голям хит! Брутална песен! 2021 също си имаше хитове и яки песни. Миналата година беше най-слабата определено. Ще видим и тази. Но като гледам тази година пак май ще е годината на кавърите или опитите да се повторят успехи на стари хитове. И сигурно това ще продължи чак до догодина! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя е Кралицата на България, обикновените хора могат само да й мият краката и да й пият водата. 🥰

Абе може и кралица да е, ама де й е двореца? При най малката тревога заминава за Дубай със скоростта на бит педераст. Не мое си сложи короната от толкова емоции последните години.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...