Jump to content


Малката и Данна - 8-ми Март


Препоръчани коментари

Чудя се кога става вече нелепо човек да е толкова инфантилен? Има ли няква скала, по която да оценим по-обективно, щот ако ползваме мойта.....лошо...

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бооооже, каква колосална простотия... ще ограбвали банки, щели да псуват - изконно важни и реалистични цели. И все драми, ебаси, не могат да изпеят нищо позитивно.  Докъде я докарахме... а едно време слушахме това! Истински манифест на Жените.

Да гледат, да слушат и да се скрият тия двете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, поне на Джеси дуетът не е най-тъпото нещо, пуснато днес 😅

Не вярвах, че могат да пуснат по-голяма тъпотия от на робов народното, нооо Пашев и ко надскачат себе си 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплета ми напомня на "Право на влюбване" на Преслава. Песента е много постна откъм музика, имам чувстовото, че не ги бърка изобщо дали текста утива не песента. След "като за световно" идва като чист флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двете няма ли да надраснат пубертета вече? Може и да си починат с песните докато това се случи, няма проблем. Особено "Малката", която ми е някъде връстничка - то детето й още малко и ще стане тийн, а тя още се прави на такава. Безкрайна инфантилност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не е краднато от някой албански хит, че така ми е позната мелодията?

Бие на "Милион долара в кеш". Пашката пак е изровил стар бийт :D Тоя мангасарски вокал нещо не ме кефи.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, кавър на песен на Глория... 

Текста е потресаващ, а явно Теодора инспирира доста освен ако не е снимано преди нейния, няма да се учудя. На тия не можеш им хване спатиите кога какво снимат. 

Пълна глупост. 

Слаб - двойка. Бягай на елиминации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DevilWish каза:

Музиката ми харесва ама като цяло Малката селянка издъхна, а другата не струва със сигурност!

Земи им прати твоя текст от съседната тема, малко да оправи нещата. Поне докато не сменят тия двете парцалеси.

Пълен резил, дори не ги бива да се чекньосват пред самолет, когато не само не си хай, и дори на магистралата не може да заработиш за първа класа ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • DevilWish pinned and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...