Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Анка също имала такава песен. 

 

 

Вярно:lol: Култово - баджаначките с еднакво заглавие и сходна идея.:lol: Ето, че и тяхната е толкова "успешна" - 1 милион за 2 години, като нищо чудно Дени да е понапазарувал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Gerganafen каза:

Аз си знаех, че никой няма да го слуша това. 15-16 годишните ако изобщо са отворили клип със заглавие "Българи-юнаци", сигурно са чули първите секунди и са реагирали с "Мани го т'ва народно".

To въпроса не е само в народното, а в цялостното "кьопоолу", което е сътворила :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

ТОВА вече е в топ 10 най-гледани клипове на Джеси. Гилдията й да коментира...😭😭😭

 

Desislava Baby и Lady Azis, все пак... :D

Доня Десс е някакъв феномен. Напук на чутовното си музикално пропадане и серията флопове продължава да поддържа някакъв доволен интерес у публиката и с по-стари, и с по-нови песни, а и с името си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Desislava Baby и Lady Azis, все пак... :D

Доня Десс е някакъв феномен. Напук на чутовното си музикално пропадане и серията флопове продължава да поддържа някакъв доволен интерес у публиката и с по-стари, и с по-нови песни, а и с името си.

Скоро и интересът ще замине...

Участията и също ще секнат - тя вече не може да пее... Жалко за таланта, който имаше!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Desislava Baby и Lady Azis, все пак... :D

Доня Десс е някакъв феномен. Напук на чутовното си музикално пропадане и серията флопове продължава да поддържа някакъв доволен интерес у публиката и с по-стари, и с по-нови песни, а и с името си.

Какво явление е тая? Хайде стига превъзнасяния и излишно хвалене. Това, че и слушат циганиите в махалата не е кой знае какъв успех. Та тя онази вечер на това участие с Преса и Симона ли кои още бяха, ми не може да си изпее песните като хората. Тотал щета е на живо, тук я изкарвате явление. Айде слезте на земята. Годината не е 2002.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Какво явление е тая? Хайде стига превъзнасяния и излишно хвалене. Това, че и слушат циганиите в махалата не е кой знае какъв успех. Та тя онази вечер на това участие с Преса и Симона ли кои още бяха, ми не може да си изпее песните като хората. Тотал щета е на живо, тук я изкарвате явление. Айде слезте на земята. Годината не е 2002.

Моят коментар беше ироничен. Брутален може да се слуша само по циганските махали и селските поздрави на Фен ТВ. Мангава тут на Пепа е същата работа, но докато тя компенсира 2022-ра с други хитчета като Сладкото зло и От утре, при Джеса друго няма от години. Ако иска този успех на всяка цена - да заповяда, но името й отдавна няма тежест.

  • Like 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Какво явление е тая? Хайде стига превъзнасяния и излишно хвалене. Това, че и слушат циганиите в махалата не е кой знае какъв успех. Та тя онази вечер на това участие с Преса и Симона ли кои още бяха, ми не може да си изпее песните като хората. Тотал щета е на живо, тук я изкарвате явление. Айде слезте на земята. Годината не е 2002.

Твърдението ми е, че въпреки тези и други неща към нея все още има интерес. Буквално преди няколко седмици хиляди хора пак й се радваха на пеенето в национален ефир и даже победители направиха нея и момичето. Също така по всякакви платформи валят куп позитивни коментари за нея, за песните и за гласа й, каквото и да издаде. Чак и аз се чудя как е възможно да получава такава подкрепа въпреки че в последните няколко години открито се гаври с публиката, която я направи това, което е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Desislava Baby и Lady Azis, все пак... :D

Доня Десс е някакъв феномен. Напук на чутовното си музикално пропадане и серията флопове продължава да поддържа някакъв доволен интерес у публиката и с по-стари, и с по-нови песни, а и с името си.

Отмъщението се сервира студено. Фатме е на път да детронира Софка от трона на ромската кралица и да си отмъсти за двойките в Пей с мен, както и за Евровизия.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

23 views, 2 likes, 0 loves, 3 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: 😮Диона: Бях много бедна, нямах Гърди взимах кредити не мижех да си платя тока….

 

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Сцената обичам лудо каза:
WWW.FACEBOOK.COM

23 views, 2 likes, 0 loves, 3 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: 😮Диона: Бях много бедна, нямах Гърди взимах кредити не мижех да си платя тока….

 

Говори за ток, кредити и изведнъж: "Нямах гърди". :roll1:Ми то момчетата нямаме по принцип.:dontknow:Много важно уточнение, даже е най-тежката от всичките й драми!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DarkChild каза:

Отмъщението се сервира студено. Фатме е на път да детронира Софка от трона на ромската кралица и да си отмъсти за двойките в Пей с мен, както и за Евровизия.

И накрая Софка като обяви нов концерт в Арена Армеец на Доня Десс пак ще й остане само да се мята в чалготеките и да си мисли, че прави нещо съществено за ромската култура.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.03.2023 г. от 14:18, SG каза:

Подобаващо си отбеляза 10те години на сцена и е много жалко, че за 20тата годишнина я виждаме сломена и оттеглила се (всъщност дори не можем и да я видим освен ако не се разходим за по кило картофи до магазина :D ).

Всъщност някой изобщо виждал ли я е в тоя магазин? В кой град е? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

И накрая Софка като обяви нов концерт в Арена Армеец на Доня Десс пак ще й остане само да се мята в чалготеките и да си мисли, че прави нещо съществено за ромската култура.

Доня няма да направи концерт в Арена София, няма как шотовете шотовете да завърти вътре, за наргилетата няма барове да бъдат наредени, а ако разфърлят салфетки щатните чистачки ще я линчуват още докато върви концерта. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Всъщност някой изобщо виждал ли я е в тоя магазин? В кой град е? 

Не знам дали някой я е виждал, но дочух, че наистина е работила в един в София, но са я преместили.

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Доня няма да направи концерт в Арена София, няма как шотовете шотовете да завърти вътре, за наргилетата няма барове да бъдат наредени, а ако разфърлят салфетки щатните чистачки ще я линчуват още докато върви концерта. 

 

Шотовете, наргилетата и салфетките попринцип биха могли да направят супер шоу и на голяма сцена, пък и за чистачките може да се измисли доволна компенсация. Но за подобна концепция на Десс й трябва нещо, което е загубила отдавна - усет.

Днес щяла да излиза нова песен на Лидия. Още от сега да предупредя Рамания да не се закача с мен като с някакъв изтъкнат защитник на Алфа - знам, че песента ще е банална, знам че вероятно в началото ще има доста трафик заради реклама/купени гледания и после ще се сгромоляса, знам че ще е поредния Алфа флоп. ;)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката прави сметки за албум с 11 песни, повечето познати. Ще се казва "Турболенция" и прави сметки - "Седнах да вечерям с моята свекърва" като комплимент за всички свекърви! Сметките които прави още са за втори дует с Момчето без пишле - Галин!

Емилия с неочаквано добър удар, прави и нов дует топ изпълнител
Емилия с неочаквано добър удар, прави и нов дует топ изпълнител
Попфолк звездата с нов сингъл тази пролет, подготвя цял нов албум
 

Емилия е заредена с много хъс и енергия да представя нови проекти на почитателите си. Попфолк звездата, която преди дни стартира своето уникално клубно турне, в което представя сингъла “Българи-юнаци” със специално шоу, се хвърля и в подготовката на нови песни.

В плановете й са както солови парчета, така и втори дует с колегата й Галин.

“Старая се всички хора, които ми симпатизират, да очакват неочакваното от мен. Следващото парче ще бъде през април или май. Харесва ми да излизам от зоната си на комфорт. С Галин сме говорили за наше парче, което да е авторско, създадено за нас двамата. Така че и това се обсъжда, в ход е… В никакъв случай няма да повтаряме нещо или да правим песен “като”, ще бъде нещо тотално различно. Смятам сега, със следващото парче, което няма да издам какво е, ще бъде неочаквано, но ще бъде добър удар” – сподели певицата пред радио “Вероника”.
 

Емилия със сигурност ще развълнува меломаните и със свой нов музикален албум, който трябва да излезе през тази година. В него ще има както утвърдени хитове, така и нови парчета. Специално място ще бъде отредено и за възобновяването на нейна традиция от преди години.

“Мисля, че през 2023-а ще ми стигнат силите да си завърша албума. Ще се казва “Турбуленция”. Ще съдържа 11 песни. Имам голямото желание от няколко години да си презапиша песента “Седнах да вечерям с моята свекърва” и да я включа в  този албум. Това е народна песен от репертоара на една моя любима певица – Динка Русева, която вече не е между живите. това преди години беше моя традиция – във всеки попфолк албум, включвах и по една народна песен. Остават ми още 2-3 песни, за да завърша албума” – разказва фолк звездата.

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...