Jump to content

Чат Мания (април, май, юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

Едно от националните богатства на форума се вихри с култови теми в един друг форум, а нас заряза. :girl_cry2:
image.png.c302f96e3000c206bc1a9238b6db079c.png

Коя е пък тая? Зайчето ли? Откога се подвизава като АннеЛИЗ? И в кой форум е това? Пак ли за музика?

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Коя е пък тая? Зайчето ли? Откога се подвизава като АннеЛИЗ? И в кой форум е това? Пак ли за музика?

Ние не водим достатъчно интелектуални дискусии, пък и явно скоро не са я банвали в калдата, за да ни удостои с присъствието си. 

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

Коя е пък тая? Зайчето ли? Откога се подвизава като АннеЛИЗ? И в кой форум е това? Пак ли за музика?

Кититу, преродената Ане Франк.

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

@SG

 

И до днес не съм му догледал още втория сезон. Не им се получи опита за сериал. А без Хенри съвсем ще го закъсат, той като хардкор фен на игрите докарваше поне главния герой на някакво доволно ниво.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

И до днес не съм му догледал още втория сезон. Не им се получи опита за сериал. А без Хенри съвсем ще го закъсат, той като хардкор фен на игрите докарваше поне главния герой на някакво доволно ниво.

Наистина първия сезон беше интересен,но втория си е голяма боза. На моменти даже се усещах,че ми се доспива от скука.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Ние не водим достатъчно интелектуални дискусии, пък и явно скоро не са я банвали в калдата, за да ни удостои с присъствието си. 

Имаше една ANELLE , помислих дали случайно не е тя? Вживяваше се яко.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Кититу, преродената Ане Франк.

Сега нека поясним, Кититу и ANELLE един и същ човек ли са или аз нещо бъркам? Макар, че втората май доста послъгваше за някои неща.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Сега нека поясним, Кититу и ANELLE един и същ човек ли са или аз нещо бъркам? Макар, че втората май доста послъгваше за някои неща.

Не, не мисля, че са, макар да съм изтървал файтуна Анеле. Кити се пише в онзи форум Anne/Anneliese. Ще ти пратя на лично малко неини айконик теми при твое желание да се запознаеш с нейната персона.

  • Like 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Наистина първия сезон беше интересен,но втория си е голяма боза. На моменти даже се усещах,че ми се доспива от скука.

На мен и първия не ми хареса достатъчно. Твърде много странят от това, които направи поредицата световно успешна - игрите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Сега нека поясним, Кититу и ANELLE един и същ човек ли са или аз нещо бъркам? Макар, че втората май доста послъгваше за някои неща.

Анализа от друг форум и нашу Кити са един и същи човек. Друга форумна личност беше заподозряна да е Анеле в пиков момент от неуточнено десетилетие, но няма нищо общо с тъгуващата за графикити си Анелия гражданка на Берковица. 

  • Haha 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Анализа от друг форум и нашу Кити са един и същи човек. Друга форумна личност беше заподозряна да е Анеле в пиков момент от неуточнено десетилетие, но няма нищо общо с тъгуващата за графикити си Анелия гражданка на Берковица. 

Сега разбрах. Благодаря ти! Значи не е момичето на В.Б. :D 
В Крепост от лъжиииии, ни заключи тяяяяяяяя (ANELLE)

 

  • Angry 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Анализа от друг форум и нашу Кити са един и същи човек. Друга форумна личност беше заподозряна да е Анеле в пиков момент от неуточнено десетилетие, но няма нищо общо с тъгуващата за графикити си Анелия гражданка на Берковица. 

и на Гергана.

В другия форум освен за себе си, води безкрайни монолози и колко нацистка била Германия и т.н.

  • Angry 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

и на Гергана.

В другия форум освен за себе си, води безкрайни монолози и колко нацистка била Германия и т.н.

Що ли не съм изненадан, нацистка Германия, по последните и монолози при назе, май е любимата и държава и с удоволствие би се преместила там, прескачайки колко скоростно е щяла да стане на сапун. 

Hello @Kitty понеже видях че влизала днес, поздрав с твоя любима традиционна народна песен! 

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хелоу @Kitty, как е хавата и що ни з@еба? 
Знаем, че не те заслужаваме, но все пак е хубаво чат-пат да ни удостояваш с малко внимание.

  • Like 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума опустя, понеже го превърнахте на клюкарски салон, стана ви скучно, та опряхте до моята персона!

Да съм давала разрешение да ми се изтипосват постове от друг форум? Щото нещо не се сещам да съм ви давала разрешение!

Тук не влизам вече, защото обсъждате само жълтурски глупости. Във фейсбук намерих страхотна група за истинските фенове на поп - фолка и не, няма да ви кажа коя е, да не я осерете! Знам как веднага ще кацнете като мухи на мед там и ще се държите супер просташко!

  • Haha 1
  • Love 2
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Форума опустя, понеже го превърнахте на клюкарски салон, стана ви скучно, та опряхте до моята персона!

Да съм давала разрешение да ми се изтипосват постове от друг форум? Щото нещо не се сещам да съм ви давала разрешение!

Тук не влизам вече, защото обсъждате само жълтурски глупости. Във фейсбук намерих страхотна група за истинските фенове на поп - фолка и не, няма да ви кажа коя е, да не я осерете! Знам как веднага ще кацнете като мухи на мед там и ще се държите супер просташко!

Здрасти. Ми скучно ни е, бе коте, да сме знаели че ще дофтасаш толкова скоростно, от по-рано нямаше да ти искаме разрешение. И какво е това фейсбук, в кой магазин го намери? 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Angry 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Форума опустя, понеже го превърнахте на клюкарски салон, стана ви скучно, та опряхте до моята персона!

Да съм давала разрешение да ми се изтипосват постове от друг форум? Щото нещо не се сещам да съм ви давала разрешение!

Тук не влизам вече, защото обсъждате само жълтурски глупости. Във фейсбук намерих страхотна група за истинските фенове на поп - фолка и не, няма да ви кажа коя е, да не я осерете! Знам как веднага ще кацнете като мухи на мед там и ще се държите супер просташко!

Така е, мадам, ние просто не ви заслужаваме!

  • Love 1
  • drunk 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...