Jump to content


Емилия - Mashup 2023


Препоръчани коментари

• Milo Moe • Звезди ли искаш да ти свалям • Губя те бавно • Най, Най, Най • Тvoj pogled • Смешна цена • Още • Лъвица аранжимент | Сандрито Даниелов @sandritomusicofficial запис, микс и мастер | Теодор Ташев видео | Николай Скерлев

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як счетоводен машъп! Приятно съм изненадан, че е включила Смешна цена. любимата ми песен на Теодора! Също Губя те бавно и Още, като гледам песни на Гергана се пеят още, няма да е лошо да се замисли да се връща към музиката най-накрая. Иначе тази песен Лъвица съм я слушал, но не знам на кого обаче в изпълнение на Емилия звучи много добре, да вземе да я пусне с един нов аранжимент както на времето направи с Птица бяла и Грешница, ще се хареса и може и на хит да случи - самостоятелен най-накрая, че не помня откога не е имала такъв!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокалите ми идват много обработени. Машъпите на Преслава и Десислава се получиха добре защото гласовете им звучаха автентично.

Иначе добър подбор на песни. Особено “Още” е приятна изненада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях много приятно изненадан от този машъп който пусна Емилия на мен лично много ми харесва
Сега и ако някой сподели линк за сваляне и да е Wav Master.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, счетоводителките пеят песни на истински звезди като Теодора и Нина.

tenor.gif

Milo moje sto te nema е тотал щета, дори текстът й куца. Не ме кефят тия машъпи, пълна подигравка с оригиналните песни, сбутани фрагменти в 5 минути с плосък бийт и ударни. Излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Вокалите ми идват много обработени. Машъпите на Преслава и Десислава се получиха добре защото гласовете им звучаха автентично.

Иначе добър подбор на песни. Особено “Още” е приятна изненада.

На Преслава и Емилия и Юнона машъпи те са най точно направени от към музика но вокално на всички те им нагласят гласовете с компресори и още една камара ефекти.
А на Десислава двата машъпа който пусна са само с ней нейните вечни хитове и двата звучат все едно са стъргани с шкурката а ако трябва да ги пее на живо едва ли ще може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно неадекватно.  Мина им времето на тия машъпи. И защо е това 2023 ?

Само "Смешна цена" и е паснало добре, другите сякаш са й твърде високи. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, ANGEL каза:

Абсолютно неадекватно.  Мина им времето на тия машъпи. И защо е това 2023 ?

Само "Смешна цена" и е паснало добре, другите сякаш са й твърде високи. 

+1 

Излишно.. Явно и  трябва плейбек за участията с истински самостоятелни хитове.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

После Преслава не им била вдъхновение. Това си крещи опит за повтаряне на нейния успех, но закъсня с около 2 години и липса на същата харизма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си достатъчно свои песни за нещо подобно, но тя открай време си обича да чопва чужди неща от ретрото и да ги преработва. Лошо няма, но прекалено много станаха вече.

Тука е страшна манджа в тоя машъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде подкрепяйте Счети, че орева света защото й качват клиповете в разни групи и не й снасят кинти :D

Ма с чужда пита помен не се прави ма всички песни в Шупнали Маш са чужди!

И как стърже гласа й.... Сръбският й диалект е трагедия. Сяйниии :D

Иска да звучи като Петя след спирането на цигарите ама с обработката не става, звучи отвратително. Много постен аранжимент. Цигандрито ни ставаш :D

Общия резултат от това гоМно е нулев - претупана манджа с грозде, хуабаво щеше да си стои на Българи - Юнаци там поне беше й се получило ама това...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.03.2023 г. от 20:10, hrsata каза:

Нейният глас не е за тези песни,твърде високо идват и на места пискливо.

Като хамстер в критическата е :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не им писна от тия мушами?!

Това ли мислят,че ще ги дължи актуални, докато композиторите им напишат нова песен? С тази пошла практика се вижда колко обичат да минават тънко и колко  несигурни са в  себе си, и в публиката си.

Напоследък Емилия ми е много противоречив изпълнител. Точно вдигне нивото и представи страхотен проект и следват едни  "да вдъхнем нов живот на тази песен" , да съберем в машъп хитове през годините,  " за да припомним тези хубави песни на хората". Много пошло и грозно ми е всичко това. Преслава я разбирам, защото от нея и не очаквам повече от еднообразна музика, кавъри на хитове на  колеги, скучни клипове и хилене. Обаче Емилия тъкмо започна да изпъква с готини проекти, хъс, амбиция и накрая да сервира такива манджи. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

 

Напоследък Емилия ми е много противоречив изпълнител. Точно вдигне нивото и представи страхотен проект и следват едни  "да вдъхнем нов живот на тази песен" , да съберем в машъп хитове през годините,  " за да припомним тези хубави песни на хората". Обаче Емилия тъкмо започна да изпъква с готини проекти, хъс, амбиция и накрая да сервира такива манджи. 

Има нещо вярно. Иска й се да е над нивото на другите, но с един машъп е точно на тяхното ниво. Можеше да се дистанцира от подобни миксове като Глория и Ивана, примерно. Има си толкова богато творчество, а ни припомня чуждото... Да беше направила един мини лайв концерт по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко коментари под машъпа, които Емилия е харесала.

Машъп с нейни песни?

Завръщане към чалгата?

Токичовите Тройници Reunion? (например featuring с Гергана, както Мария направи с Елена)

 

Emilia comments.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...