Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:
NEWS2.BG

Глория изненадващо показа ужасното си лице на всички свои фенове. Кралицата на поп фолка, позната като създание със златно сърце и красиво лице, публикува

 

Колко са зле авторите на подобни статии. Сложили заглавие "Глория показа грозното си лице" заради качена от нея снимка на рак. Смях ... И между другото, аз лоши коментари под публикацията й не видях, каквито твърдят, че има драскачите. Измислят си и правят сензации от дреболии в името на това да ги четат. Аман. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FolkEmpire каза:

Да бе гради ... създава изкуствен образ, че прави нещо в Сърбия за пред нас да ни замаже очите, ама ние не сме толкова прости колкото си мисли мънкащата Ташачич :D

Гради в кавички. Помним как я приеха в Звезде гранда когато се появи първоналално. Нито има гласови данни, нито впечатлява с харизма или нещо друго. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Всъщност Емилия беше доста хубава и нежна. Но просто с тия операции и трансформации... се притъпиха нещата.

Искала ли е разрешение за всички песни в машъпа? Тя Преса ги научи да праскат машъпи, без да питат и проверяват. Драгана знае ли за Мило мойе?

Тагнала я е в описанието под клипа. Може би поне Драгана е питала за позволение, иначе може самата тя да отиде на съд и да си има проблеми. Не вярвам да го е направила без да е сигурна, че няма да й търсят отговорност. 

Много зле върви с гледанията машъпа. При тази хаотична манжда с грозде дето направи е нормално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

И по-точно при първоначално отваряне забива и предполагам е от рекламите. Операционната система ми предлага да затвори браузъра или да изчакам.

Време ти е за нов телефон. Флаш паметта ти заминава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

И по-точно при първоначално отваряне забива и предполагам е от рекламите. Операционната система ми предлага да затвори браузъра или да изчакам.

На мен не ми прави такива проблеми. Свържи се със Счети да ти подари нов телефон.

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Е какво му е на пеньоара? После направо ще си легне.

Това е комбинезон

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Филмът Чалга за 2 седмици на екран има над половин милион лева приходи... Повече от годишния доход на която и да е чалгарка.😆 До там се докара жанрът, че филмът, пародиращ днешното му състояние, да е по-голям хит от всичко, което уж много оборотните клубни и YouTube 'лидерки' в последните години са имали. Егати кефа...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Филмът Чалга за 2 седмици на екран има над половин милион лева приходи... Повече от годишния доход на която и да е чалгарка.😆 До там се докара жанрът, че филмът, пародиращ днешното му състояние, да е по-голям хит от всичко, което уж много оборотните клубни и YouTube 'лидерки' в последните години са имали. Егати кефа...

Е,ти ще кажеш че си пиеш кафето със Счетоводителката,че им знаеш приходите. Топ имената със сигурност  имат по толкова за година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Е,ти ще кажеш че си пиеш кафето със Счетоводителката,че им знаеш приходите. Топ имената със сигурност  имат по толкова за година.

В Cinefish.bg обявяват приходите на всичко. Както вървят нещата може да стигне и милионче докато е на екран. Чутовен успех за Бг филм през 21 век.

 
WWW.CINEFISH.BG

Топ 10 на боксофис за почивните дни, Top 10 na boksofis za pochivnite dni

Съмнява ме дори Галена и Преслава да печелят по половин милион на година чисто за себе си. Няма как просто, това най-много Лили Иванова да може да го постигне със серия от концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В някоя от данъчните декларации на Камелия май имаше 600к. Ма ме мързи да се ровя сега, май преди 4-5 години беше.

Галена може от вафлите да ги направи. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с тези евтини клипове дето шокиращо ги е подкарала няпоследък много ме съмнява днес да взима такава огромни цифри. :D Всъщност за миналата или по-миналата година Дес уж беше декларирала най-много от чалгарките и изобщо не се доближаваше до подобна цифра. Певачките редовно пеят на отстъпки и в комбо пакет с други, менажирани от същия човек. Някои още отчитат и на фирма. А на Галс не й зачитаме общия семеен приход, иначе Цветелина Янева ежегодно печели милиони и милиарди дори без да пее. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

В Cinefish.bg обявяват приходите на всичко. Както вървят нещата може да стигне и милионче докато е на екран. Чутовен успех за Бг филм през 21 век.

 
WWW.CINEFISH.BG

Топ 10 на боксофис за почивните дни, Top 10 na boksofis za pochivnite dni

Съмнява ме дори Галена и Преслава да печелят по половин милион на година чисто за себе си. Няма как просто, това най-много Лили Иванова да може да го постигне със серия от концерти.

Е,между приход и печалба има разлика.:D За чиста печалба съм съгласен,че вероятно никоя не печели по половин милион,но за приходи със сигурност става въпрос за големи суми.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ги харесвам, ама радио Веселина вместо да събере българския фолк и да си чества празника.... прави концерт със сръбския. Тъпо... щеше да стане як сборен концерт с певци от всички фирми.

861-483-koncert-dragana-i-lepa-2.jpg

Легендите на сръбската музика Лепа Брена, Драгана Миркович и техните оркестри се събират за първи път за един голям концерт в София, организиран от Fresh Music.
Най-големите им хитове в едно незабравимо шоу!

Събитие, с което радио Веселина ще отпразнува 31 години в ефира на България.

25 ноември, 20 часа, зала Арена София

Елате да изживеем заедно емоцията, която се случва веднъж в живота!
Един концерт, за който ще говорят всички! 

Билети - в Еpay Go  и от касите на Easy Pay в цялата страна.

Ексклузивен медиен партньор Радио Веселина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Много ги харесвам, ама радио Веселина вместо да събере българския фолк и да си чества празника.... прави концерт със сръбския. Тъпо... щеше да стане як сборен концерт с певци от всички фирми.

861-483-koncert-dragana-i-lepa-2.jpg

Легендите на сръбската музика Лепа Брена, Драгана Миркович и техните оркестри се събират за първи път за един голям концерт в София, организиран от Fresh Music.
Най-големите им хитове в едно незабравимо шоу!

Събитие, с което радио Веселина ще отпразнува 31 години в ефира на България.

25 ноември, 20 часа, зала Арена София

Елате да изживеем заедно емоцията, която се случва веднъж в живота!
Един концерт, за който ще говорят всички! 

Билети - в Еpay Go  и от касите на Easy Pay в цялата страна.

Ексклузивен медиен партньор Радио Веселина.

Аман вече от тия дъртофелници и малоумната им публика.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Мислех си че Десита е една от малкото адекватни в Алфа

C60-C719-C-9-DA1-40-E1-BB05-EC3-E869-EF0

Сто процента е било заслужено за човека, за който говори.
Най-вероятно от болните фенове на Денис. Коментарите които ѝ пишат са меко казано потресаващи и не знам какви родители са ги възпитавали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

До болка откровен разказ на Глория е част от предстоящата книга „Гладната революция на д-р Емилова“, която включва 25 истории на...

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязали ли сте, че в последните 1-2 години сърбите яко са се активизирали да трият клипове на стари техни кавъри? Все по често ми се налага да разчитам на Vbox7 или скромната си локална колекция, когато ми се догледа ретро. Толкова е досадно. Не разбирам тази дребнавост да се вкопчват във видеа, които очевидно са масово забравени от населението, превърнали са се в ниша, и със зор правят 20к гледания, ако изобщо ги хване алгоритъма..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...