Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , DevilWish каза:

Добре й се получи образа. Този път веднага познах, че ще спечели, ама такъв смях ме напуши като се определи сама като неудачница. "Вторият шанс е за НЕУДАЧНИЦИТЕ" :D :D :D 
Накрая не успях да го гледам. Щом Анелия ще е гост... до колкото разбрах Ралица и Димо ще имитират Анелия и Миро -"Завинаги". Нищо чудно и Галенището да се появи там. На Кали се падна да я имитира, сигурно Криско ще е там да пее с нея. Съмнява ме този образ да й се получи.

Аз чийтвам... пускам си предаването от рекапа на изпълненията за вечерта и гледам само гласуването и бутона. Прекалено ми е дълго, за да седна да го гледам/слушам. 

Та, какво е казала за себе си (неудачницата)? Няма да се учудя да е тропнала на Халваджиян, че е в дъното на класацията и съвсем й отива на кино звездния ореол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андра е отвлабнала. Добре изглежда в тъмното.

Не знам защо се мъчи с това пеене. Да си отвори един онлифенс и толкова. Би имала успех. Все още я знаят в чужбина.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво се случва с мен, но за първи път евтина нова песен на мъжки Алфа изпълнител ме кефи повече от евтините нови на жените.:wacko:

Отдолу в коментарите са се побъркали да пишат за новото парче на Десита. Тази генерация успя да си грабне стабилно поне най-младите таргети.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не знам какво се случва с мен, но за първи път евтина нова песен на мъжки Алфа изпълнител ме кефи повече от евтините нови на жените.:wacko:

Отдолу в коментарите са се побъркали да пишат за новото парче на Десита. Тази генерация успя да си грабне стабилно поне най-младите таргети.

Категорично заявявам, че Десита е звездата в тази компания!

Бавно, но славно се изкачваме в трендинга! Хайде Рамания, чакаме вашите тикток клипчета с танца с хаштаг единзадруг2023!!

 

  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Аз чийтвам... пускам си предаването от рекапа на изпълненията за вечерта и гледам само гласуването и бутона. Прекалено ми е дълго, за да седна да го гледам/слушам. 

Та, какво е казала за себе си (неудачницата)? Няма да се учудя да е тропнала на Халваджиян, че е в дъното на класацията и съвсем й отива на кино звездния ореол.

Преди да започне нейната имитация каза пред водещия че има такива които се справят в шоуто и такива на които им е нужен втори шанс като нея, а вторият шанс бил за неудачниците. За да се направи на интересна, взе че сама си лепна етикет на неудачница ха-ха 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Андра е отвлабнала. Добре изглежда в тъмното.

Не знам защо се мъчи с това пеене. Да си отвори един онлифенс и толкова. Би имала успех. Все още я знаят в чужбина.

Че тя има,но не знам дали качва снимки по чочка или снимки на обработения й пърделник от инстаграм

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с Андреа бе, тая мацка друсана ли е, пияна ли е...? Отслабнала е, виждаме - супер, браво, не е на фотошоп а реално се е вкарала във вид - евала. Ама защо се дърши така и после другите са виновни, че няма участия. Ако ми дойдеш и ми скимтиш и се влачиш по земята ще те изритам и няма и да го завършиш това "участие", и стотинка няма и да видиш не ами ще те и съдя за сваляне на реномето на заведението ми.... 

Страшно неадкватна, и какво вие там, какво свири... леле , леле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Как въобще Кали стана победител в Капките. Никъде не беше първа :D Вечерта е била слаба, тя само така може да блесне.

Предполагам, че е заради образа на Ваня Костова. Почти всички от участниците си дадоха точките на нея. Друг е въпроса, че не беше чак толкова напред във вота на журито, нито в този на публиката. Иначе не се представи лошо. Добре беше даже и като изпяване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Ми като не може Ванеса, да я пишат Ваня, не разбира се Великова или само Ваня, а Ваня Стоянова както е истинското й име! Какво е това, дърта, изгубила девственоста си преди Двадесетилетие сигурно - наричат я Малката. Тя ако е малка, по-младите й колеги какви са? Новородените или Бебетата? 

Тя нали беше пуснала пост с идеята феновете да предложат псевдонима. И накрая избра това безумие 😂😂 Да се беше писала Безумната.. или просто Голямата 🤷‍♀️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия се е омъжила преди 7 години 😲

WWW.INSTAGRAM.COM

4,996 Likes, 125 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Цветница е 🌹🌷🌺🌸. Честит празник,мили хора…Бъдет�..."

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Камелия се е омъжила преди 7 години 😲

WWW.INSTAGRAM.COM

4,996 Likes, 125 Comments - Kamelia (@kamelia_official) on Instagram: "Цветница е 🌹🌷🌺🌸. Честит празник,мили хора…Бъдет�..."

 

Явно чак сега е решила да разкрие. И аз днес видях поста и се изненадах. Време е вече за нова песен и от нея да се стяга!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Тя нали беше пуснала пост с идеята феновете да предложат псевдонима. И накрая избра това безумие 😂😂 Да се беше писала Безумната.. или просто Голямата 🤷‍♀️

Проблемът ти е, че свързваш Малката с годините. :D В САЩ има young thug и той е на 31... 

Винаги съм се чудил защо Малина звучи ОК, но Ягода - не :D

В днешни дни пък АлПАЙ и Саби. WTF..

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Skandau каза:

Явно чак сега е решила да разкрие. И аз днес видях поста и се изненадах. Време е вече за нова песен и от нея да се стяга!

То пък голямо разкритие. Кой го вълнува брачния статут на Цветин?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, alisali1234 каза:

Какво се случва с Андреа бе, тая мацка друсана ли е, пияна ли е...?

На съвсем скорошен лайв беше казала че има проблеми с алкохола и го избягва - явно тази вечер не е имало кой да я пази.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Проблемът ти е, че свързваш Малката с годините. :D В САЩ има young thug и той е на 31... 

Винаги съм се чудил защо Малина звучи ОК, но Ягода - не :D

В днешни дни пък АлПАЙ и Саби. WTF..

Не мога да се пречупя и да не го свързвам 😁 Просто ми звучи смешно. 

Не съм се замисляла за звученето на Малина и ягода, но си прав, не звучи добре. 😁

Алпай и подобни имена не ми звучат странно, просто турско име. По-добре турско име, отколкото Малката на 33. Ми като стане на 50-60 ако още е певица? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

..... отколкото Малката на 33. Ми като стане на 50-60 ако още е певица? 

Пенсионерката ... Мумията ...  Изкуфялата ... всъщност това и сега може да го използва :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...