Jump to content


Лидия - Гледай ме щастлива


Препоръчани коментари

В последните песни поне гласът й е приятен и не се дере все едно има запек. Добре, отчитам го като плюс. Песента обаче ей така си мина и замина.... Нищо особено, нищо ново, нищо хитово. С една дума едно нищо. Клипът малко ми напомня за "Черните очи" на Янева. Явно освен на Преслава е голяма фенка и на Цветелина Янева. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Скучно, скучно, скучно. Къде е Лидия от първите си 2 години? 

Че тя и тогава от солова гледна точка не беше много интересна. Без дуетите ѝ има постна дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен клип, въпреки че ми напомня на филм или нещо подобно там, където танцува на сцената. Постарали са се за клипа, което е похвално.
Жалко само за слабата песен. Нищо ново и грабващо няма в нея за съжаление. На тези хора им трябва спешна нужда от ново звучене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Че тя и тогава от солова гледна точка не беше много интересна. Без дуетите ѝ има постна дискография.

Предпочитам "Щрак" и "Да мога да обичам" пред новата! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че за пореден проект разнообразяват от Асенов. Хубава песен, много ми напомнят отсвирите на стила на Оцко към 2014-2017г.. Дано такива песни запопнат да се открояват от масовото Ганево-Асеново бълване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли такъв як клип с толкова изтъркано звучаща песен? Галин се опитва да им придава някакъв 'стойностен' имидж на Алфите, а накрая неприятната истина е, че дори простотия като GPS-а щеше да придава повече завършеност на проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , SG каза:

Може ли такъв як клип с толкова изтъркано звучаща песен? Галин се опитва да им придава някакъв 'стойностен' имидж на Алфите, а накрая неприятната истина е, че дори простотия като GPS-а щеше да придава повече завършеност на проекта.

Много точно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на мумия... Съвсем сериозно, откакто е с този нос, така и не успявам да я възприема... Цялата ми е изкуствена - от глава до пети. Песента е средна хубост.... Клип и той така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...