Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Тази песен която Анелия е направила много ми харесва. Точно такъв тип балади за любов. Мисля, че повечето хора, които имаме човек до себе си, обичаме и ни обичат разбират точно смисълът на тази песен. Поне на мен много ми харесва, довечера ще разбера и на половинката, харесва песните на Анелия, може би това ще го оцени. ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили Иванова съвсем сериозно успя да разпродаде зала на цени, стигащи до 500 лв. А като си помисля, че повечето тук сме се опитвали да си налагаме чалга любимките като 'Следващата Лили Иванова'...:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво е това заглавие Любо 😂😂😂😂😂😂

Какво правим след година-две като скъсат, все едно не смениха 100 мъже през годините? Можеше без проблем заглавието да си е Любов и пак да е посветена на Любо, без да ни се натрапва директно пред очите.

Песента не съм я чул, нямам коментар.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ами след като публиката не й отрази "Този цирк", където даже и в клип беше вложила, остава да се пробва и по първичния начин. Няма да й е за първи път.

Но за да не излиза, че гледам предимно към негативното случващо се в жанра, да отбележа, че напоследък взеха да се възраждат опитите да се направи нещо извън баналната масовка. Меди, Алисия, Анелия... Много силни проекти. Жалко единствено, че трябва да опрем пак до кавърите, за да сме различни.

На Алис и Ан само им липсва бройка фалшиви начални гледания, за да внушат за какви хитове иде реч и да привлекат и естествен интерес. До тогава... дори и след реклама в праймтайма на националния ефир резултатът ще е 5k гледания за час и половина.

Да, в никакъв канал и загубени позиции трябваше да има 200к за час? Дори аз видях че е пуснала песен чак когато отворих този сайт.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Да, в никакъв канал и загубени позиции трябваше да има 200к за час? Дори аз видях че е пуснала песен чак когато отворих този сайт.

И защо да е никакъв канала? Развива се постепенно, рекламиран беше и в праймтайма на национален ефир и дори има един среден хит в него. А Анелия още си е голямо име, пък дори да не й е съвсем силен периода. Да не говорим, че за връзката й с въпросния Любо се говори много и вероятно разни хора биха били любопитни да си пуснат песен с неговото име. Но засега няма и 10k за над 4 часа.:hahaha:

Просто ми е кеф, когато някакъв подобен случай покаже, че към днешна дата гледаемостта в България не е толкова висока, колкото преди, и че една песен трябва наистина да е някакъв известен на цялата държава смаш, за да му изглеждат реални онези големите, бързи милиони.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DarkChild каза:

Викам защо това не се отваря и се сетих, че Табуретка ме беше блокирала преди години, защото бях писал, че е цялата в ботокс. Но само не можех да коментирам. Сега виждам, че изобщо не ми се отваря страницата.

Мен Преса ме блокира, че нарекоха Паола мата космата и Джена, че я питах кога ще пусне песен с текст на сестра и. 

  • Haha 6
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Just_Me каза:

ДесиСлава в Хелс Китчън заедно с Габриела от МегаСтар, ма нея не я представиха 😅 Заедно са с Цецо Елвиса и Низамов.

Да и Фатме каза, че и се свил корема от глад и накрая си тръгна гладна

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя в четвъртък пуска продължението на "Все си ти" - "Още си"! ❤️ 
Очаквайте на 4.05 новата ми поп фолк песен “ОЩЕ СИ” по «Planeta 4k tv» и «Planeta official»
Може да бъде изображение с 1 човек и усмихване

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума отрази ли новата клюка че Джулия и Кристиан се развеждали? Джулия е изтрила всички постове с него и не го следва никъде.

Говори се че той не искал деца и я спирал от кариерно развитие.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Форума отрази ли новата клюка че Джулия и Кристиан се развеждали? Джулия е изтрила всички постове с него и не го следва никъде.

Говори се че той не искал деца и я спирал от кариерно развитие.

Или може би е разбрала откъде идват парите му? Така или иначе е много противна attention whore този.

 

Относно песента на Анелия както казах и онзи ден Анче е бита карта отдавна,така че гледанията й за некомерсиална песен са си добре.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Форума отрази ли новата клюка че Джулия и Кристиан се развеждали? Джулия е изтрила всички постове с него и не го следва никъде.

Говори се че той не искал деца и я спирал от кариерно развитие.

От какъв зор ще отразяваме никому незнайни люде?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия горката си прецака засилката, за да обърне внимание на Кристиан, а накрая остава без него и разочарована... Някак си това развитие идва доста очаквано, жалко за потенциала.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Lelqtian каза:

Доня може да издаде сигурно поне един албума нейни реджекти за Евровизия. Може и повече. Не се ли говореше че гласяла тая там също? 

 

Гласяла се е за Мартакис, ама не я е огряло по независещи от нея причини.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Форума отрази ли новата клюка че Джулия и Кристиан се развеждали? Джулия е изтрила всички постове с него и не го следва никъде.

Говори се че той не искал деца и я спирал от кариерно развитие.

Kou¿

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DevilWish каза:

Голям да бъде искам - вика! :D 
След повече от 15 години, ще й замирише не на любов... а на хит, естествено! Ивано, Ивано, набара хита с точните думи! Айде дано този път е МЕГА ХИТ!

Хито хит МЕГАХИТ за един голям вече си имаме! А Ванча няма просто как да докара по-добре хореография с Казана! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Намирам това за престъпление срещу Пазарджик, човечеството и лично мен :) 

Ама виж я само, как се моли на Ванчето Великова! Може би за една 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...