Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 часа , pacho каза:

Untitledaw.jpg

Татяна направо плаши в Сървайвър. На светло, на тъмно все е потресаваща. Особено с тия черни вежди и огромни устни. Обезобразила се е от корекции. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена реално хвърли доста бомби в това интервю. На всеки който не му се занимава да гледа час с Джени:


- Илиян трябвало да пее Грешни бяхме с друга, но Митко се обадил и казал "ти ще я изпееш", тя не искала.
- Мрази стилистите от началото на кариерата си.
- Тони Стораро й се обадил да я закара при композитора на Да те бях ранила.
- Азис искал да прави измами с нея в Съни и псевдонима Нова Десислава
- Чуди се как може да печели и да има най-добрата песен 2-3 години едно след друго, а да не е Певица на годината.
- Изпаднала в депресия, след като след успешният период до 2014, публиката не оценявала песните й от 2015-16
- Когато даваха клипче от дуетът с Андреа, каза че в началото доста се дразнела от фактът че пробиват хора без капка певчески талант, но после свикнала. 
- Доста заядливо каза и че Преслава не харесвала Тук жена му пази и не обичала да я пее, но Джена си я харесва. 
- Каза че певиците които останали със старото си звучене останали без кариера, но тя успяла да промени това залязване през 2018 с модерните Хулиган и Яко ми е.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Джена реално хвърли доста бомби в това интервю. На всеки който не му се занимава да гледа час с Джени:


- Илиян трябвало да пее Грешни бяхме с друга, но Митко се обадил и казал "ти ще я изпееш", тя не искала.
- Мрази стилистите от началото на кариерата си.
- Тони Стораро й се обадил да я закара при композитора на Да те бях ранила.
- Азис искал да прави измами с нея в Съни и псевдонима Нова Десислава
- Чуди се как може да печели и да има най-добрата песен 2-3 години едно след друго, а да не е Певица на годината.
- Изпаднала в депресия, след като след успешният период до 2014, публиката не оценявала песните й от 2015-16
- Когато даваха клипче от дуетът с Андреа, каза че в началото доста се дразнела от фактът че пробиват хора без капка певчески талант, но после свикнала. 
- Доста заядливо каза и че Преслава не харесвала Тук жена му пази и не обичала да я пее, но Джена си я харесва. 
- Каза че певиците които останали със старото си звучене останали без кариера, но тя успяла да промени това залязване през 2018 с модерните Хулиган и Яко ми е.

Джен била голяма скандалджийка. Колко много глави захапа наведнъж.

Ще ѝ следя инстаграма да видя кой ще изчезне от следвани.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Татяна направо плаши в Сървайвър. На светло, на тъмно все е потресаваща. Особено с тия черни вежди и огромни устни. Обезобразила се е от корекции. 

Те са я вкарали там, за да може участниците да имат 24/7 някакво напрежение и предизвикателство. Примерно лягаш и сутрин отваряш очи и ХОП - плашило, или отиваш до огъня и Татян веждю воевода те стряска с поглед, сядаш да ядеш и ШОК - хайдутин с дълга коса отваря голяма уста и изригва ИЗЛЙЕЕЕЕЛ'аааа йеееееЕЕЕеее ДельооооООооОоОО хаааАААААааааайдутииииеееиеиеееиннннн.

1311613053_viber__2023-02-18_21-43-50-353.jpg.74114fc543041abe63b584ce62ae9f76.jpg

Ама пък, виж, май Благой има някаква игричка с нея отпреди. Те се допълват - големи бели зъби, големи черни вежди.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Джен сподели, че първите години Митко не й позволявал да прави музика която иска, както и песни по нейна музика и текст.

Е, "Омръзна ми" и там другата неклипирана песен от албума - "След теб" ли, как се казваше, не бяха ли нейни? Поне за "Омръзна ми" съм сигурен.

Май е прекалила с откровенията, вероятно е решила и тя да напуска Кокошарника и не й пука вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Е, "Омръзна ми" и там другата неклипирана песен от албума - "След теб" ли, как се казваше, не бяха ли нейни? Поне за "Омръзна ми" съм сигурен.

Май е прекалила с откровенията, вероятно е решила и тя да напуска Кокошарника и не й пука вече.

А, да, специално за Омръзна ми каза че е нейна, но продуцентите не вярвали в тази песен и не позволили да я клипира. После Живко се обадил, казал че е брутална и направили ремикс. Изяви че по участия пее нейната версия.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Те са я вкарали там, за да може участниците да имат 24/7 някакво напрежение и предизвикателство. Примерно лягаш и сутрин отваряш очи и ХОП - плашило, или отиваш до огъня и Татян веждю воевода те стряска с поглед, сядаш да ядеш и ШОК - хайдутин с дълга коса отваря голяма уста и изригва ИЗЛЙЕЕЕЕЛ'аааа йеееееЕЕЕеее ДельооооООооОоОО хаааАААААааааайдутииииеееиеиеееиннннн.

1311613053_viber__2023-02-18_21-43-50-353.jpg.74114fc543041abe63b584ce62ae9f76.jpg

Ама пък, виж, май Благой има някаква игричка с нея отпреди. Те се допълват - големи бели зъби, големи черни вежди.

А и са си чернички и двамата, също така и простички. Наистина се допълват. Като нищо искрата ще пламне. 😁 

Тоти сега поне си клечи на спокойствие там в храсталаците.  

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

И докато в Раманя се чудим как да напомпаме звездния имидж на клуборазбивачките и се чудим за къв чеп са ни големи концерти и кой ще ходи на тях, някъв си грък, който дори няма истински голям хит от рода на "Не си ме давай" (видиш ли), пълни Арената в София на цени от 35 до 200 лв.

Може да бъде изображение с 3 души и на закрито

Кой?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Топ-а от вчера да видим:

Не си ме давай - 94К

Еспаньола бейби - 92К

Купи ми цветя - 80К

Airport - 78K

Чупки в кръста - 77К

 

То хубаво бейбито на Фики се гледа, но защо така флопна разкошното му ШаДапппп, шадаппппп, Вамос Вамос... голям фен на Кичка ще излезе с това Шадап, ама така и не го коментирахме :D  Не може да не отбележим разкошния му английски!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милата Джен,пак размаза и показа.🫦 Да си припомним какво е да си нейн ПР.

Да, на следващия ден. 

Правя аз предишната вечер тъмбнейла за ютюб, обложки, надписи, пращам и ги, при което тя ми пише: "Мите, това ли прави толкова време (1 час)? Все едно ще участвам в "Шоуто на Слави". Жалко, че не мога сама да си ги правя тия неща, имам толкова идеи."

Аз бях втрещен, ходих да мия някви чинии, щот ми прималя и си легнах. 😂 На другата сутрин гледам 10 собщения, написах и един ферман, помислих, че ме е блокирала, но не беше. После се разбрахме. 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

521131B6-39BE-44CB-8E28-64232BCCBB48.png

Тая място  не можа да си намери, то не беше Прокажена в Пайнер, то не си прави компания, сега се заби в Диапазон. Професионална фалшиментоска. Айде под ръка с Маленка и да ходят като камериерки в някой хотел.

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ти и аз сме луди и правим чудеса... :D От къде е откраднала тоя текст? Имаше такава песен на някоя.
Оф, сетих се, Джена и Илиян - За теб и мен... Мале, до къде стигнаха да взимат фрази от стари хитове и песни. Фани, фани... името ти не заслужава главна буква даже. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия утре с нова песен от Асенов, може би и албума който е обещала. Да видим какво ще направи - не очаквам чудеса. Само ще си припомня времето когато беше гласена за “следващата Преслава/Галена”.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...