Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Поправка Симона Пенева, ако ще й слагаме майчината фамилия :D

  

Не стана ли Саша Сандра :D Саша Кенефико по й ходи обаче :D

Да де, Саша Сандра е. Кенефико верно повече и отива. Или Клозетико може също. 😁😁😁

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Представям си какво мазало ще е заснемането на клипа ;) 

А можеш ли да познаеш къде ще го снимат? 😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, DarkChild каза:

Да гледа и да се учи

Участия на фул плейбек са била на практика и преди 20 години когато е учила. Нищо ново?🥸

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Сега ще е тъпо след флашката да пусне обикновен диск. Ще трябва да измисли нещо по-иновативно. Може би виртуален албум, нещо с AI? 😁

 

 

1580B070-BC29-4A7F-81DB-75EA3FBEF357.png

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Галена е била на последното участие на Преслава. Преслава лично е отправила няколко поздрава за нея, а Галена е показвала сърца с ръце от вип сепарето.

Приятелки и съпернички охаааа ням ням ням

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Галена е била на последното участие на Преслава. Преслава лично е отправила няколко поздрава за нея, а Галена е показвала сърца с ръце от вип сепарето.

Намерих и клип. Галена, Софи и Мария Илиева на участието на Преслава:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Мара Отварачката пее "Да гори в любов" на живо. Явно е доста уверена във вокалните си способности.

 

Дошла и е силата, след като е обухала мъжа си

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория със силни думи към Мария, тя й отвърна подобаващо/ ВИЖ

Примата на попфолка изрази своята подкрепа към Мария
Глория със силни думи към Мария, тя й отвърна подобаващо/ ВИЖ
 

Глория изрази своята подкрепа към колежката си Мария, която стана жертва на побой и психически тормоз от страна на третия си съпруг Мирослав Соколов.

След като първоначално Мария пазеше мълчание по темата и отричаше, в последствие стана ясно, че съпругът й е бил задържан, а в момента е с мярка домашен арест.

Певицата пък получи вълна от съпричастност от страна на много публични личности по повод признанието си:  „Много неща са зад гърба ми с които съм горда, за други нямам място в сърцето и не си ги и спомням!“
 

Оказа се, че думите на Глория идват едновременно и като подкрепа, и като съвет: „Мария, върни се при феновете си и музиката! Там е твоят красив свят!“

Тя пък на своя ред обеща: “Тук съм, мила, и оставам тук! Обичам те и ти благодаря, мой идол и приятел!”

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Глория със силни думи към Мария, тя й отвърна подобаващо/ ВИЖ

Примата на попфолка изрази своята подкрепа към Мария
Глория със силни думи към Мария, тя й отвърна подобаващо/ ВИЖ
 

Глория изрази своята подкрепа към колежката си Мария, която стана жертва на побой и психически тормоз от страна на третия си съпруг Мирослав Соколов.

След като първоначално Мария пазеше мълчание по темата и отричаше, в последствие стана ясно, че съпругът й е бил задържан, а в момента е с мярка домашен арест.

Певицата пък получи вълна от съпричастност от страна на много публични личности по повод признанието си:  „Много неща са зад гърба ми с които съм горда, за други нямам място в сърцето и не си ги и спомням!“
 

Оказа се, че думите на Глория идват едновременно и като подкрепа, и като съвет: „Мария, върни се при феновете си и музиката! Там е твоят красив свят!“

Тя пък на своя ред обеща: “Тук съм, мила, и оставам тук! Обичам те и ти благодаря, мой идол и приятел!”

Тива е скрито послание: "Ще ти се наложи да работиш, за да се издържаш".

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам на каква истерия към концерт на чалга звезди станах свидетел през 2023. Особено към Преслава, която иначе и пръста не си беше мръднала за визията и пеенето.

Можело да се провеждат и силни такива събития, но певачките толкова не са в час, че изобщо не го зацепват.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

 

Очаквам номинация за оскар за анимационен филм! Адмирации за аниматорите, тва Пискар, Дисни и прочее да си взимат бележки как се прави! 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Не мога да повярвам на каква истерия към концерт на чалга звезди станах свидетел през 2023. Особено към Преслава, която иначе и пръста не си беше мръднала за визията и пеенето.

Можело да се провеждат и силни такива събития, но певачките толкова не са в час, че изобщо не го зацепват.

Какъв концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DarkChild каза:

Какъв концерт?

Предизборен под надслов 'Преслава и приятели'. А 'приятелите' бяха Галин, Симона, Трио Сопрано и Ави Бенеди.😆

Видът на мега звездата беше умопомрачителен. Като възстановка на "Нежен рекет". Но приемът и бисовете бяха брутални, все едно на някогашните концерти на Планета.

FB.WATCH

90 преглеждания, 2 харесвания, 1 коментара, 1 споделяния, Facebook Reels от Звездите: Преслава - Беден в сърцето.
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"ПроФтууу някАКССи живота ни раздели" :D Абе тия двете  - Фъфлата и Велосираптор да не са правили ПР, че уж са скарани едно време и сега да са решили да си разкарат ПР-а вече :D

"АкУ тя ми звъннее можЖ да разчита на мен" брей че обръщане на палачинките :D

Студио версиика на двамата в едно на Името ти с Илю :D

Тоя ЦиЦиКридис не се научи кое е кючек и кое е мелодична песен.

image.png.414552998ded8e0c40e5e35a2c745d63.png

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Предизборен под надслов 'Преслава и приятели'. А 'приятелите' бяха Галин, Симона, Трио Сопрано и Ави Бенеди.😆

Видът на мега звездата беше умопомрачителен. Като възстановка на "Нежен рекет". Но приемът и бисовете бяха брутални, все едно на някогашните концерти на Планета.

FB.WATCH

90 преглеждания, 2 харесвания, 1 коментара, 1 споделяния, Facebook Reels от Звездите: Преслава - Беден в сърцето.

Като слушам и плейбека е умопомрачителен. 

Ма нека се редват хората, според мен е повече щото някой се е сетил изобщо за горките нещастни, клети души в района на Северен парк, а не че конкретно са дошли Лиса, Трио Сополани и приятели. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

 

Какъв е тоя сеч, какво е това качество? И микрофона на водещия от клозетя все едно говори хахаха.

ФЕН ТВ най-големите про-та всеки ден с техн. проблеми :D

Да ми бяха поръчали да им рипна хубав рип не тоя шит :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FolkEmpire каза:

"ПроФтууу някАКССи живота ни раздели" :D Абе тия двете  - Фъфлата и Велосираптор да не са правили ПР, че уж са скарани едно време и сега да са решили да си разкарат ПР-а вече :D

"АкУ тя ми звъннее можЖ да разчита на мен" брей че обръщане на палачинките :D

Студио версиика на двамата в едно на Името ти с Илю :D

Тоя ЦиЦиКридис не се научи кое е кючек и кое е мелодична песен.

image.png.414552998ded8e0c40e5e35a2c745d63.png

Абе уж приятелки пък не се следват в един инстаграм. А Галя следва над 1500 човека - всичките по-близки ли са ѝ от уж приятелката Прес? Малко цирково ми идва цялото нещо, че още се обичат.

Преди повече от година Преса обеща лайв с Галена и още истории с нея щели да разказват - така и не стана.

Или е ПР и тепърва ще се “сдобряват” публично, или още не се понасят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, каква интересна компилация за Мара. 

KLIUKI.BG

Проституция, срамни болести, разбити семейства и предателства бележат живота на Отварачката
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...