Jump to content



Галена - Името ти


Препоръчани коментари

Ей Ганев защо си си прецакал хубавия аранжимент на Илиян? Ужас! Каква е тая тоналност съскания на тая.... бляяя

Тоя забързан Pitch на отсвира е потресаващ...

И оригиналната китарка липсва...

Сори но аранжимента за Илиян и изпяването му са класи над това л*йно!

Тая до кога ще пре*бава хубавите песни на колегите си? Айде да измисли нещо авторско най-накрая!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 40 минути, Stela каза:

Значи всички други може да правят машъпи, да пеят свои версии на песни на колеги, но Галена си отбивала номера. Какво като е прясна песен? Тя даже не е и прясна. На почти 2 години е. 

Написал съм "сравнително прясна". Все ми е едно - както казах, щом я влече, нека. Преса също я критикувах за онова "Шушанита" примерно, ако става на въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо НЕ има от мен,колкото и готино да звучи и в нейно изпълнение. Тази практика в жанра не ми харесва въобще. Галена е много повече от това!

Добре,че мушами не пуска с чужди хитове,че тогава аз лично наистина ще спра да я слушам и ще ме изгуби като фен. Това за мен е най- пошлата практика в жанра. Да не говорим колко сваля нивото на един уж топ изпълнител, който все едно няма собствен репертоар и като начинаещ пуска машъпи на големи хитове на колеги.

Дано тази грешка при Галс е за последно, защото само нейните проекти са ми глъдка свежест в този амортизиран жанр. Да се стяга и помисли какво я държи на върха толкова години и да действа в тази посока . Достатъчно другите ни поднасят претоплени манджи , за да започне и тя сега. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, FolkEmpire каза:

Тая до кога ще пре*бава хубавите песни на колегите си? Айде да измисли нещо авторско най-накрая!

Кои песни на колеги е преебала по-точно? И колко пък песни на свои колеги е направила... Ти се изказа сякаш всяка втора песен и е на някой колега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Написал съм "сравнително прясна". Все ми е едно - както казах, щом я влече, нека. Преса също я критикувах за онова "Шушанита" примерно, ако става на въпрос.

При "Шушанита" е съвсем друго. Преслава изпя тотален хит, песен която беше втръснала чак от това да звучи на всеки ъгъл. "Името ти" беше среден хит, даже не бих казала и хит. Просто хубава песен, която не се забеляза колкото заслужаваше. Част от хората дори си мислят, че е нова песен на Галена, виж коментарите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

При "Шушанита" е съвсем друго. Преслава изпя тотален хит, песен която беше втръснала чак от това да звучи на всеки ъгъл. "Името ти" беше среден хит, даже не бих казала и хит. Просто хубава песен, която не се забеляза колкото заслужаваше. Част от хората дори си мислят, че е нова песен на Галена, виж коментарите. 

Тази в момента е доста актуална песен, заради този филм "Чалга". Тя няма да вземе случайна песен, разбира се, че иска да намаже от славата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Кои песни на колеги е преебала по-точно? И колко пък песни на свои колеги е направила... Ти се изказа сякаш всяка втора песен и е на някой колега. 

Тази например, доста зле е... Иначе много кавъри направи напоследък... Нещо авторско искаме да чуем. Еуфория беше кавър на онази гръцката рапапа, Честит Рожден Ден на сръбска песен и т.н.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Щях да кажа, че не е колегиално чак двама изпълнители да направят песен със заглавието на хита на Камелия, ама те хората сигурно си мислят, че Кама от "Името ти" се е пенсионирала. Откъде да знаят, че късоносата Тройница от клиповете на Торино и Пашата е същият човек?

Малко на Пресово отбиване на номера ми е дословен кавър на сравнително прясна песен + ТВ версия, ама щом я влече...

Освен да са се объркали, Вимето ти, цигански вой от Сашо Роман не им е трябвал, та са решили че кавърдисват песента на Кама? 

преди 13 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми не е лоша песента, то този тип песни й пасват най - много. 

Абе най- и пасват Чупката, Как не те е срам и да друса гюбеци до Амет и Хабиби ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

 

Това е Тв версия, не е клип. И е по-добре направена от клиповете на някои изпълнители. 

Семпъл, ама е клип това видео. Твърде много монтаж и пари са хвърлени за това, за да му кажеш ТВ версия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

При "Шушанита" е съвсем друго. Преслава изпя тотален хит, песен която беше втръснала чак от това да звучи на всеки ъгъл. "Името ти" беше среден хит, даже не бих казала и хит. Просто хубава песен, която не се забеляза колкото заслужаваше. Част от хората дори си мислят, че е нова песен на Галена, виж коментарите. 

Имах предвид това, а не "Ой, шушано, моя единствена":

До ден днешен не знам дори кой е оригинала, но не е точно "ШушаНА" май.

Както и да е, не е задължително на всяка дума против Галош да отговаряте с "Ама Преслава...". Просто отбелязах факта, че Галя предлага кавър на що-годе нова БГ чалга, с посредствено видео като за нея. Не ми дреме за нито една от двете. Пораснете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена не е изключение от практиката за вземане на готови песни, но поне ги прави с позволение. Първо беше “Искам да останем будни” на Коста Марков, после гепи “Пантера” и “Хабиби лей”, накрая намаза и от “Да си тук” на Меди, защото вече беше готов хит. Плюс някои народни и две на Тони Дачева, които презаписа с Кристал. Тази пък я пусна в доста стратегически момент. Иначе на Илиян харесвам много малко песни, но тази е една от тях. Може би съм свикнал с неговото изпълнение, та за това ми допада повече. Но тази и последната му са много мелодични, напомнящи леко за ретро стила - почти не се изкарват такива песни вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Danger. каза:

“Не си ме давай” е последният истински голям хит за последните месеци. :bleh:

Яка е версията, но аз си чакам нова песен от нея. Галена сама преди няколко дни определи този клип като “ТВ версия”. 

Ужас! Около минута се пулех, за да се насиля да се сетя какво пък беше "Не си ме давай". Гугъл ми напомни, да, беше хит, но го броя като песен на Саби. А и колко да е успешна щом нищо не ми говореше, а я скъсах от въртене като излезе. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Ужас! Около минута се пулех, за да се насиля да се сетя какво пък беше "Не си ме давай". Гугъл ми напомни, да, беше хит, но го броя като песен на Саби. А и колко да е успешна щом нищо не ми говореше, а я скъсах от въртене като излезе. :D 

А какво е Саби по-точно? И всъщност държа ли да разбера ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какъв е проблема, че Галена е направила песен която е харесала и подкрепяла чистосърдечно от началото. Очевидно това е нейния вкус и иска да стане популярна песента. Сравнението със Преслава е не на място. Преслава винаги е правила  тези песни като Шушана, като За да те забравя, които са мега хитове за да не потъне и да заглуши  оригиналите. Да е тя отгоре, Галена е направила тази песен за да я популяризира. Което е точно обратното. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Семпъл, ама е клип това видео. Твърде много монтаж и пари са хвърлени за това, за да му кажеш ТВ версия. 

Не, просто както вече казах Галена се старае във всичко, дори за Тв версия, затова е толкова изпипана. Някои нейни колежки за клипове не влагат толкова. Няма нищо лошо в това да влагаш в продукцията си. Щом имаш тази възможност компромисите с качеството не са нужни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Както и да е, не е задължително на всяка дума против Галош да отговаряте с "Ама Преслава...". Просто отбелязах факта, че Галя предлага кавър на що-годе нова БГ чалга, с посредствено видео като за нея. Не ми дреме за нито една от двете. Пораснете.

Е ти направи първо сравнението с Преслава и аз ти отговорих на примера, който даде. Посредственото видео както го наричаш вече обясних какво е. Дори не е нужно да прави скъпарски клип на песен, която е кавър и я пее за удоволствие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Не, просто както вече казах Галена се старае във всичко, дори за Тв версия, затова е толкова изпипана. Някои нейни колежки за клипове не влагат толкова. Няма нищо лошо в това да влагаш в продукцията си. Щом имаш тази възможност компромисите с качеството не са нужни. 

Точно. Щом се е старала, че и влагала, няма как да го представя за ТВ версия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...