Jump to content

Чат Мания (април, май, юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , fearless` каза:

Не съм много съгласен, в Биг Брадър, никой не е влизал с директната идея да стане за смях и повечето хора на които се случи, по-скоро се опитваха да се оправдаят по някакъв начин. Гореспоменатата групичка "инфлуенсъри", а и не само те умишлено търсят пошлоста, а подигравките възприемат като комплименти... а конкретните герои от случката в мола вероятно са умствено изостанали и дори нямат капацитет да разберът ситуацията около себе си.

Не съм казала, че са влизали вътре с идеята да станат известни, а че заради тези си качества блеснаха. Не знам дали са предполагали, че простотията ще им донесе успех, но тогава им се получи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

280 Likes, 56 Comments - Tihomir Rangelov (@tihomir_rangelov1) on Instagram: "Къде беше полицията тогава !? Когато унижаваха, обижд�..."

 

@Stela @pacho @Emanuela.Carey @Lelqtian @fearless` @FolkEmpire @meleto

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Извинявайте, много съм зле! Искам да ми влезете в положение и да ме разберете! Искам си вкъщи! Много зле се чувствам. Докато бях в ареста, два пъти посегнах на живота си, но не успях.

Първият път беше с един чаршаф - вързах го, увиснах, но паднах и не се получи. Вторият път беше по време на разходка - исках да си прережа вените, започнах, но полицаят ме видя и не стана. ИСкам вкъщи, влезте ми в положение".

Емили Тротинетката с два опита за самоубийство в ареста

 

WWW.PLOVDIV24.BG

"Извинявайте, много съм зле! Искам да ми влезете в положение и да ме разберете! Искам си вкъщи! Мног...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FikLena каза:

Повдига въпроса защо тази ... особа не е приета за лечение в подходящо заведение и кой точно я е изтървал.

Кейс ин пойнт 

преди 4 часа , FikLena каза:

"Извинявайте, много съм зле! Искам да ми влезете в положение и да ме разберете! Искам си вкъщи! Много зле се чувствам. Докато бях в ареста, два пъти посегнах на живота си, но не успях.

Първият път беше с един чаршаф - вързах го, увиснах, но паднах и не се получи. Вторият път беше по време на разходка - исках да си прережа вените, започнах, но полицаят ме видя и не стана. ИСкам вкъщи, влезте ми в положение".

Емили Тротинетката с два опита за самоубийство в ареста

 

WWW.PLOVDIV24.BG

"Извинявайте, много съм зле! Искам да ми влезете в положение и да ме разберете! Искам си вкъщи! Мног...

 

И двата опита звучат меко казано нелепо, ако изобщо са плод на очевидно болна фантазия. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.04.2023 г. от 21:03, meleto каза:

И това как отменя факта, че непрекъснато нарушава закони? 

Всички такива накрая ги изкарват луди и невменяеми за да избегнат присъда и затвор. Предполагах, че и с Емили ще опитат да го направят за жалост. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен честно казано ми е малко прекалено Емили, която също е с отклонения да бъде третирана като сериен убиец, а истински престъпници като Семерджиев да не получават наказание.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

На мен честно казано ми е малко прекалено Емили, която също е с отклонения да бъде третирана като сериен убиец, а истински престъпници като Семерджиев да не получават наказание.

Я пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тук се коментираше нещо, ама забравих и не намирам - как се постига такова качество на видео, снимано на лента. Сваля се от лентата ли? И то ако е така, как изобщо ги съхраняват тези ленти, те се прецакват на места и има дефекти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е снимано на 35мм филмова лента, от тях може да се свалят в днешно време 4К видео. Вероятно има много фактори, качеството на филма, как са снимали, с какво са снимали, как е съхранявана и прочее. 

Специално видео клипове обаче масовата практика е била да снимат на видео касетъчна лента, където записа е със значително по ниско качество изначално и просто няма как да се свали по високо качествено дигитално видео. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам защо ме занимаваш със спортния аспект. Изобщо не ме интересува какво се случва в тази сфера като цяло. Сигурно няколко пъти казах.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не знам защо ме занимаваш със спортния аспект. Изобщо не ме интересува какво се случва в тази сфера като цяло. Сигурно няколко пъти казах.

Това показва, че сте повърхностни. Ако наистина се занимавате с конкретна тема, трябва да обмислите всички възможни аспекти.
 

*Пиша чрез Google translate, не знам как да създам изречение в единствено число.🤣

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами безумно е, да си бяха взели египтянка. 

Който плаща музиката вкрайна сметка.

Другия път предлагат да кастнат китайка, за да не се чувстват и те пренебрегнати. И да не изпускаме толкова пазари за пласиране на крайния продукт. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.04.2023 г. от 14:29, Lelqtian каза:

Който плаща музиката вкрайна сметка.

Другия път предлагат да кастнат китайка, за да не се чувстват и те пренебрегнати. И да не изпускаме толкова пазари за пласиране на крайния продукт. 

Абе имаме си Клеопатра, Ванчето Великова. То салона й даже се казва така. Какво има да се търси?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.04.2023 г. от 12:52, Fast каза:

Не знам защо ме занимаваш със спортния аспект. Изобщо не ме интересува какво се случва в тази сфера като цяло. Сигурно няколко пъти казах.

Цитирам те, защото праща всичките ти теории за транзишън, хормонални терапии и т.н. по дяволите. Ето това е наука, те са минали през тия лайна дето казваш, но пак са си мъже. Ако това да си 2000 място при мъжете, но първо при жените не ти го показва, не знам кое. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...