Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ганев направи и сръбски кариери. Няма какво да се лъжем. Сливенския безличник е по-добър от македонския джендър.

Сърбите просто не са фенове на циганските вокали, които Оцко ползва във всички песни. Чисто от звукова гледна точка Ганев е по-добър.

Но и Ганев и Пашев са имали период където са копирали Оцко преди да си направят свой стил. Към днешна дата мисля че и тримата се изчерпват. Щом и Ганев вече масово рециклира отсвири.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Масивен спад в гледанията на новите проекти (изкл. тези от петък защото попнейбъл първия ден не обхваща 24 часа). Най-шокиращо е при Анелия, която губи над 70 хиляди. Не са много окей нещата при нея.

Другия шок е Гло с нейното Яче, която регистрира 40 хиляди гледания 4 месеца след премиерата правейки двойно повече гледания от ''Брутален'' например. @WindWalkerMonk, коментар. :D 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Тото й направи реклама на баба ти, но макар да разби в Бачиново в Благоевград където продаде всичко, хората не са останали много доволни бТВ. Пак си е пяла нейните песни за скитници, бивници и тема подобни мегахитове.

Кажи за другите как са?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Аууу Мименце :D12928097424767798548?url=https%3A%2F%2Fi

WWW.FACEBOOK.COM

Мименце,желая ти успех на новата песен❤️

 

Счетоводителката като възражда стари песни, що не вземат да възродяят това. Звучи много по-добре от всичко, което пускат двете в последно време...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Счетоводителката като възражда стари песни, що не вземат да възродяят това. Звучи много по-добре от всичко, което пускат двете в последно време...

 

А, не, не! Нека си върне розовия цвят на косата или пък лилав и да възроди мега хита "Река на счетоводството"

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани в Тази Неделя (от 24 минута) говори за Любо.

Само не разбрах - той бил подарил песента на нея, а не тя на него? Идилия в Ани стил.

”Според мен, смятам че две души се срещат… и трябва нещо да се случи.” - да я викат за жури в Гласът на България за да изгледам и аз един сезон.

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Ани в Тази Неделя (от 24 минута) говори за Любо.

Само не разбрах - той бил подарил песента на нея, а не тя на него? Идилия в Ани стил.

”Според мен, смятам че две души се срещат… и трябва нещо да се случи.” - да я викат за жури в Гласът на България за да изгледам и аз един сезон.

 

Тя е ФАЙТУН! ❤️ Както винаги е казвала, нещата при нея се случват по естествен начин! Разбираш ли? И преди Преслава да пусне "Ти да видиш", само повтаряше "Ти да видиш", май е била голяма фенка на песента! 😮 :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Сърбите просто не са фенове на циганските вокали, които Оцко ползва във всички песни. Чисто от звукова гледна точка Ганев е по-добър.

Но и Ганев и Пашев са имали период където са копирали Оцко преди да си направят свой стил. Към днешна дата мисля че и тримата се изчерпват. Щом и Ганев вече масово рециклира отсвири.

Не искам да бъда разбран погрешно. За мен нито един от тях не е творец-артист, а просто занаятчия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.05.2023 г. от 9:31, Gerganafen каза:

То беше ясно, че каквато и помия да сътвори, критика и негативни коментари за съжаление ще има само тук, а във Фейсбук и Ютуб ботовете ще припадат както винаги. Щом вече й говорят на "како", процедурата за приемане в ромското общество явно върви добре.:lol:

Родата на Софка е голяма, феновете още повече. Може да го е писал някой братовчед на Лоренцо. И като го споменахме си помислих защо Преслава не направи един дует с него.. Време е да подкрепи синкото на приятелката си. В затвора много ще се слуша и сред бежанците. 😁😁😁😁😁 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Родата на Софка е голяма, феновете още повече. Може да го е писал някой братовчед на Лоренцо. И като го споменахме си помислих защо Преслава не направи един дует с него.. Време е да подкрепи синкото на приятелката си. В затвора много ще се слуша и сред бежанците. 😁😁😁😁😁 

 

По - голямата причина е,  че ромите имат специален афинитет към Софа. Това я прави апетитна хапка за такива като Слави и други подобия. Самата тя извлича гигантски дивиденти от техните интереси. Това е просто непобедимо от другите в чалгата, защото те нямат нито телевизионния, нито политическия гръб зад себе си. Респективно Преслава паразитира около нея. Винаги е била със силните на деня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разгледаме вчерашния празничен ТОП, при наличието на толкова нови песни:

1. Меди- Живей, мило мое - 233К

2. Банкомат кючек - 226К

3. Преслава-Балканско за душата - 164К

4. Мирела и Алпай - 156К

5. Орк. Чар - Ергенът - 141К

-----------------------------------------

Джордан - 101К

Airport - 98K

Гучи Форема - 97К

Фики - Еспаньола - 88К

Не си ме давай - 85К

Чупки в кръста-72К/Софи - Ергенът - 72К

Галена - Името ти - 69К

----------------------------------------

Новичките песни:

Алисия - Insomnia - 86K

Борис Дали - 79K

Емануела - Първа лига - 75К

Анелия - Любо(в) - 55К

Криско и Софи - 38К

Мария - 35К

Ивана - 29К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

По - голямата причина е,  че ромите имат специален афинитет към Софа. Това я прави апетитна хапка за такива като Слави и други подобия. Самата тя извлича гигантски дивиденти от техните интереси. Това е просто непобедимо от другите в чалгата, защото те нямат нито телевизионния, нито политическия гръб зад себе си. Респективно Преслава паразитира около нея. Винаги е била със силните на деня.

Съгласна съм с другото, но Слави няма нужда от нея за да бъде забелязан и да пълни зали. Изобщо за каквото и да било. Той наистина й симпатизира. Той си има огромна публика и любов, или поне имаше докато не се набърка и изложи на политическата сцена. Ако става въпрос за гласове, не е това, понеже той е около нея от години, а и ромите надали ще гласуват заради нея. Те си имат ДПС или който плати някой лев. И Софка няма нужда от него. Ако единият спечели нещо от другия ще е по-скоро допълнителен дивидент. Софка е добродушна и наивна, докато Преса е хитра лисица и е по-склонна да използва някой за своя изгода. Не че сама не може, но мисленето и е такова. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

2. Банкомат кючек - 226К

5. Орк. Чар - Ергенът - 141К

Честно казано не помня друг период на фолка където чистата цигания е толкова на преден план. Може би и моята памет е селективна. Дори и пиковия период на Ара и Диапазон ми се е струвал една идея по-нормален.

100 пъти повече предпочитам клубния чалга звук, който беше категоризиран като “шум” пред това.

То в последните години или е макс гюбек или пълна скука с етикет “балада”. Нещо не се намира златната среда между двете крайности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Честно казано не помня друг период на фолка където чистата цигания е толкова на преден план. Може би и моята памет е селективна. Дори и пиковия период на Ара и Диапазон ми се е струвал една идея по-нормален.

100 пъти повече предпочитам клубния чалга звук, който беше категоризиран като “шум” пред това.

То в последните години или е макс гюбек или пълна скука с етикет “балада”. Нещо не се намира златната среда между двете крайности.

В последните няколко години, всяка година има по 1-2 цигански хита, които трупат луди гледания. Винаги сме били в спор дали трябва да ги отчитаме като по-успешни от други песни, предвид това, че трупат много гледания от махалите. В последствие минават и заминават и после никой не се сеща за въпросната цигания, щото идва следващата. 😁 Вярно е обаче, че последната година класацията е превзета буквално от това звучене ... 🤷‍♀️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...