Jump to content

Чат Мания (април, май, юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Прав е зрителя всъщност, след тая поредица за Сергей, целувки на Орлов мост,  БСП и тройни коалиции, съвсем нормално да възникнат съмнения. 

 

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

image.png.ae137c874c858fa9639916bb24d9e9bb.png🤣

Пак, още я разпознават като жена. Ако не беше заглавието, аз лично тъкмо се чудех ;) 

  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Не ме разбра, имах предвид, че ако се реши проблема с корупцията и законите, хората почнат да се страхуват от наказания, дори да не се стигне до агресията над хомосексуалните двойки, то вече ще е решен този проблем, защото няма да смеят.

Иначе за брака трябва, ама то много малко ще го направят видимо. Сети се да си сложите табелка: Васил и Боян Илиеви например на помощата, в Лайнария ще има насутринта - педали, а - у. И то не само от децата. 

Абе скапана държава е, и върви надолу, е сега като си бях прегазиха човек на пешеходна и дори не спряха, та и друга кола била минала. Карат като луди, трепят се, стрелят се, бият се за нищо. 

На следващите избори със сигурност бих гласувал за всяка партия с първа точка в програмата "бетониране". Винаги съм смятал че е пародия, но напоследък дори с това не мога да си обясня актуалните събития. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Прав е зрителя всъщност, след тая поредица за Сергей, целувки на Орлов мост,  БСП и тройни коалиции, съвсем нормално да възникнат съмнения. 

 

Пак, още я разпознават като жена. Ако не беше заглавието, аз лично тъкмо се чудех ;) 

Тя не е жена! Тя е БАКЛАВА!

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

TVNOVELLAS.BLOGSPOT.COM

ЕКСКЛУЗИВНО: Един от най-обичаните сериали за всички времена "Трима братя, три сестри" (Pasion de Gavilanes) получи своето...

zai4eto82 здравей! 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.06.2023 г. от 19:00, Andrew Cunanan. каза:

viber_изображение_2023-06-02_18-49-35-102.png

Искам тази особа във форума! Предложение за ник: Zaikitty22 (посветен на годината в която злата кандидат-снаха е влязла в живота й)

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Искам тази особа във форума! Предложение за ник: Zaikitty22 (посветен на годината в която злата кандидат-снаха е влязла в живота й)

Любимото ми число

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Случвало ли ви се е подобно нещо?

Аз когато бях на 16 или 17 заспах по време на секс, а ни беше първата среща. После голяма любов.... ама имам такъв гаф! :D 

  • Thanks 1
  • Wow 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Аз когато бях на 16 или 17 заспах по време на секс, а ни беше първата среща. После голяма любов.... ама имам такъв гаф! :D 

E ти си страшен класик, явно и двамата сте решили да си дадете втори шанс, били сте пердета. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

E ти си страшен класик, явно и двамата сте решили да си дадете втори шанс, били сте пердета. 

До сутринта до 5 бяхме купонясвали, отидохме у дома сутринта уморени, започна да ми прави някои неща и аз .... толкова уморен заспах. :D На сутринта преди да си отиде ме покани у тях вечерта и така... случиха се нещата. Бяхме една зодия хахахаххаа с един ден разлика. Всъщност поддържаме връзка и до днес и си споделяме всичко, даже фактически раздяла и караници не е имало и не сме го и обсъждали. Но за моя огромна изненада, мога да разчитам на този човек за много неща, както и той на мен. Даже до преди 4-5 години се и виждахме, оставах да спя там и така... Аз определено не съм перде, даже смея да кажа, че съм притеснителен, за това явно имам вид и на надменен или надут, всъщност не съм. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

До сутринта до 5 бяхме купонясвали, отидохме у дома сутринта уморени, започна да ми прави някои неща и аз .... толкова уморен заспах. :D На сутринта преди да си отиде ме покани у тях вечерта и така... случиха се нещата. Бяхме една зодия хахахаххаа с един ден разлика. Всъщност поддържаме връзка и до днес и си споделяме всичко, даже фактически раздяла и караници не е имало и не сме го и обсъждали. Но за моя огромна изненада, мога да разчитам на този човек за много неща, както и той на мен. Даже до преди 4-5 години се и виждахме, оставах да спя там и така... Аз определено не съм перде, даже смея да кажа, че съм притеснителен, за това явно имам вид и на надменен или надут, всъщност не съм. 

Коя зодия си, Алекс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коя зодия си, Алекс?

Теленце съм - асцендент Везни ❤️  Но иначе съм имал най-много връзки с Дева, Рак и Козирог, явно хороскопите са верни, с тях се разбирам най-добре в любовта.. :D Сега сме Теленце и Дева, но се разбираме чудесно. ❤️ Ти? 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Теленце съм - асцендент Везни ❤️  Но иначе съм имал най-много връзки с Дева, Рак и Козирог, явно хороскопите са верни, с тях се разбирам най-добре в любовта.. :D Сега сме Теленце и Дева, но се разбираме чудесно. ❤️ Ти? 

Лилит, Слънце, Асцедент, Меркурий - Дева
Венера, Марс - Скорпион

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Лилит, Слънце, Асцедент, Меркурий - Дева
Венера, Марс - Скорпион

Аз доста си отговарям и на зодията, но и на асцендента.
Например в магазин (то е смешно) - колебая се дали да взема едно, друго.... Преди време примерно като има шоколад няколко вида които не съм опитвал и се чудя... Накрая, взимам всичко! Не мога да реша! Всичко което ми харесва трябва да го опитам. :D 
При мен това е, че понякога съм нерешителен. Иначе покрай моята зодия, все пари.... пари... и пак пари. Може да не си даваш особено зор, но си късметлия. :D Голям инат, мързел - зависи за какво. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...