Jump to content


Джулия - Тези като мен


Препоръчани коментари

музика: Деян Асенов текст: Джулия и Анастасия Мавродиева аранжимент: Деян Асенов режисьор и сценарист: Иван Димитров - Torex

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То яки песни като Ножът , Този път и  По-полека не станаха хитове, това ли? Сваля нивото и на мен ми се искаше да ми хареса, но е безлична, незапеваема, незапомняща се... и отива точно в групата Коя? 34 :D 
Клипът е миксове от клипове на Галена - Лоша ли съм, очилата от Да ти го дам ли, а това със свещите толкова пъти сме го виждали.... Не знам, но в никакъв случай песен като тази трябва да е пилотна от албум, по-скоро е за бройката. Къде са яките песни като За мене край си, Точка за мен, Поздрав за жена ти, Бръм, Ножът, Този път, По-полека, На Дяволът жената? Това е на ниво онази баладична бозица Ще те върна и дуетите с мъжът й.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

То яки песни като Ножът , Този път и  По-полека не станаха хитове, това ли? Сваля нивото и на мен ми се искаше да ми хареса, но е безлична, незапеваема, незапомняща се... и отива точно в групата Коя? 34 :D 
Клипът е миксове от клипове на Галена - Лоша ли съм, очилата от Да ти го дам ли, а това със свещите толкова пъти сме го виждали.... Не знам, но в никакъв случай песен като тази трябва да е пилотна от албум, по-скоро е за бройката. Къде са яките песни като За мене край си, Точка за мен, Поздрав за жена ти, Бръм, Ножът, Този път, По-полека, На Дяволът жената? Това е на ниво онази баладична бозица Ще те върна и дуетите с мъжът й.

За какъв албум става въпрос? Тя албум спомена миналата година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

За какъв албум става въпрос? Тя албум спомена миналата година. 

Ами аз не знам кога е споменавала, но във форума се говори още от септември, че ще пуска, Ако е вярно, тази песен е пълен абсурд да бъде пилотна за албум! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DevilWish каза:

То яки песни като Ножът , Този път и  По-полека не станаха хитове, това ли? Сваля нивото и на мен ми се искаше да ми хареса, но е безлична, незапеваема, незапомняща се... и отива точно в групата Коя? 34 :D 
Клипът е миксове от клипове на Галена - Лоша ли съм, очилата от Да ти го дам ли, а това със свещите толкова пъти сме го виждали.... Не знам, но в никакъв случай песен като тази трябва да е пилотна от албум, по-скоро е за бройката. Къде са яките песни като За мене край си, Точка за мен, Поздрав за жена ти, Бръм, Ножът, Този път, По-полека, На Дяволът жената? Това е на ниво онази баладична бозица Ще те върна и дуетите с мъжът й.

Всеки път ѝ повтарят в коментарите че с Асенов не се получава, но тя упорито продължава да работи с него.

Дори и да не иска да работи пак с Пашев (или той просто я замени с Малката) поне да пуска от Ганев веднъж годишно. Чужда е един от най-големите ѝ хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Всеки път ѝ повтарят в коментарите че с Асенов не се получава, но тя упорито продължава да работи с него.

Дори и да не иска да работи пак с Пашев (или той просто я замени с Малката) поне да пуска от Ганев веднъж годишно. Чужда е един от най-големите ѝ хитове.

Джулия беше първа в Даймънд, но мъжът й я убеди, че трябва да е самостоятелна, а не някой да й казва какви песни да пуска и през пролетта на 2019 напусна Даймънд. Тогава Пашев взе Малката на нейно място. Аз мисля, че направи грешка, но няма значение. 

С Пашев съответно няма как да работи вече, а Ганев сигурно й излиза скъпо. Съвсем скоро ще станат 3 години откакто не е пускала песен от него, а не мисля, че не би пуснала негова песен, ако имаше финансите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mousie каза:

Джулия беше първа в Даймънд, но мъжът й я убеди, че трябва да е самостоятелна, а не някой да й казва какви песни да пуска и през пролетта на 2019 напусна Даймънд. Тогава Пашев взе Малката на нейно място. Аз мисля, че направи грешка, но няма значение. 

С Пашев съответно няма как да работи вече, а Ганев сигурно й излиза скъпо. Съвсем скоро ще станат 3 години откакто не е пускала песен от него, а не мисля, че не би пуснала негова песен, ако имаше финансите.

Със сигурност съжалява че го е послушала. Според мен Малката и Джулия заедно биха придали съвсем друг вид на Даймънд където в момента Ванеса вирее около деца. Можеха да са силно дуо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Със сигурност съжалява че го е послушала. Според мен Малката и Джулия заедно биха придали съвсем друг вид на Даймънд където в момента Ванеса вирее около деца. Можеха да са силно дуо.

Абсолютно. Тогава пак по-младите щяха да им обръщат внимание, но можеха да хванат и малко по-възрастна аудитория. Докато сегашните дуети между Данна и Ванеса са ми много смешни като възрастова разлика, и как Ванеса го раздава като тийн... А Пашев продуцираше много добре Джулия,  сега всичко лъха на евтинджос при нея. Не залага ли отново на Ганев, не само голям хит няма да види, а и сезонен такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези като коя? точно?

34 междудругото звучи прогресиращо все по-зле със всяка следваща песен. Надявам се това да е края и да спести на гласните си струни и нашите уши бъдещи мъчения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо с нищо, единственото попадение на Джу с Тенекията е "Ножът" ама и тенекията не беше изхабен толкова тогава. Ганев му е майката за откопаване от дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...