Jump to content


Деси Слава и Емир Джулович - Колко те обичах


Препоръчани коментари

Най-хубавата песен на Деса в последната петилетка минимум. Музика, аранжимент, текст - всичко е на място. Но най ме кефи изпълнението, както нейното, така и на Емир. Време беше да се събуди от летаргията, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, но Деси Слава с това пипане на лицето просто ме убива, то във всеки клип едни и същи пози и стойки, хахахаха

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ако Оцко, Ганев или Биолчев бяха направили аранжимента песента щеше да е много по-добра. Не че в момента е лоша, но звука на Асенов я слива с другата му масова продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е. Дори бозавият текст е ок. Песента я прави босненецът, който интересно как са го спазарили да пее на български. Малко не си пасват гласовете им, но да кажем, че е преодолимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Асенов е решил да пуска хубави песни, опази боже откога чакам тоя да се размърда и да спре да рециклира. Песента е хубава, Деси и Емир са се представили добре. Малко текста куца ама хайде ще притворя очи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приличa на някоя, ама не се сещам сега. Не си ходят гласовете им според мен. Този ми е трудно да го слушам. :D Хем много вика, хем е със супер висок глас и това вибрато, тези украси.... много идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и Деса мина към Тенекиения отбор....

Евтинджос аранжимент за Емирчо и Деса... Не става...

Тенекията си е сложила аранжимента на Пияни нощи :D Тия високите дръмс го спасяват където придават лъскав звук на песента, ама другото се чува че е тенекийка, примерно това, което трябва да е сакс или кларинет, звучи като изсвирено в ламарина :D Опитал се е да имитира стила на Ганев, но репликата се разпознава от 100 километра :D

Тия дръмс на 2:55 все едно са взимани от семпъл със супер нисък битрейт и звучи ужасно.

Все едно слушам песен на Бони :D

  

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Според мен ако Оцко, Ганев или Биолчев бяха направили аранжимента песента щеше да е много по-добра. Не че в момента е лоша, но звука на Асенов я слива с другата му масова продукция.

И Биолчев нещо си скапа последните аранжименти все едно са пуснати през Еквилайзер няма го чистия звук вече там.... А преди какъв звук правеше, кеф ти баси, кеф ти среди, кеф ти високи... Сега всичко звучи като овесена каша.

А

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Много приличa на някоя, ама не се сещам сега. Не си ходят гласовете им според мен. Този ми е трудно да го слушам. :D Хем много вика, хем е със супер висок глас и това вибрато, тези украси.... много идва.

+1


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е смисълът да направиш дует с един от най-известните сръбски изпълнители и песента да е типична модерна бг чалгия... Съвсем спокойно на негово място можеше да е всеки друг наш певец. На български звучи ужасно нелепо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спойка между двамата. Каква е идеята да се събираш с някого в дует и да сте в отделни кадри? Съвсем ги мързи вече за сюжет. Не е трябвало да пее на български той. Спокойно можеше да си е само нейна песен. Има ударен припев и отсвир. Имала е и по-банални аранжименти, така че добре е като цяло. Но много хаотично процедира след Пайнер. Песен през 1-2 месеца, после някакви дупки. Няма концепция. Очаквам някаква нормална фолк песен, без маанета и Азо. Да бяха направили трети дует с Руслан. С балада също няма да сгреши. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...