Jump to content


Адам feat. Джордан - Прецакана


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Харесва ми. Доста различно от последните бози на Алфа, а и най-после малко да се инвестира в кариерата на Адам.

Това ли ни е новата звездна двойка. Готинки са ни нали? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Като цяло мисля, че Адам няма силна песен освен "Твоите измами" и колаборацията с останалите Алфи - "Недей ме вини", както и дуетът му с Лидия (дебюта). Когато дебютира, амбициите и заявките бяха големи, впоследствие се оказа, че нямат покритие. Симпатично момче е, хубаво тяло има, но дотам - съмнителни гласови данни, липса на нюх за проекти и съответно липса на положителна градация. Колко години станаха, откакто дебютира? Мисля, че 3. За толкова години само една самостоятелна песен, която ми харесва, и то пак не е станала кой знае какъв хит. Ще видим новото мъжко попълнение на Алфите, може пък да е приятна изненада в сравнение с останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Агресия, псувни, не им ли писна едно си също? Мега отегчително. 

А уж допреди седмици Галин говореше как текстовете на песните били все едни и същи 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, аранжимента е доста добър, усеща се, че не е на Тенекията. Въпросът е, че есента ще станат 3 години, откакто момчето дебютира, а аз не виждам някакъв план за развитие, сезонни комерсчета за по 2-3 месеца и толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банален отсвир. Текстове за боклуци през 2023 г. Сериозно ли, не им ли дойде краят на тия тъпотии? На Адам баладата "Когато те няма" беше ок, другото тотал щета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че Доня Галина е насочила Адам да направи песен от Манджата и Павел Казаков. Според мен само за това, че не е от Асеновите бози има потенциал. И нека на Манджата да не и дават да пише текстове повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сцената обичам лудо каза:

Браво, тук Джордан изнесе цялата песен. :D :D :D 

Да беше изнесъл и мАдам нянякъде, като е почнал пролетното почистване - да е хората, стига с тия половинчати работи! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...