Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 853
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Камелия лично била поздравила Диона по телефона след “Любовница”

 

Че какво общо някога е имала Кама с Диона, че дори да й има телефона? Иначе песента признавам е топ, дори такива като Дилдон уцелват понякога.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Че какво общо някога е имала Кама с Диона, че дори да й има телефона? Иначе песента признавам е топ, дори такива като Дилдон уцелват понякога.

Диона го разказа това. Според мен вероятно е било защото Диона напусна Алфа и Кама се е вдъхновила. Иначе сега като е в Пайнер не вярвам някога да я потърси отново.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня, че песента излезе точно по времето, когато пламна Ковид. Навсякъде се коментираше вируса, последствията от него и т.н., а Дида пусна парче "Луда за лудница, болна за болница":roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

kamelia-surprised.gif

Ама как може така подигравателно да си позволявате да коментирате най-голямата и най-оборотната звезда в чалгата? Някой да се обажда на МВР Видин да пратят най-вещия да ви всее малко респект!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

MMA боецът Георги, който е на 30 години, обиди Татяна с репликата "Все пак аз може да съм ти син." :D 

Дори там и се подиграват на външния вид. 😂 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Ками фенс пък си траят че са изтрили Дразни ме. 2-3 хита да има за 15 години и единия да загине.:naked:

Клипа от много време е изтрит в Ютуб, но топика стои и я има в Apple Music (в Спотифай я няма което е странно). Така че предполагам е нещо с видеото, а не песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Just_Me каза:

Аууу 😄

20230328_223147.jpg

И после хукна в първото заведение да се натъпче със Стамбинчо и да пусне някой фотос :D И такава гюрюлтия вдига, че и Тарзан няма такъв глас :D

image.png.1fe693a8bf50e71f0f68a0eb289b95bf.png

Screenshot_195.png

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Андри защити транс правата в ТикТок лайфа си.

И пя народни песни на живо, да не вземем да видим албум с народно от нея преди Пресова и Джеса.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , stereoto_ каза:

Не е голяма загуба.. 

Джордан отдавна изтърва влака.. 

Тук не съм съгласен. Джордан си е име в жанра и си е гаранция за хит. Има страшен глас и DJ-ите го обичат и винаги му въртят песните. Последната песен, която не му се е популяризирала толкова е може би "Златния медал" или както там се казваше. 

В едно от последните си сторита, потвъждава, че последната му песен е имала недоразумение с колега, което потвъждава страйка от DJ Дамян. Интересно ми е какво иска DJ Дамян и защо се заяжда. 

  • Like 1
  • Thanks 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and pinned this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...